Discovery Sport

DISCOVERY SPORT

Discovery Sport to SUV, dzięki któremu można na co dzień odkrywać świat i zmieniać inspiracje w spontaniczne przygody.
Nigdy nie przestawaj odkrywać dzięki wszechstronnemu SUV-owi zaprojektowanemu z myślą o życiu rodzinnym. Przygotuj się na przygodę dzięki zestawowi praktycznych akcesoriów.

GAMA MODELI

Wybierz jeden z trzech niezawodnych modeli na kolejną rodzinną przygodę.

DISCOVERY SPORT DYNAMIC HSE

DISCOVERY SPORT DYNAMIC HSE

Szczyt przestrzeni, komfortu i śmiałości.
PRZETESTUJ
Wszechstronny i gotowy na rodzinne przygody.
DISTINCTIVE DISCOVERY DNA

PIONIER INNOWACJI

11,4-calowy, pływający ekran dotykowy Pivi Pro¹ z zakrzywionego szkła jest wyposażony w wiele funkcji informacyjno-rozrywkowych. Discovery Sport jest gotowy na wszystkie przygody.

PIONIER INNOWACJI

WYDAJNOŚĆ ZELEKTRYFIKOWANA

Z potwierdzonym w pełni elektrycznym zasięgiem do 60 km**, hybryda elektryczna typu plug-in (PHEV) oferuje wygodę i elastyczność. Ładowanie od 0 do 80 procent trwa około 30 minut jeśli używamy szybkiej ładowarki DC.

ELECTRIFIED EFFICIENCY

GOTÓW NA PRZYGODĘ

Profesjonalnie skonfigurowane przez naszych projektantów propozycje wyrażają równowagę między wszechstronnością i możliwościami. Są gotowe do wybrania i zamówienia.

WYPRAWY ROWEROWE

Ciesz się każdą rodzinną chwilą, zarówno na czterech, jak i na dwóch kołach.
POZNAJ KONFIGURACJE

DNA MARKI DISCOVERY

Wysokie zdolności terenowe, nawet 7 miejsc i niemal nieograniczone możliwości aranżacji przestronnego bagażnika – samochody spod znaku DISCOVERY są projektowane tak, by czyniły codzienność wyjątkową i inspirowały do odkrywania nowych pasji.

DISTINCTIVE DISCOVERY DNA

POZNAJ DISCOVERY SPORT

<!--td {border: 1px solid #cccccc;}br {mso-data-placement:same-cell;}-->NIEZRÓWNANA WSZECHSTRONNOŚĆ

NIEZRÓWNANA WSZECHSTRONNOŚĆ

Niezależnie od tego, dokąd zaprowadzi Cię rodzinna przygoda, Discovery Sport pozwoli Ci wyruszyć w drogę ku wolności.
WYJĄTKOWY DESIGN

WYJĄTKOWY DESIGN

Zwiedzaj wygodnie i z poczuciem pewności w pojeździe zaprojektowanym z myślą o codziennym życiu.
INNOWACYJNA TECHNOLOGIA

INNOWACYJNA TECHNOLOGIA

Wygoda dla całej rodziny dzięki naszemu wielokrotnie nagradzanemu systemowi informacyjno-rozrywkowemu Pivi Pro1. Elegancki, pływający ekran dotykowy o przekątnej 11,4 cala i oprogramowanie SOTA (Software Over The Air)2 pomagają ulepszać technologię Discovery Sport wraz z upływem czasu.
NIEWYMUSZONE MOŻLIWŚCI

NIEWYMUSZONE MOŻLIWŚCI

Wyposażony w wyrafinowane zawieszenie i najnowocześniejszy elektryczny napęd do jazdy w każdym terenie.

**Zobacz dane WLTP
Podane liczby są wynikiem oficjalnych testów producenta zgodnych z przepisami UE przy w pełni naładowanym akumulatorze. Wyłącznie do celów porównawczych. Dane rzeczywiste mogą się różnić. Emisja CO2, dane dotyczące zużycia paliwa, zużycia energii i zasięgu mogą się różnić w zależności od takich czynników, jak styl jazdy, warunki otoczenia, obciążenie, wyposażenie kół, zamontowane akcesoria, rzeczywista trasa i stan akumulatora. Dane dotyczące zasięgu są oparte na samochodzie produkcyjnym na standardowej trasie.

Czasy ładowania różnią się w zależności od wielu czynników, w tym między innymi wieku, stanu, temperatury i poziomu naładowania akumulatora, używanej ładowarki i czasu trwania ładowania.

1Connected Navigation będzie wymagać dalszej subskrypcji po upływie początkowego okresu zapewnianego przez Dystrybutora firmy Land Rover.[
2Tylko kompatybilne smartfony. W zależności od sieci komórkowej, sygnału i konta klienta. Wymaga połączenia z siecią komórkową lub Wi-Fi. Oprogramowanie Over The Air wymaga zgody kierowcy oraz połączenia z siecią i dostępności na rynku lokalnym.

Meridian jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Meridian Audio Ltd. Trifield i urządzenie z trzema polami jest znakiem towarowym Trifield Productions Ltd.

Należy pamiętać, że elementy standardowe mogą zostać zastąpione przy wyborze alternatywnych poziomów wykończenia. Wyposażenie standardowe może się również różnić w zależności od wariantu napędu.

Funkcje opcjonalne i ich dostępność mogą się różnić w zależności od specyfikacji samochodu (wersji i układu napędowego) lub wymagać instalacji innych funkcji w celu ich zamóienia. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z lokalnym sprzedawcą lub skonfiguruj swój samochód online.

Kierowcy powinni korzystać z funkcji w samochodzie tylko wtedy, gdy jest to bezpieczne. Kierowcy muszą zapewnić pełną kontrolę nad pojazdem przez cały czas.

Funkcje Pivi i InControl, opcje, usługi stron trzecich i ich dostępność pozostają zależne od rynku - sprawdź u swojego sprzedawcy Land Rover dostępność na rynku lokalnym i pełne warunki. Niektóre funkcje są objęte subskrypcją, która będzie wymagała odnowienia po upływie początkowego okresu zalecanego przez sprzedawcę. Nie można zagwarantować łączności z siecią komórkową we wszystkich lokalizacjach. Informacje i obrazy wyświetlane w związku z technologią InControl, w tym ekrany lub sekwencje, podlegają aktualizacjom oprogramowania, kontroli wersji i innym zmianom systemowym / wizualnym w zależności od wybranych opcji.