POZNAJ

DISCOVERY SPORT
<h3><b>POZNAJ</h3> DISCOVERY SPORT

WSZECHSTRONNY Z NATURY

PRZESTRONNE MIEJSCA

Z maksymalnie 7 miejscami i najbardziej przestronnym schowkiem w przedniej konsoli w swojej klasie1, cała rodzina może podróżować w stylu i komforcie.

NOŚNOŚĆ DACHOWA

Wygospodaruj miejsce na boxy dachowe, rowery i inny sprzęt, z dynamicznym obciążeniem dachu do 75 kg.

NIEZAKŁÓCONE POŁĄCZENIE

Nigdy więcej rozładowanych urządzeń dzięki gniazdku USB-C w każdym rzędzie siedzeń i wyższej mocy zapewniającej szybsze ładowanie.

GOTOWY NA TWOJĄ NASTĘPNĄ PRZYGODĘ

FOR YOUR NEXT ADVENTURE

ASERTYWNY WYGLĄD

Czarne progi i grill Gloss Black z charakterystycznym dla Discovery motywem sześciokąta uzupełniają dolne części zderzajów w kolorze nadwozia i napis na masce Discovery w czarnym kolorze Narvik Gloss Black.

DYNAMICZNA TOŻSAMOŚĆ

DNA Discovery jest wyraźnie widoczne, w charakterystycznej sylwetce, wznoszącemu się linii bocznej i charakterystycznemu tylnemu słupkowi dachowemu. 21-calowe i 19-calowe obręcze kół dostępne są z czarnym wykończeniem Gloss Black lub precyzyjnym szlifem Diamond.

EFEKTOWNE KOLORY

Discovery Sport Dynamic posiada dolne osłony wykończone w kolorze nadwozia oraz osłony progi kolorze Gloss Black, które podkreślają jego odważny, nowoczesny wygląd.

INTUICYJNE STEROWANIE

Wygodnie steruj każdym aspektem jazdy dzięki nowemu, pływającemu 11,4-calowemu zakrzywionemu ekranowi Pivi Pro.2 Nowa dźwignia zmiany biegów zapewnia łatwe i precyzyjne sterowanie.

ZAWSZE KOMFORTOWY

Gama tapicerek, w tym Luxtec i welur Suedecloth, daje pewność, że wszyscy siedzą wygodnie. Skóry DuoLeather i Windsor są dostępne w różnych wykończeniach kolorystycznych.

ZACHWYCAJĄCY WIDOK

Wpuść do swojego Discovery Sport naturalne światło i ciesz się lepszym widokiem z każdego miejsca dzięki opcjonalnemu panoramicznemu szklanemu dachowi.

INTUICYJNA TECHNOLOGIA

W PEŁNI POŁĄCZONY

Spontanicznie rozpocznij każdą rodzinną przygodę dzięki systemowi infotainment Pivi Pro2 90 procent funkcji jest dostępnych za pomocą dwóch dotknięć na nowym zakrzywionym szklanym ekranie dotykowym o przekątnej 11,4 cala.

INTERAKTYWNA TABLICA PRZYRZĄDÓW

W pełni interaktywny wyświetlacz kierowcy o przekątnej 12,3 cala i wysokiej rozdzielczości został zaprojektowany tak, aby prezentować informacje o samochodzie, nawigacji i prowadzeniu pojazdu w zasięgu wzroku kierowcy. Najważniejsze informacje są prezentowane na przedniej szybie dzięki opcjonalnemu wyświetlaczowi Head-up.4.

CZYSTE I ZDROWE POWIETRZE

Dzięki najbardziej zaawansowanym technologiom jakości powietrza we wnętrzu w swojej klasie1, system oczyszczania powietrza w kabinie Discovery Sport Plus filtruje i oczyszcza powietrze w kabinie z kurzu i drobnoustrojów, jednocześnie monitorując stężenie CO2 aby pomóc w utrzymaniu dobrego samopoczucia rodziny.

WYGODNE POŁĄCZENIE

Bezproblemowa łączność dla całej rodziny dzięki bezprzewodowym interfejsom.7 and the option of WiFi hotspot with Data Plan. Interact with your vehicle remotely with the Land Rover Remote Skill8.

ŁADOWANIE BEZPRZEWODOWE

Bezprzewodowe ładowanie urządzeń 3 umożliwia ładowanie kompatybilnych smartfonów i minimalizuje nieporządek w kabinie.

WIĘKSZA WYDAJNOŚĆ

NAPĘD HYBRYDOWY PLUG-IN

Ponad 90 procent przeciętnych dziennych podróży odbywa się wyłącznie w trybie elektrycznym9. Hybryda typu plug-in (PHEV) zapewnia całkowicie elektryczną jazdę z zerową emisją spalin, z certyfikowanym zasięgiem do 61 km ††.
PRZETESTUJ

DANE HYBRYDY PHEV

ZAKRES ELEKTRYCZNY WLTP (DO)

61 km**

Oczekiwany rzeczywisty zasięg do 47 km.

CO2 - EMISJA OD

33 g/km**

Zerowa emisja spalin w trybie EV.

ŁADOWANIE ŁADOWARKĄ PUBLICZNĄ (OD)

30 MIN

Szybkie ładowanie prądem stałym od 0 do 80 procent w około 30 minut.

ŁADOWANIE DOMOWĄ ŁADOWARKĄ AC OD

2 GODZ. 12 MIN

Do 100% przy użyciu domowej ładowarki 7 kW AC.

PEWNOŚĆ W TERENIE

CONFIDENT CAPABILITY

WSZYSTKO, CO PRZYNIESIE FANTAZJA

Z uciągiem do 2500 kg*, możesz przewozić wszystko, od przyczep po boksy dla koni, wykorzystując swojego Discovery Sport.

TECHNOLOGIE ADAPTACYJNE

Aby zapewnić pewność w każdych warunkach, każdy Discovery Sport jest wyposażony w napęd na wszystkie koła, system All Terrain Progress Control i Terrain Response 2.

OPTYMALNA TRAKCJA

Poczuj się pewnie w każdych warunkach dzięki systemom Launch Traction Control, Gradient Release Control, Hill Launch Assist i Hill Descent Control.

ODKRYWAJ DALEJ

WERSJE DISCOVERY SPORT

WERSJE DISCOVERY SPORT

Zobacz pełną gamę wersji Range Rovera
OGÓLNE INFORMACJE

OGÓLNE INFORMACJE

Żyj pełnią życia każdego dnia z Discovery Sport.

**Zobacz dane WLTP
Podane liczby są wynikiem oficjalnych testów producenta zgodnych z przepisami UE przy w pełni naładowanym akumulatorze. Wyłącznie do celów porównawczych. Dane rzeczywiste mogą się różnić. Emisja CO2, dane dotyczące zużycia paliwa, zużycia energii i zasięgu mogą się różnić w zależności od takich czynników, jak styl jazdy, warunki otoczenia, obciążenie, wyposażenie kół, zamontowane akcesoria, rzeczywista trasa i stan akumulatora. Dane dotyczące zasięgu są oparte na samochodzie produkcyjnym na standardowej trasie.

Na mokro: Objętość mierzona przez symulację przestrzeni ładunkowej wypełnionej cieczą.

*Holowanie znacząco wpłynie na zasięg w trybie elektrycznym.

Czasy ładowania różnią się w zależności od wielu czynników, w tym między innymi wieku, stanu, temperatury i poziomu naładowania akumulatora, używanej ładowarki i czasu trwania ładowania.

1W przypadku pomiaru z ograniczoną klasą konkurentów, ważne na dzień 03/03/23.

2Connected Navigation będzie wymagać dalszej subskrypcji po upływie początkowego okresu zapewnianego przez Dystrybutora firmy Land Rover.

3Tylko kompatybilne smartfony.

4Wymaga szyby redukującej promieniowanie słoneczne na niektórych rynkach. Wskazówki nawigacyjne na przedniej szybie pojawiają się tylko wtedy, gdy w samochodzie zamontowany jest system Pivi Pro.

5Jeśli użytkownicy dwuogniskowych lub zmiennoogniskowych soczewek nie mogą łatwo ustawić ostrości na obrazie ClearSight, mogą w dowolnym momencie powrócić do trybu lusterka wstecznego. Obraz nie jest wyświetlany na żywo. Sprawdź otoczenie pod kątem bezpieczeństwa. Z zastrzeżeniem lokalnych przepisów.

6Widok ClearSight Ground View wymaga kamery 3D Surround. Obraz nie jest wyświetlany na żywo. Sprawdź otoczenie pod kątem bezpieczeństwa. Podlega lokalnym przepisom.

7Twój samochód jest przygotowany do obsługi Apple CarPlay. Usługi oferowane przez Apple CarPlay zależą od dostępności funkcji w danym kraju, więcej informacji można znaleźć na stronie https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay.

8Land Rover Remote zawiera usługi subskrypcyjne, które mogą zostać przedłużone po upływie początkowego okresu zapewnionego przez Twojego dealera Land Rovera. Aplikacja Land Rover Remote App będzie musiała zostać pobrana z Apple App Store/Google Play Store.

9Średnia dzienna długość podróży (51 km) obliczona na podstawie danych InControl z 30 rynków na całym świecie dla samochodów Discovery Sport w latach 2019-2022. Przy założeniu w pełni naładowanego akumulatora.

Meridian jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Meridian Audio Ltd. Trifield i urządzenie z trzema polami jest znakiem towarowym Trifield Productions Ltd.

Należy pamiętać, że elementy standardowe mogą zostać zastąpione przy wyborze alternatywnych poziomów wykończenia. Wyposażenie standardowe może się również różnić w zależności od wariantu napędu.

Funkcje opcjonalne i ich dostępność mogą się różnić w zależności od specyfikacji samochodu (modelu i układu napędowego) lub wymagać instalacji innych funkcji w celu ich zamówienia. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z lokalnym sprzedawcą lub skonfiguruj swój samochód online.

Kierowcy powinni korzystać z funkcji w samochodzie tylko wtedy, gdy jest to bezpieczne. Kierowcy muszą zapewnić pełną kontrolę nad pojazdem przez cały czas.

Funkcje Pivi i InControl, opcje, usługi stron trzecich i ich dostępność pozostają zależne od rynku - sprawdź u swojego sprzedawcy Land Rover dostępność na rynku lokalnym i pełne warunki. Niektóre funkcje są objęte subskrypcją, która będzie wymagała odnowienia po upływie początkowego okresu zalecanego przez sprzedawcę. Nie można zagwarantować łączności z siecią komórkową we wszystkich lokalizacjach. Informacje i obrazy wyświetlane w związku z technologią InControl, w tym ekrany lub sekwencje, podlegają aktualizacjom oprogramowania, kontroli wersji i innym zmianom systemowym/wizualnym w zależności od wybranych opcji.