POZNAJ

DISCOVERY SPORT
<h3><b>POZNAJ</h3> DISCOVERY SPORT

WSZECHSTRONNY Z NATURY

PRZESTRONNE MIEJSCA

PRZESTRONNE MIEJSCA

Z maksymalnie 7 miejscami i najbardziej przestronnym schowkiem w przedniej konsoli w swojej klasie1, cała rodzina może podróżować w stylu i komforcie.
<!--td {border: 1px solid #cccccc;}br {mso-data-placement:same-cell;}-->PRZEWIEŹ WSZYSTKO

PRZEWIEŹ WSZYSTKO

Dzięki uciągowi do 2 500 kg*, Discovery Sport może przewozić wszystko, od przyczep po boksy z końmi.
<!--td {border: 1px solid #cccccc;}br {mso-data-placement:same-cell;}-->PRZEWIEŹ WSZYSTKO

PRZEWIEŹ WSZYSTKO

Miejsce na boks dachowy, rowery i inny sprzęt z dynamicznym obciążeniem dachu do 75 kg.

GOTOWY NA TWOJĄ NASTĘPNĄ PRZYGODĘ

GOTOWY NA TWOJĄ NASTĘPNĄ PRZYGODĘ
ASERTYWNY WYGLĄD

ASERTYWNY WYGLĄD

Czarne progi i grill Gloss Black z charakterystycznym dla Discovery motywem sześciokąta uzupełniają dolne części zderzajów w kolorze nadwozia i napis na masce Discovery w czarnym kolorze Narvik Gloss Black.
Siedzenia Discovery Sport
INTUICYJNE STEROWANIE

INTUICYJNE STEROWANIE

Wygodnie steruj każdym aspektem jazdy dzięki nowemu, pływającemu 11,4-calowemu zakrzywionemu ekranowi Pivi Pro.2 Nowa dźwignia zmiany biegów zapewnia łatwe i precyzyjne sterowanie.

INTUICYJNA TECHNOLOGIA

W PEŁNI POŁĄCZONY

W PEŁNI POŁĄCZONY

Spontanicznie rozpocznij każdą rodzinną przygodę dzięki systemowi infotainment Pivi Pro2 90 procent funkcji jest dostępnych za pomocą dwóch dotknięć na nowym zakrzywionym szklanym ekranie dotykowym o przekątnej 11,4 cala.
CZYSTE I ZDROWE POWIETRZE

CZYSTE I ZDROWE POWIETRZE

Dzięki najbardziej zaawansowanym technologiom jakości powietrza we wnętrzu w swojej klasie1, system oczyszczania powietrza w kabinie Discovery Sport Plus filtruje i oczyszcza powietrze w kabinie z kurzu i drobnoustrojów, jednocześnie monitorując stężenie CO2 aby pomóc w utrzymaniu dobrego samopoczucia rodziny.
WYGODNE POŁĄCZENIE

WYGODNE POŁĄCZENIE

Bezproblemowa łączność dla całej rodziny dzięki bezprzewodowym interfejsom.7 and the option of WiFi hotspot with Data Plan. Interact with your vehicle remotely with the Land Rover Remote Skill8.
ŁADOWANIE BEZPRZEWODOWE

ŁADOWANIE BEZPRZEWODOWE

Bezprzewodowe ładowanie urządzeń3 umożliwia ładowanie kompatybilnych smartfonów i minimalizuje nieporządek w kabinie.
<!--td {border: 1px solid #cccccc;}br {mso-data-placement:same-cell;}-->ASYSTENCI KIEROWCY

ASYSTENCI KIEROWCY

Wybieraj spośród szeregu funkcji zaprojektowanych w celu ułatwienia jazdy i parkowania. Dostęp do trybu wspomagania kierowcy można uzyskać bezpośrednio za pośrednictwem nowego przycisku na kierownicy.

WIĘKSZA WYDAJNOŚĆ

NAPĘD HYBRYDOWY PLUG-IN

Ponad 90 procent przeciętnych dziennych podróży odbywa się wyłącznie w trybie elektrycznym9. Hybryda typu plug-in (PHEV) zapewnia całkowicie elektryczną jazdę z zerową emisją spalin, z certyfikowanym zasięgiem do 61 km ††.
PRZETESTUJ
NAPĘD HYBRYDOWY PLUG-IN

NAPĘD HYBRYDOWY PLUG-IN

Ponad 90 procent przeciętnych dziennych podróży odbywa się wyłącznie w trybie elektrycznym9. Hybryda typu plug-in (PHEV) zapewnia całkowicie elektryczną jazdę z zerową emisją spalin, z certyfikowanym zasięgiem do 61 km ††.

DANE HYBRYDY PHEV

ZAKRES ELEKTRYCZNY WLTP (DO)

61 km**

Oczekiwany rzeczywisty zasięg do 47 km.

CO2 - EMISJA OD

33 g/km**

Zerowa emisja spalin w trybie EV.

ŁADOWANIE ŁADOWARKĄ PUBLICZNĄ (OD)

30 MIN

Szybkie ładowanie prądem stałym od 0 do 80 procent w około 30 minut.

ŁADOWANIE DOMOWĄ ŁADOWARKĄ AC OD

2 GODZ. 12 MIN

Do 100% przy użyciu domowej ładowarki 7 kW AC.

PEWNOŚĆ W TERENIE

TECHNOLOGIE ADAPTACYJNE
OPTYMALNA TRAKCJA

OPCJE I AKCESORIA

TWÓJ UNIKALNY EGZEMPLARZ

TWÓJ UNIKALNY EGZEMPLARZ

Zestaw starannie dobranych akcesoriów i opcji zewnętrznych pozwala dostosować Discovery Sport do każdej przygody.

ODKRYWAJ DALEJ

Modele

Modele

Zobacz pełną gamę wersji Range Rovera
OGÓLNE INFORMACJE

OGÓLNE INFORMACJE

Żyj pełnią życia każdego dnia z Discovery Sport.

**Zobacz dane WLTP
Podane liczby są wynikiem oficjalnych testów producenta zgodnych z przepisami UE przy w pełni naładowanym akumulatorze. Wyłącznie do celów porównawczych. Dane rzeczywiste mogą się różnić. Emisja CO2, dane dotyczące zużycia paliwa, zużycia energii i zasięgu mogą się różnić w zależności od takich czynników, jak styl jazdy, warunki otoczenia, obciążenie, wyposażenie kół, zamontowane akcesoria, rzeczywista trasa i stan akumulatora. Dane dotyczące zasięgu są oparte na samochodzie produkcyjnym na standardowej trasie.

Na mokro: Objętość mierzona przez symulację przestrzeni ładunkowej wypełnionej cieczą.

*Holowanie znacząco wpłynie na zasięg w trybie elektrycznym.

Czasy ładowania różnią się w zależności od wielu czynników, w tym między innymi wieku, stanu, temperatury i poziomu naładowania akumulatora, używanej ładowarki i czasu trwania ładowania.

1W przypadku pomiaru z ograniczoną klasą konkurentów, ważne na dzień 03/03/23.

2Connected Navigation będzie wymagać dalszej subskrypcji po upływie początkowego okresu zapewnianego przez Dystrybutora firmy Land Rover.

3Tylko kompatybilne smartfony.

4Wymaga szyby redukującej promieniowanie słoneczne na niektórych rynkach. Wskazówki nawigacyjne na przedniej szybie pojawiają się tylko wtedy, gdy w samochodzie zamontowany jest system Pivi Pro.

5Jeśli użytkownicy dwuogniskowych lub zmiennoogniskowych soczewek nie mogą łatwo ustawić ostrości na obrazie ClearSight, mogą w dowolnym momencie powrócić do trybu lusterka wstecznego. Obraz nie jest wyświetlany na żywo. Sprawdź otoczenie pod kątem bezpieczeństwa. Z zastrzeżeniem lokalnych przepisów.

6Widok ClearSight Ground View wymaga kamery 3D Surround. Obraz nie jest wyświetlany na żywo. Sprawdź otoczenie pod kątem bezpieczeństwa. Podlega lokalnym przepisom.

7Twój samochód jest przygotowany do obsługi Apple CarPlay. Usługi oferowane przez Apple CarPlay zależą od dostępności funkcji w danym kraju, więcej informacji można znaleźć na stronie https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay.

8Land Rover Remote zawiera usługi subskrypcyjne, które mogą zostać przedłużone po upływie początkowego okresu zapewnionego przez Twojego dealera Land Rovera. Aplikacja Land Rover Remote App będzie musiała zostać pobrana z Apple App Store/Google Play Store.

9Średnia dzienna długość podróży (51 km) obliczona na podstawie danych InControl z 30 rynków na całym świecie dla samochodów Discovery Sport w latach 2019-2022. Przy założeniu w pełni naładowanego akumulatora.

Meridian jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Meridian Audio Ltd. Trifield i urządzenie z trzema polami jest znakiem towarowym Trifield Productions Ltd.

Należy pamiętać, że elementy standardowe mogą zostać zastąpione przy wyborze alternatywnych poziomów wykończenia. Wyposażenie standardowe może się również różnić w zależności od wariantu napędu.

Funkcje opcjonalne i ich dostępność mogą się różnić w zależności od specyfikacji samochodu (modelu i układu napędowego) lub wymagać instalacji innych funkcji w celu ich zamówienia. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z lokalnym sprzedawcą lub skonfiguruj swój samochód online.

Kierowcy powinni korzystać z funkcji w samochodzie tylko wtedy, gdy jest to bezpieczne. Kierowcy muszą zapewnić pełną kontrolę nad pojazdem przez cały czas.

Funkcje Pivi i InControl, opcje, usługi stron trzecich i ich dostępność pozostają zależne od rynku - sprawdź u swojego sprzedawcy Land Rover dostępność na rynku lokalnym i pełne warunki. Niektóre funkcje są objęte subskrypcją, która będzie wymagała odnowienia po upływie początkowego okresu zalecanego przez sprzedawcę. Nie można zagwarantować łączności z siecią komórkową we wszystkich lokalizacjach. Informacje i obrazy wyświetlane w związku z technologią InControl, w tym ekrany lub sekwencje, podlegają aktualizacjom oprogramowania, kontroli wersji i innym zmianom systemowym/wizualnym w zależności od wybranych opcji.