DISCOVERY SPORT

GŁÓWNE ATUTY


WSZECHSTRONNOŚĆ

Wszechstronny i wygodny – taki samochód sprawia, że życie staje się prostsze i przyjemniejsze.

5+2 MIEJSCA

5+2 MIEJSCA

157 litrów


Umożliwiając podróż Tobie i sześciorgu pasażerów, Discovery Sport pomieści jeszcze aż 157* litrów bagażu. Odpowiada to pojemności 115* litrów mierzonej "na sucho" - za pomocą wypełnionych bloczków.
Przesuń suwak, aby wyświetlić wszystkie pojemności przestrzeni ładunkowej.

*Pomiar pojemności "na mokro" odbywa się przez symulację wypełnienia przestrzeni ładunkowej cieczą. Pojemność mierzoną "na sucho" oblicza się za pomocą pełnych bloków (200 × 50 × 100 mm), co pokazuje ilość praktycznej przestrzeni wewnątrz pojazdu.

WEWNĘTRZNE LUSTERKO WSTECZNE CLEARSIGHT

WEWNĘTRZNE LUSTERKO WSTECZNE CLEARSIGHT

Wiodąca w swojej klasie tylna przestrzeń bagażowa idealnie nadaje się do przewozu bagaży całej Twojej rodziny, a wewnętrzne lusterko wsteczne ClearSight1 zapewnia niezakłócony widok – niezależnie od tego, kto lub co znajduje się za Tobą.
REFLEKTORY MATRIX LED

REFLEKTORY MATRIX LED

Reflektory Matrix LED wykorzystują adaptacyjną wiązkę światła z przyciemnianymi segmentami, aby dostosowywać się do otoczenia i zapewniać maksymalną widoczność bez oślepiania kierowców jadących z naprzeciwka.
BEZPIECZEŃSTWO

BEZPIECZEŃSTWO

Szereg funkcji wspomagających kierowcę oraz kompleksowy system aż ośmiu poduszek powietrznych dla kierowcy i pasażerów zapewniają bezpieczeństwo Twojej rodzinie.
SYSTEMY WSPOMAGAJĄCE KIEROWCĘ

SYSTEMY WSPOMAGAJĄCE KIEROWCĘ

Nasza gama funkcji wspomagających jazdę i parkowanie została zaprojektowana tak, aby każda podróż była zarówno bezpieczna, jak i przyjemna.

TECHNOLOGIA

Szybka i intuicyjna technologia, zaprojektowana z myślą o Twojej przyjemności z jazdy.

Standardowe funkcje systemu Pivi Pro2:

- ekran dotykowy 10 cali
- radio cyfrowe DAB
- nowy intuicyjny interfejs
- Apple CarPlay® 3
- Android AutoTM4
- aplikacja Remote5

Dzięki Pivi Pro2 w samochodzie będzie Ci towarzyszyć najnowsza sztuczna inteligencja, która zapewnia takie funkcje, jak samouczący się system nawigacji umożliwiający podróż w stałym połączeniu z siecią.
PIVI PRO
INFORMACJE W ZASIĘGU RĘKI
SYSTEM AUDIO MERIDIAN SURROUND SOUND
AKTUALIZACJE OPROGRAMOWANIA

AKTUALIZACJE OPROGRAMOWANIA

Twój pojazd jest na bieżąco unowocześniany dzięki aktualizacjom oprogramowania7. System multimedialny pojazdu, systemy telematyczne i różne moduły sterujące mogą być aktualizowane zdalnie w celu zapewnienia ich optymalnej wydajności. Oznacza to, że Twój pojazd staje się coraz lepszy.
PAKIET ONLINE

PAKIET ONLINE

Pakiet online z taryfą danych8 oferuje dodatkowe usługi telekomunikacyjne
za pośrednictwem wbudowanej karty SIM, zapewniając dostęp do:

- nieograniczonego streamingu multimediów8
- prognozy pogody
ŁADOWANIE BEZPRZEWODOWE

ŁADOWANIE BEZPRZEWODOWE

Opcjonalna bezprzewodowa ładowarka urządzeń mobilnych z funkcją wzmacniania sygnału9 umożliwia ładowanie zgodnych z tą technologią smartfonów bez potrzeby korzystania z przewodów czy stacji dokującej. W samochodzie telefon korzysta z anteny pojazdu w celu zapewnienia mocniejszego sygnału i wyraźniejszych rozmów.
SYSTEM OCZYSZCZANIA POWIETRZA W KABINIE Z FILTREM PM2.5

SYSTEM OCZYSZCZANIA POWIETRZA W KABINIE Z FILTREM PM2.5

Opcjonalna jonizacja NanoeTM poprawia samopoczucie kierowcy i pasażerów.
Po wybraniu opcji PURIFY specjalnie zaprojektowany filtr zacznie przechwytywać drobne cząsteczki z pobieranego
z zewnątrz powietrza, takie jak PM2.5 czy alergeny, jak np. kurz i pyłki.

MOŻLIWOŚCI

Praktyczny i luksusowy SUV Discovery Sport jest także niezłomny, jak przystało na Land Rovera.

NAPĘD NA WSZYSTKIE KOŁA

NAPĘD NA WSZYSTKIE KOŁA

Zapewnia on pewną jazdę na drodze i w terenie. Na śliskich nawierzchniach, takich jak trawa czy śnieg, moment obrotowy może być rozdzielany pomiędzy przednimi i tylnymi kołami, aby zmaksymalizować przyczepność.
ASYSTENT ZJAZDU

ASYSTENT ZJAZDU

Asystent zjazdu ułatwia pokonywanie trudnych wzniesień, utrzymując stałą prędkość i hamując oddzielnie każde z kół.
SYSTEM ALL TERRAIN PROGRESS CONTROL

SYSTEM ALL TERRAIN PROGRESS CONTROL

System All Terrain Progress Control pomaga zadać i utrzymać stałą prędkość jazdy w trudnych warunkach terenowych.
HOLOWANIE I SYSTEM ADVANCE TOW ASSIST

HOLOWANIE I SYSTEM ADVANCE TOW ASSIST

Uciąg do 2 500 kg i system Advance Tow Assist ułatwiają korzystanie z wszelkiego rodzaju przyczep, w tym również przeznaczonych do transportu koni. Opcjonalnie można również zamontować zdejmowany lub elektrycznie chowany hak holowniczy.
SYSTEM CLEARSIGHT GROUND VIEW

SYSTEM CLEARSIGHT GROUND VIEW

System ClearSight Ground View11 jest dostępny z kamerą 3D Surround. Jest idealny do jazdy w terenie i pokonywania trudnych przeszkód, gdyż pozwala widzieć „przez maskę” i wyświetlać podczas jazdy wiele widoków zewnętrznych – w tym teren pod pojazdem oraz koła.

OSIĄGI

Ciesz się wysokimi, płynnie rozwijanymi osiągami dzięki zaawansowanej dynamice jazdy i gamie wydajnych silników, które zaspokoją każde potrzeby.

HYBRYDA TYPU PLUG-IN

HYBRYDA TYPU PLUG-IN


Discovery Sport Plug-in Hybrid doskonale nadaje się zarówno do miasta, jak i na rodzinne wyprawy. Pozwala on na całkowicie elektryczną jazdę przy zerowej emisji spalin i może być ładowany przy użyciu stacji szybkiego ładowania DC.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

DANE TECHNICZNE HYBRYDY TYPU PLUG-IN

ZASIĘG NAPĘDU ELEKTRYCZNEGO (MAKS.)

60 km
††

Zasięg napędu elektrycznego zgodnie z WLTP TEL.

EMISJA CO2 (OD)

34 g/km††

W trybie EV emisja spalin jest zerowa.

CZAS ŁADOWANIA W DOMU (MIN.)

132 MIN*

Do 100% z użyciem domowej ładowarki AC 7 kW.

CZAS ŁADOWANIA ZE STACJI PUBLICZNEJ (MIN.)

30 MIN*

Ładowanie do 80% w czasie < 30 minut przy szybkim ładowaniu DC 32 kW.
UKŁADY NAPĘDOWE

UKŁADY NAPĘDOWE

Od mocy i czystej przyjemności z jazdy po oszczędność paliwa i wyrafinowanie – w Discovery Sport dostępna jest szeroka gama silników, w tym napęd hybrydowy typu plug-in.
SYSTEM CONFIGURABLE DYNAMICS

SYSTEM CONFIGURABLE DYNAMICS

Wybrane parametry Discovery Sport, takie jak tłumienie zawieszenia i charakterystykę układu kierowniczego, można skonfigurować zgodnie z własnymi preferencjami za pomocą ekranu dotykowego.
SYSTEM ADAPTIVE DYNAMICS

SYSTEM ADAPTIVE DYNAMICS

W przypadku wyoboru opcji systemu Adaptive Dynamics, dostępny jest tryb Dynamic, który zapewnia jeszcze lepszą kontrolę nad pojazdem, bardziej pewną charakterystykę prowadzenia i szybsze reakcje.
SKRZYNIA BIEGÓW

SKRZYNIA BIEGÓW

9-biegowa automatyczna skrzynia biegów zapewnia płynne rozpędzanie i większą przyjemność z jazdy.

STWÓRZ WŁASNY EGZEMPLARZ

Wszechstronny SUV Land Rovera – w Twoim stylu.

SPERSONALIZUJ SWÓJ EGZEMPLARZ DISCOVERY SPORT

Szeroki wybór lakierów, obręczy kół i pakietów akcesoriów sprawia, że zaprojektowanie Twojego idealnego Land Rovera Discovery Sport jest niezwykle łatwe i przyjemne.

NIE PRZESTAWAJ ODKRYWAĆ

MODELE DISCOVERY SPORT

MODELE DISCOVERY SPORT

Zobacz pełną gamę modeli.
DANE TECHNICZNE

DANE TECHNICZNE

Zobacz fakty i liczby.
OPCJE I AKCESORIA

OPCJE I AKCESORIA

Spersonalizuj swój egzemplarz Discovery Sport.
GALERIA

GALERIA

Poznaj DNA rodziny modeli Discovery Sport.

†† Zobacz dane WLTP.
Podane dane uzyskano na podstawie oficjalnych testów producenta przeprowadzonych zgodnie z przepisami UE z całkowicie naładowanymi akumulatorami. Tylko dla celów porównawczych. Rzeczywiste dane mogą się różnić. Poziom emisji CO₂, zużycie paliwa i energii oraz zasięg mogą się różnić w zależności od takich czynników jak styl jazdy, warunki otoczenia, obciążenie, koła, zainstalowane akcesoria, rzeczywista trasa i stan akumulatorów. Dane dotyczące zasięgu odnoszą się do pojazdu produkcyjnego na znormalizowanej trasie.

*Rysunek przedstawia siedzenia przesunięte całkowicie do przodu, bez pochylania.

** Czas ładowania różni się w zależności od wielu czynników, m.in. wieku, stanu, temperatury i aktualnego poziomu naładowania akumulatorów, używanej ładowarki i szybkości ładowania.

1 Podlega lokalnym przepisom. Jeśli użytkownicy okularów dwuogniskowych lub progresywnych nie będą w stanie łatwo ustawić cyfrowego obrazu lusterka wstecznego ClearSight, będą oni mogli w dowolnym momencie powrócić do trybu zwykłego lusterka.
2 Connected Navigation będzie wymagać dalszej subskrypcji po okresie początkowym wskazanym przez Dealera Land Rover.
3 Twój pojazd jest przygotowany do obsługi Apple CarPlay. Możliwość korzystania z usług Apple CarPlay jest zależna od ich dostępności w danym kraju. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay.
4 Twój pojazd jest przygotowany do obsługi Android Auto. Możliwość korzystania z usług Android Auto jest zależna od ich dostępności w danym kraju. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę https://www.android.com/auto/.
5 Aplikacja Land Rover Remote obejmuje subskrypcję usług, która może być przedłużana po okresie początkowym wskazanym przez Dealera Land Rover. Aplikację Land Rover Remote należy pobrać ze sklepu Apple App Store lub Google Play Store.
6 Na niektórych rynkach wymaga szkła tłumiącego promieniowanie słoneczne. Wskazówki nawigacyjne pojawiają się na przedniej szybie tylko wówczas, gdy w pojeździe zainstalowany jest system Pivi Pro.
7 Aktualizacje będą wymagały połączenia do transmisji danych.
8 Mogą obowiązywać zasady uczciwego użytkowania. Obejmuje roczną subskrypcję, która może zostać przedłużona po upływie okresu początkowego wskazanego przez Dealera Land Rover.
9 Zależne od rynku. Tylko kompatybilne smartfony.
10 Zawsze opuszczaj pojazd i sprawdzaj trasę przed zanurzeniem.
11 System ClearSight Ground View wymaga kamery 3D Surround. Obraz nie jest nadawany na żywo. Sprawdź otoczenie dla bezpieczeństwa. Podlega lokalnym przepisom.

Wyposażenie opcjonalne i jego dostępność mogą się różnić w zależności od specyfikacji pojazdu (modelu i konkretnego układu napędowego) lub też mogą wymagać zainstalowania wyposażenia dodatkowego. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z lokalnym Dealerem lub skonfiguruj swój pojazd online.

Funkcje Pivi oraz InControl, funkcje opcjonalne, usługi oferowane przez osoby trzecie oraz ich dostępność są zależne od rynku. Aby uzyskać informacje o ich dostępności na lokalnym rynku i poznać pełne warunki korzystania, skontaktuj się z Dealerem Land Rover. Nie można zagwarantować połączenia z siecią komórkową we wszystkich lokalizacjach. Informacje i obrazy wyświetlane w związku z korzystaniem z technologii InControl, w tym poszczególne ekrany lub ich sekwencje, podlegają aktualizacjom oprogramowania, mechanizmom kontroli wersji oraz innym zmianom systemowym/wizualnym zależnym od wybranych opcji.

Kierowcy powinni korzystać z funkcji dostępnych w samochodzie tylko wtedy, gdy jest to bezpieczne. Kierowcy muszą przez cały czas utrzymywać pełną kontrolę nad pojazdem.
Apple CarPlay jest znakiem towarowym firmy Apple Inc. Mogą obowiązywać warunki Apple Inc. dla użytkowników końcowych.
Android Auto to znak towarowy firmy Google LLC.
„Meridian” jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Meridian Audio Ltd. Trifield, a „three fields device” jest znakiem towarowym firmy Trifield Productions Ltd.
NanoeTM to znak towarowy firmy Panasonic Corporation.