Nadchodzą Days of Range Rover Sport

Days of Range Rover Sport to unikalna możliwość przełamania codziennej rutyny i sposobność, by poznać bliżej ten niepowtarzalny model. Range Rover Sport nic nie musi. Może wszystko. Zapraszamy do salonów.


Days of Range Rover Sport to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie. Tylko 19 i 20 kwietnia w salonach Range Rovera w 11 miastach Polski (lista poniżej) uczestnicy eventu będą mieli okazję nie tylko dowiedzieć się wszystkiego o modelu Sport od specjalistów marki, ale też wypróbować jego nieokiełznane możliwości w praktyce. To unikalne doświadczenie legendy.


Range Rover Sport to model unikalny, łączący w sobie minimalistyczny design i maksymalne osiągi. Jest wyrafinowany i jednocześnie porywający. Cechują go potężna moc do aż 635 KM oraz niedoścignione możliwości terenowe wykorzystujące najnowocześniejsze technologie. Range Rover Sport to terenowy SUV pełen luksusu, dla którego nie istnieją żadne ograniczenia i który wszelkie kompromisy zostawia zdecydowanie za sobą.


Podczas eventu uczestnicy będą mogli poznać szeroką gamę napędów modelu Sport, od hybrydowego Plug-in o wydłużonym do 123 km zasięgu elektrycznym aż po 635-konny silnik wariantu SV Edition One. Zapoznają się z jego wyrafinowaną stylistyką wraz z najwyższą jakością wykorzystanych materiałów oraz szczegółami wykończenia. Poznają również jego niespotykaną dynamikę oraz legendarne zdolności terenowe.


Aby zgłosić chęć uczestnictwa w Days of Range Rover Sport wystarczy wypełnić i wysłać formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie landrover.pl lub zadzwonić na infolinię pod numer +48 22 128 49 78. Lista miast, w których odbędzie się event: Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Białystok, Poznań, Warszawa, Łódź , Wrocław, Katowice, Bielsko-Biała, Kraków.