AUTENTYCZNE I ORYGINALNE: LAND ROVER CLASSIC WPROWADZA NOWE CZĘŚCI DO KLASYCZNEGO DEFENDERA NA FESTIWALU GOODWOOD REVIVAL

LAND ROVER CLASSIC WPROWADZA NOWE CZĘŚCI
 • Land Rover Classic przedstawił nową gamę oryginalnych części i akcesoriów do Defendera Classic podczas tegorocznej edycji brytyjskiego Festiwalu Goodwood Revival.
 • Land Rover Classic to oficjalny dział JLR zajmujący się klasycznymi autami, oferujący wyselekcjonowaną kolekcję wysokiej jakości części i akcesoriów na rynku wtórnym do oryginalnych pojazdów terenowych, a także luksusowych pojazdów z limitowanych edycji.
 • Długa historia sukcesów terenowych Defendera Classic została pokazana przez innowacyjną wersję kampera ekspedycyjnego Land Rover Classic wraz z pełnym zestawem części zatwierdzonych do konwersji pojazdu.
 • Podczas wydarzenia Land Rover Classic zaprezentował nowy oficjalny namiot dachowy zaprojektowany we współpracy z TentBox dla Defendera Classic, który ma pojawić się w 2024 roku.
 • Do kampera ekspedycyjnego dołączyły cztery inne pojazdy Defender Classic, w tym 110 Hard Top wyposażony w Black Pack, 90 Station Wagon w tradycyjnej estetyce oraz dwie ciężarówki pomocnicze Classic Land Rover Troph

Podczas tegorocznej edycji Festiwalu Goodwood Revival firma Land Rover Classic zaprezentowała nową, wyselekcjonowaną kolekcję oryginalnych części i akcesoriów o jakości OEM do modelu Defender Classic. Defender Classic to oryginalny pojazd przygodowy, którego historia sięga 1948 roku i obejmuje ponad 70 lat wypraw po całym świecie.

Land Rover Classic to oficjalny dział firmy JLR zajmujący się klasykami motoryzacji, oferujący wysokiej jakości części, luksusowe klasyczne pojazdy z limitowanych edycji i wybrane serie specjalne. Wybór nowych części i akcesoriów został zaprezentowany na stoisku firmy w trakcie Goodwood Revival. Na wystawę składało się pięć pojazdów, na których czele stał kamper ekspedycyjny Land Rover Classic.

Ten najlepszy pojazd kempingowy ma nowe, zatwierdzone przez Land Rover Classic zmiany wnętrza od partnera The Ply Guys oraz oficjalnie zatwierdzony nowy namiot dachowy firmy TentBox, który będzie dostępny dla klientów na początku przyszłego roku.

Podczas festiwalu do kampera ekspedycyjnego Land Rover Classic dołączył Classic Defender 110 Hard Top wyposażony w pakiet Black Pack oraz dwie ciężarówki pomocnicze Trophy wyposażone w specjalne akcesoria, Land Rover Classic Trophy I i Trophy II.

Kamper ekspedycyjny to stworzony przez nasz zespół oszałamiający pojazd, który ukazuje możliwości podróżnicze kultowego Defendera Classic. Oprócz pokazu pojazdu odbyła się imponująca wystawa naszych oficjalnych, autentycznych części i akcesoriów Land Rover Classic, zamontowanych w różnych klasycznych Defenderach, a każdy z nich prezentował indywidualny wygląd, odpowiadający różnym gustom. Stale reagujemy na zapotrzebowanie klientów na produkty o jakości OEM na rynku wtórnym, a także konstruujemy i pozyskujemy nasze części i akcesoria zgodnie z najwyższymi standardami. Zarówno The Ply Guys, jak i TentBox są idealnymi partnerami, ponieważ wyraźnie podzielają nasze zaangażowanie w jakość i kochają Defendera Classic tak samo jak nasi klienci – powiedział Glen Kelly, szef działu części i akcesoriów w Land Rover Classic.

Wystawione na festiwalu auta prezentowały szeroki wybór części i akcesoriów dostępnych dla klientów pojazdów Classic, którzy chcą podkreślić swoją indywidualność dzięki częściom zaprojektowanym i wyprodukowanym z zachowaniem jakości i autentyczności OEM.

Land Rover Classic przedstawił nową gamę oryginalnych części i akcesoriów do Defendera Classic podczas tegorocznej edycji brytyjskiego Festiwalu Goodwood Revival.

Gotowy na ekspedycje

Kamper ekspedycyjny Land Rover Classic zawiera kilka nowych produktów dostępnych w obszernym katalogu części i akcesoriów Classic – wszystkie zaprojektowane tak, aby uczynić Defendera Classic idealnym towarzyszem wypraw lądowych. Łączy w sobie zatwierdzoną, wykonywaną na zamówienie przeróbkę wnętrza przygotowaną przez specjalistów The Ply Guys oraz wybraną kolekcję oficjalnych oryginalnych dodatków zewnętrznych wraz z nową instalacją namiotu dachowego autorstwa ekspertów TentBox.

Na zewnątrz kampera ekspedycyjnego znajduje się szereg akcesoriów zaprojektowanych w celu zwiększenia możliwości i trwałości Defendera Classic, w tym namiot dachowy TentBox Cargo zatwierdzony przez firmę Land Rover. Posiada unikalne, tradycyjne logo z przodu i z tyłu obszycia namiotu z unikalną kolorystyką Desert Sand i brandingiem na płótnie namiotu, nawiązującym do sprzętu używanego w historycznych wyprawach Land Rovera. Będzie kompatybilny zarówno z Defenderem Classic 90, jak i 110, gdy zostanie wprowadzony na rynek na początku 2024 roku i zapewni komfortowy sen niezależnie od tego, gdzie klienci zdecydują się na rozbicie obozu.

Pełne wyposażenie zewnętrzne:

 • namiot dachowy TentBox Cargo (dostępny na początku 2024 r.)
 • reflektory LED
 • schodki
 • czarne koła Sawtooth z czarnymi kołpakami środkowymi
 • czarny pakiet nadwozia – osłona chłodnicy, obramowania reflektorów, metalowe plakietki – i zestaw czarnych śrub

Inne udoskonalenia wprowadzone przez zespół specjalistów Land Rover Classic obejmują wykonane na zamówienie wnętrze składające się z przednich foteli klasy premium z kontrastowymi szwami w kolorze żółtym i lamówkami w kolorze jaskrawo niebieskim, połączonych tkaniną Harris Tweed na konsoli środkowej i tylnych siedzeniach. Polecana przez specjalistów od kamperów firma The Ply Guys daje pewność, że Defender jest gotowy na wszystko. Ręcznie wykonane meble zostały zbudowane z myślą o wyprawach i składają się z modułowych komponentów, które można łączyć w jedną z wielu kombinacji.

GOTOWY NA EKSPEDYCJE

Zaprojektowane na zamówienie

Kamper ekspedycyjny nie był jedynym wyjątkowym klasycznym Defenderem na tegorocznej edycji Festiwalu Revival. Dołączył do niego 110 Hard Top wyposażony w pakiet Black Pack z kombinacją oficjalnych części i akcesoriów, które pokazały poziom personalizacji możliwy w Land Rover Classic, obejmujący pakiet nadwozia Black Exterior, 18-calowe felgi aluminiowe Sawtooth z diamentowym szlifem, światła LED oraz bagażnik dachowy i drabinkę Expedition. Wewnątrz znajdują się obita skórą kierownica oraz gałka zmiany biegów SVX ze stopu aluminium w edycji 60th Anniversary i gałka skrzynki rozdzielczej, zapewniając luksusowe wykończenie.

Wersja 90 Station Wagon miała zupełnie inny charakter na stoisku Goodwood Revival. Charakteryzuje się wykończeniami w kolorze jasnego srebra, zapewniającymi dyskretną, luksusową estetykę, obejmującą pakiet wyposażenia zewnętrznego Silver i 16-calowe felgi stalowe Wolf pomalowane na srebrno. Współczesne tylne światła LED i gumowa wykładzina przestrzeni bagażowej zwiększają praktyczność i ochronę.

Na wystawie zaprezentowano także parę ciężarówek Defender Trophy. Każda z nich została zbudowana z myślą o obsłudze ekskluzywnych wydarzeń klienckich. Classic Land Rover Trophy I i Trophy II i są wyposażone w części, które zwiększają możliwości i poprawiają wygląd klasycznych modeli Defendera dostępnych obecnie dla klientów:

 • Pakiet Trophy I Tribute zawiera osłonę chłodnicy z metalową, historyczną plakietką, drążek do przesuwania w kształcie litery A i zestaw montażowy, zintegrowaną wyciągarkę i zderzak wyciągarki, a także charakterystyczne malowane 16-calowe stalowe felgi Wolf.
 • Pakiet Trophy II Tribute zawiera przednią osłonę chłodnicy Adventure i metalową, historyczną plakietkę uzupełnioną czarnym napisem Defender i obramowaniami reflektorów. Dostępna jest również przyciągający wzrok lakier Expedition Camo z czarnymi 18-calowymi felgami aluminiowymi Sawtooth, zintegrowana wyciągarka i zderzak wyciągarki oraz chlapaczami z białymi logotypami.

Ta kolekcja wyjątkowych, indywidualnych pojazdów prezentuje pełen zakres katalogu części i akcesoriów Land Rover Classic, zaspokajając potrzeby klientów poszukujących części OEM na rynku wtórnym, które zapewniają niesamowite możliwości personalizacji Defendera Classic.