DEFENDER PRZEDSTAWIA UNIKALNY MODEL DEFENDERA 110  Z OKAZJI PUCHARU ŚWIATA W RUGBY

UNIKALNY MODEL DEFENDERA 110

 • Defender został Międzynarodowym Partnerem Pucharu Świata w Rugby Francja 2023 i oficjalnym autem tego wyjątkowego turnieju.
 • Samochód Pucharu Świata w Rugby zostanie przedstawiony na prestiżowym Pucharze Williama Webba Ellisa na tournée Pucharu po Francji.
 • Oferta Bespoke tego Defendera obejmuje podświetlaną szafkę na trofea z najnowocześniejszą technologią do kontrolowania temperatury i oświetlenia, aby zapewnić stałą widoczność Pucharu Webba Ellisa.

Defender został Partnerem Pucharu Świata w Rugby, obligując się do wspierania zobowiązania w zakresie zrównoważonego rozwoju, które Puchar Świata w Rugby złożył na Mistrzostwa Świata we Francji. Stąd Defender stworzył pojazd na zamówienie, aby eksponować jedno z najbardziej rozpoznawalnych trofeów w światowym sporcie – Puchar Webba Ellisa.

Cieszymy się, że możemy poprowadzić tournée Trofeum w kraju gospodarza przed Mistrzostwami Świata w Rugby 2023. Rugby ucieleśnia determinację, odwagę i niezwykłe zdolności, czyli podstawowe cechy Defendera. Nasze partnerstwo i specjalnie zaprojektowany Samochód Trofeum Pucharu Świata w Rugby 2023 celebrują te wspólne wartości. Z niecierpliwością czekamy na powitanie obecnych i potencjalnych klientów Defendera na tym letnim tournée – powiedział Philippe Robbrecht, dyrektor wykonawczy JLR Francja.

Specjalnie zmodyfikowany, hybrydowy Defender został opracowany i skonstruowany przez oddział Special Vehicle Operations firmy JLR w Coventry w Anglii. Samochód Trofeum Pucharu Świata w Rugby 2023 został zaprojektowany, aby prezentować Puchar Webba Ellisa przy użyciu zaawansowanego układu napędowego typu elektryczna hybryda plug-in.
Specjalna szafka z tyłu pojazdu została stworzona przy użyciu zaawansowanej technologii, aby zapewnić optymalne warunki dla słynnego trofeum. Na masce i drzwiach zastosowano minimalistyczne barwy Pucharu Świata w Rugby we Francji oraz barwy partnerskie.

Jestem dumny z mojego zespołu, który stworzył niesamowity Samochód Trofeum Pucharu Świata w Rugby 2023. Defender nastawiony jest na podejmowanie niemożliwego i to bardzo ekscytujące, że nasz pojazd odgrywa tak ważną rolę, w tym fantastycznym turnieju – podsumowuje Richard Woolley, dyrektor Studia Brand Creation.

Tournée Trofeum rozpocznie się we Francji 9 czerwca w Biarritz. Trofeum Pucharu Świata w Rugby 2023 i Puchar Webba Ellisa będą następnie prezentowane na kolejnych imprezach rugby i u sprzedawców detalicznych Defendera we Francji. Fani rugby i potencjalni klienci Defendera będą mieli okazję obejrzeć i sfotografować sam Puchar Webba Ellisa oraz specjalną wersję Defendera 110.

Puchar Świata w Rugby 2023 i Puchar Webba Ellisa będą prezentowane w następujących miejscach:
 • 9–10 czerwca: Półfinały Pucharu w Biarritz
 • 12 i 15 czerwca: Paryż
 • 16 czerwca: Boulogne
 • 17 czerwca: Finały Pucharu w Mortefontaine
 • 18–19 czerwca: Deauville
 • 15–16 lipca: Montpellier
 • 18–19 lipca: St. Tropez
 • 10 sierpnia: Toulouse
 • 11–12 sierpnia: Arcachon
 • 13–14 sierpnia: Cap Ferret

Tournée Pucharu Świata w Rugby we Francji i Wielkiej Brytanii zakończy się 14 sierpnia, tuż przed meczem otwarcia Pucharu Świata, który odbędzie się 8 września na Stade de France w Paryżu.

Defender został Międzynarodowym Partnerem Pucharu Świata w Rugby Francja 2023 i oficjalnym autem tego wyjątkowego turnieju.
Defender został Międzynarodowym Partnerem Pucharu Świata w Rugby Francja 2023 i oficjalnym autem tego wyjątkowego turnieju.
Defender został Międzynarodowym Partnerem Pucharu Świata w Rugby Francja 2023 i oficjalnym autem tego wyjątkowego turnieju.