OFFROADOWA PRZYGODA Z LAND ROVER EXPERIENCE

LAND ROVER EXPERIENCE TO NIEPOWTARZALNA OKAZJA BY SPRÓBOWAĆ SWOICH SIŁ W PRAWDZIWEJ JEŹDZIE OFFROADOWEJ. W LIPCU I SIERPNIU POD OKIEM LICENCJONOWANYCH INSTRUKTORÓW KLIENCI LAND ROVERA MOGĄ TESTOWAĆ RODZINĘ BRYTYJSKIEJ MARKI NA TORZE MODLIN I POBLISKIEJ ŻWIROWNI.

Land Rover to marka, która łączy terenowe DNA wyrażające się w napędzie 4×4 oraz luksusowe wykończenie i najwyższy komfort podróżowania. Auta brytyjskiego producenta doskonale sprawdzają się w jeździe po utartych szlakach jak i poza nimi.

W lipcu i sierpniu klienci Land Rovera mogą przeżyć niesamowite emocje podczas Land Rover Experience. Na Torze Modlin certyfikowani instruktorzy pokazują i tłumaczą, jak jeździć w terenie i jak korzystać ze wszystkich systemów wspomagających kierowcę. Z kolei na pobliskiej żwirowni uczestnicy wydarzenia mogą sprawdzić się w stromych podjazdach i zjazdach, slalomach, pokonywaniu głębokich brodów oraz szeregu innych prób terenowych.

Do ich dyspozycji przygotowano całą rodzinę Land Rovera od kultowego Defendera przez modele Discovery, Discovery Sport, Velara po Evoque i Range Rover.

OFFROADOWA PRZYGODA Z LAND ROVER EXPERIENCE
OFFROADOWA PRZYGODA Z LAND ROVER EXPERIENCE