ZNAMY DATĘ DEBIUTU! NOWY DEFENDER OCTA ZOSTANIE ZAPREZENTOWANY 3 LIPCA, PO EKSKLUZYWNYM PRZEDPREMIEROWYM POKAZIE DLA WYBRANYCH KLIENTÓW

▪ Defender OCTA, nowy wysokowydajny samochód terenowy, zostanie zaprezentowany 3 lipca 2024 roku.


▪ Na całym świecie odbędą się ekskluzywne wydarzenia przedpremierowe, które umożliwią klientom rezerwację i konfigurację innowacyjnego modelu Defender OCTA V8 Twin Turbo jeszcze przed jego oficjalną globalną premierą.


▪ Potencjalni klienci zainteresowani zakupem jednego z pierwszych Defenderów OCTA mogą zarejestrować się na jedno z globalnych wydarzeń przedpremierowych Defender Elements, kontaktując się teraz ze swoim sprzedawcą.


▪ Odwiedź stronę www.landrover.com/defender, aby znaleźć najbliższego sprzedawcę Defender.


▪ Dzisiejsza oficjalna publikacja z testów i prac rozwojowych ujawnia trzyletni program badań, który miał na celu poprawę osiągów i trwałości pojazdu. Program ten obejmował wyzwania na torach wyścigowych, torach rajdowych oraz trudnych skalnych podjazdach.Nowy Defender OCTA, wysoce wydajny pojazd terenowy od renomowanej brytyjskiej marki Defender, będzie miał swoją premierę 3 lipca 2024 roku. Zaprezentowany zostanie po serii ekskluzywnych pokazów przedpremierowych dla klientów oraz po zakończeniu intensywnego programu testowego i rozwojowego.


Przed oficjalną światową premierą, potencjalni klienci mają możliwość zarejestrowania się na jedno z siedmiu ekskluzywnych wydarzeń Defender Elements. Te eventy odbędą się w prywatnych lokalizacjach na całym świecie, od Wielkiej Brytanii, Niemiec i Włoch w Europie, aż po Stany Zjednoczone, Dubaj i Japonię, w ramach pierwszego rocznego przydziału Defendera OCTA.


Te wyjątkowe wydarzenia przedpremierowe umożliwią klientom wczesny dostęp do najbardziej wytrzymałego, wydajnego i luksusowego modelu Defendera w historii, dając możliwość doprecyzowania specyfikacji wybranego Defendera OCTA w komfortowej i nieformalnej atmosferze.


Wyselekcjonowana i wciągająca podróż poprowadzi klientów przez innowacyjne rozwiązania, które stanowią podstawę ekstremalnych osiągów Defendera OCTA w terenie — w tym wielokrotnie nagradzaną technologię zawieszenia 6D Dynamics. W tym czasie zostaną zaprezentowane luksusowe materiały, imponujące modyfikacje nadwozia i wnętrza, a także różnorodne opcje dodatkowe, które uczynią każdą przygodę niezapomnianą.


Mark Cameron, dyrektor zarządzający Defender, powiedział: "Defender OCTA stanie się ikoną epickich przygód w luksusowym wydaniu. Początek tej przygody to wydarzenia Defender Elements. Każde miejsce i doświadczenie odzwierciedla kultowe DNA Defendera w autentyczny i oryginalny sposób i nie mogę się doczekać, aby powitać pierwszych klientów, którzy rozpoczną z nami swoją podróż Defender OCTA".


Defender OCTA, wyposażony w łagodny hybrydowy silnik benzynowy V8 Twin Turbo, oferuje bezprecedensową gamę możliwości, komfortu i stabilności, zarówno na drodze, jak i w trudnym terenie. W rezultacie został on poddany najbardziej wymagającemu programowi ekstremalnych testów i prac rozwojowych w historii Defendera.


Opublikowany dziś oficjalny film z testów i prac rozwojowych przedstawia szereg lokalizacji i wymagających terenów, które inżynierowie Defendera OCTA eksplorowali przez ostatnie trzy lata, demonstrując, że jest to najbardziej wytrzymały i niezawodny model w niepowstrzymanej rodzinie Defenderów.


Inżynierowie Defendera OCTA przeprowadzili ponad 13 960 dodatkowych testów, poza standardowym protokołem testowania Defendera. Obejmowały one testy wysoko wydajnościowego prowadzenia i wytrzymałości na niemieckim torze Nürburgring Nordschleife, mokrym asfalcie w Ladoux we Francji, lodzie w Szwecji, wymagających odcinkach rajdowych w Lastours we Francji, piaszczystych pustyniach w Dubaju oraz na skalistych ścieżkach w Moab w stanie Utah, USA. Defender OCTA zdołał również przejść każdy ekstremalny szlak w legendarnym centrum testowym JLR Eastnor w Wielkiej Brytanii.


Osoby zainteresowane zakupem jednego z pierwszych egzemplarzy Defendera OCTA powinny jak najszybciej zapisać się na jedno z międzynarodowych wydarzeń przedpremierowych Defender Elements, kontaktując się ze swoim dealerem.


Aby znaleźć najbliższego dealera Defendera, odwiedź stronę www.landrover.com/defender.