Startuj z pełną mocą!

Elektryfikacja to już nie przyszłość, a teraźniejszość. Land Rover stawia na samochody z napędem elektrycznym i plug-in hybrid. Zgodnie z przyjętą strategią Reimagine w przeciągu 5 lat Land Rover poszerzy swoją ofertę o sześć całkowicie elektrycznych wariantów, pozostając światowym liderem w dziedzinie luksusowych SUV-ów z trzema rodzinami pojazdów: Range Rover, Discovery oraz Defender.
Startuj z pełną mocą!

Land Rover ułatwia ładowanie samochodu elektrycznego i plug-in hybrid w domu i Twojej firmie. Dzięki nawiązaniu współpracy z firmą Rawicom, klienci brytyjskiej marki mogą zamówić stacje ładowania samochodów elektrycznych oraz plug-in hybrid i posiadać je w swoich domach, garażach lub pod firmami.

RAWICOM

Rawicom to autoryzowany dostawca urządzeń ładujących i infrastruktury do ładowania pojazdów elektrycznych i hybrydowych. Firma świadczy także usługę montażu i serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego ładowarek do samochodów elektrycznych.

Rawicom zajmuje się także budową wielkopowierzchniowych farm fotowoltaicznych na gruntach i dachach dla firm i instytucji w Polsce i Europie.

Domowa ładowarka do samochodów elektrycznych eHome posiada kompaktowe wymiary, a jej wykończenie zapewnia odporność na promieniowanie UV. Prosta obsługa za pomocą trybu Plug ‘n’ charge pozwala ładować samochód z regulowaną mocą ładowania do 7,4 kW.

Stacja ehome

Ładowarka eHome

Dla bardziej wymagających klientów Rawicom i Land Rover przygotowali ładowarkę eNext. To nowoczesna stacja do ładowania samochodów elektrycznych, które nowoczesny design został nagrodzony w konkursie Design Award 2021. Wyróżnia ją wysoka moc ładowania do 22kW z możliwością regulacji mocy. Dzięki komunikacji Bluetooth użytkownik za pomocą dedykowanej aplikacji ma możliwość konfiguracji stacji.

Stacja ehome

Ładowarka eNext

Obydwie stacje do ładowania samochodów są łatwe i intuicyjne w obsłudze oraz wygodne w codziennym użytkowaniu.

Zapraszamy do kontaktu z wybranym dealerem w celu zamówienia stacji ładowania.