AKTUALNOŚCI
JAGUAR LAND ROVER TWORZY JOINT VENTURE Z INCHCAPE PLC ZWIĘKSZAJĄC SWOJĄ OBECNOŚĆ NA POLSKIM RYNKU
Jaguar Land Rover rozpoczął w Polsce nową działalność importową w ramach spółki joint venture z globalnym dystrybutorem i sprzedawcą samochodów, Inchcape plc Wspólne przedsięwzięcie zwiększa obecność Jaguar Land Rover w Polsce, jednym z najszybciej rozwijających się rynków motoryzacyjnych w Europie oraz wzmacnia pozycję firmy w Finlandii i krajach bałtyckich
Dowiedz się więcej
NOWY DISCOVERY -WYDAJNE UKŁADY NAPĘDOWE, NOWY SYSTEM MULTIMEDIALNY ORAZ WIĘCEJ KOMFORTU W NAJBARDZIEJ WSZECHSTRONNYM, RODZINNYM SUVIE
Wyposażony w potężne i wydajne jednostki napędowe wykorzystujące technologię MHEV, zaawansowany system multimedialny Pivi Pro oraz doskonały komfort i praktyczność, nowy Land Rover Discovery jest najlepszym, wszechstronnym siedmioosobowym SUV-em klasy Premium.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
RANGE ROVER VELAR ZYSKUJE WARIANT HYBRYDOWY PHEV ORAZ NAJNOWSZY SYSTEMEM INFOTAINMENT
Nowy Range Rover Velar oferuje idealną równowagę między wyrafinowanym designem, a inteligentną technologią, teraz w opcji MHEV i PHEV.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
RANGE ROVER ŚWIĘTUJE 50 LAT TERENOWYCH INNOWACJI I LUKSUSU NOWĄ, EKSKLUZYWNĄ WERSJĄ LIMITOWANĄ
W tym roku Land Rover świętuje 50 urodziny modelu Range Rover wypuszczając na rynek limitowaną, ekskluzywną wersję „Range Rover Fifty”.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
PIERWSZY RANGE ROVER WYPRODUKOWANY W FABRYCE W SOLIHULL, Z ZACHOWANIEM ŚRODKÓW DYSTANSOWANIA SPOŁECZNEGO
Pierwszy Range Rover wyprodukowany z zachowaniem nowych środków dystansowania społecznego, zjechał z linii produkcyjnej w fabryce Jaguar Land Rover w Solihull, po tymczasowej przerwie w produkcji z powodu pandemii koronawirusa.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
DISCOVERY SPORT I RANGE ROVER EVOQUE W WERSJI PHEV
Nowe kompaktowe SUV-y klasy premium Range Rover Evoque i Discovery Sport są już dostępne jako hybrydy PHEV, zapewniając osiągi, dopracowanie i zdolności terenowe, jakich oczekują klienci, a także zasięg w trybie elektrycznym do 66 km i emisję CO2 wynoszącą zaledwie 32 g/km.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
KONCERN JAGUAR LAND ROVER PRODUKUJE PRZYŁBICE OCHRONNE NA POTRZEBY WALKI Z KORONAWIRUSEM
Jaguar Land Rover przekształcił swoją działalność w zakresie budowy prototypów, by rozpocząć produkcję przyłbic ochronnych dla pracowników służby zdrowia (NHS), wykorzystując przy tym swoje kompetencje w projektowaniu CAD oraz aby odpowiedzieć na rosnące zapotrzebowanie na sprzęt medyczny niezbędny do walki z koronawirusem.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
PRZEMEK KOSSAKOWSKI & LAND ROVER - PROJEKT O ŻYCIU, PASJI I WYZWANIACH, Z DEFENDEREM W TLE
Marka Land Rover rozpoczęła projekt video, którego głównym bohaterem jest Przemek Kossakowski, ambasador nowego Defendera. Premierowy odcinek jest już dostępny na kanale YouTube Land Rover Polska.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
RANGE ROVER OBCHODZI 50-LECIE!
Złoty jubileusz luksusowego SUV-a, Land Rover świętował razem z Anthonym Joshua, w ośrodku Ice Drive Academy w Szwecji.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
NOWY LAND ROVER DEFENDER WKRACZA DO AKCJI W NAJNOWSZYM FILMIE O PRZYGODACH JAMESA BONDA
Nowy Defender to samochód nie do zatrzymania. Najnowsze video z jego udziałem podkreśla jeszcze bardziej doskonałe zdolności terenowe tego modelu. Wykorzystano w nim niepublikowane wcześniej materiały pozwalające widzom zajrzeć za kulisy kultowej produkcji filmowej NO TIME TO DIE.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
AKTUALIZACJA MULTIMEDIÓW - APPLE CARPLAY I ANDROID AUTO
Jaguar Land Rover przesuwa granice technologiczne: funkcja "software over the air" (SOTA) standardem w każdym nowym modelu, oferowana jako aktualizacja obecnym właścicielom.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
NOWY DEFENDER PRZED NAJTRUDNIEJSZYM TESTEM W FILMIE „NO TIME TO DIE”
Land Rover zaprasza fanów nowego Defendera za kulisy produkcji No Time To Die, 25-ego filmu z serii o przygodach słynnego agenta 007, Jamesa Bonda. W teaserowym materiale, nakręconym na planie kultowej produkcji, zobaczyć można pracę kaskaderów, w tym koordynatora Lee Morrison’a oraz kierowcy Jess Hawkins, przy realizacji scen pościgu. Udział nowego Defendera w filmie, to kontynuacja współpracy Land Rovera z EON Productions.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
PRZEMEK KOSSAKOWSKI AMBASADOREM NOWEGO MODELU LAND ROVER DEFENDER
Legenda powróciła. Najnowsze wcielenie modelu Land Rover Defender zostało przedpremierowo pokazane podczas targów motoryzacyjnych Warsaw Motor Show. Ambasadorem nowego Defendera został Przemek Kossakowski, podróżnik i dziennikarz.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
NOWY DEFENDER
Ikona wymyślona na nowo na miarę XXI wieku. Publiczna prezentacja miała miejsce podczas targów motoryzacyjnych we Frankfurcie (10.09.2019)
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
NOWY DISCOVERY SPORT
Najwszechstronniejszy rodzinny SUV typu 5+2 zyskał nową płytę podłogową, odświeżony wygląd zewnętrzny, nowe wnętrze oraz najnowsze rozwiązania technologiczne. Do gamy jednostek napędowych dołączają ponadto hybrydy MHEV, a także 3-cylindrowy PHEV (dostępny w dalszej części 2019r).
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
NOWY RANGE ROVER EVOQUE
Pierwszy luksusowy, kompaktowy SUV stał się jeszcze lepszy. Doskonale radzący sobie zarówno w mieście, jak i bezdrożach, nowy Evoque dołącza do rodziny Range Rovera z gamą silników hybrydowo-elektrycznych.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
OTWARCIE FABRYKI JAGUAR LAND ROVER NA SŁOWACJI
Inwestycja o wartości 1,4mld EUR stanowi kolejny krok w strategii globalnej ekspansji Jaguar Land Rover. W zakładzie o rocznej zdolności produkcyjnej nawet 150.000 samochodów.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
ŚWIATOWY DZIEŃ LAND ROVER 70 LAT MARKI LAND ROVER
Pragniemy poinformować o inauguracji obchodów 70. rocznicy marki Land Rover. Uroczystości rozpoczną się od globalnej transmisji na cześć najbardziej pożądanych na świecie samochodów typu All-Terrain oraz ich miłośników.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
ABOVE AND BEYOND TOUR - KATOWICE
Sprawdź relację z naszej strefy Above & Beyond Tour, która gościła w Katowicach w dniach 20-21 kwietnia.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
ABOVE AND BEYOND TOUR - KRAKÓW
Sprawdź relację z naszej strefy Above & Beyond Tour, która gościła w Krakowie w dniach 17-18 kwietnia.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
ABOVE AND BEYOND TOUR - GDYNIA
Sprawdź relację z naszej strefy Above & Beyond Tour, która gościła w Gdyni w dniach 10-11 kwietnia.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
ABOVE AND BEYOND TOUR - WARSZAWA
Sprawdź relację z naszej strefy Above & Beyond Tour, która gościła w Warszawie w dniach 13-15 kwietnia.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
ABOVE AND BEYOND TOUR - POZNAŃ
Sprawdź relację z naszej strefy Above and Beyond Tour w Poznaniu, która odbyła się w dniach 5-8 kwietnia.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
NOWY RANGE ROVER
Światowy debit nowego modelu Range Rover, który potwierdza status najbardziej wszechstronnego, luksusowego SUV-a na rynku. Nowy Range Rover MY18, oprócz przeprojektowanej kabiny z najwyższej jakości wykończeniem, dostępny będzie z nowymi jednostkami napędowymi.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
NOWY RANGE ROVER SPORT
Nowy Range Rover Sport uległ technologicznej transformacji w postaci zastosowania hybrydowego układu napędowego typu plug-in, który zapewnia mu nieznany wcześniej poziom wydajności, własności terenowych i osiągów.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
NOWY RANGE ROVER VELAR
Charakterystycznymi cechami nowego Range Rovera Velar są minimalizm, wizualna powściągliwość i innowacyjna technologia użytkowa.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
STREFA LAND ROVER NA TARGACH POZNAŃ MOTOR SHOW 2017
Sprawdź naszą relację z targów.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
NOWY DISCOVERY
Światowa premiera nowego Land Rovera Discovery odbyła się wczoraj podczas niecodziennego przejazdu przez olbrzymią replikę londyńskiego mostu - Tower Bridge, stworzoną z klocków LEGO.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ