DEFENDER ŚWIĘTUJE WSPÓŁPRACĘ Z PUCHAREM ŚWIATA W RUGBY FRANCJA 2023

Współpraca: z wersją Limited Edition marka Defender celebruje zaangażowanie w partnerstwo z Pucharem Świata w Rugby 2023
  • Współpraca: z wersją Limited Edition marka Defender celebruje zaangażowanie w partnerstwo z Pucharem Świata w Rugby 2023.
  • Wydajność to znak: każdy z 23 Defenderów 110 Limited Edition bazuje na mocnej i wydajnej elektrycznej hybrydzie P400e.
  • Unikalny design: Defender na Puchar Świata w Rugby 2023 jest inspirowany samochodem Trophy, który 28 października przywiezie zwycięskiej drużynie Puchar Webba Ellisa.
  • Wyszukane detale: wykończenie w kolorze czarnym Santorini ze złotymi detalami zewnętrznymi, w tym napisem na masce i felgami aluminiowymi, z haftowanymi zagłówkami i niebieskimi szwami wewnętrznymi.
  • Egzemplarze kolekcjonerskie: Każdy Defender z limitowanej edycji Pucharu Świata w Rugby 2023 będzie ostemplowany numerem (np. „1 z 23”).
Współpraca: z wersją Limited Edition marka Defender celebruje zaangażowanie w partnerstwo z Pucharem Świata w Rugby 2023.

Defender świętuje Puchar Świata w Rugby 2023, wprowadzając specjalną, limitowaną edycję samochodu. Jako światowy partner, na rynek francuski wprowadza ekskluzywną serię zaledwie 23 unikalnych aut, inspirując entuzjastów marki Defender do osiągnięcia niemożliwego dzięki ekskluzywnemu pojazdowi z Limited Edition.


Czerpiąc inspirację z wersji Defender Trophy Car na Puchar Świata w Rugby 2023, który objechał Francję, prezentując jednocześnie słynny Puchar Webba Ellisa, nowa, limitowana edycja Defender 110 została wykonana w unikalnej specyfikacji.


Nadwozie jest wykończone w kolorze Santorini Black i posiada 22-calowe felgi aluminiowe Satin Gold, dopasowane wstawki na zderzaku, napis „Defender” i charakterystyczną grafikę, a także logo Pucharu Świata w Rugby 2023 na błotniku za przednim kołem. W nocy unikalna grafika lamp z logo Pucharu Świata w Rugby 2023 wyróżnia Defendera Limited Edition.

Defender świętuje Puchar Świata w Rugby 2023, wprowadzając specjalną, limitowaną edycję samochodu.

Wewnątrz każdy Defender z limitowanej edycji Pucharu Świata w Rugby 2023 jest obszyty skórą Windsor wykończoną w kolorze Ebony z dopasowaną podsufitką w kolorze Ebony i niebieskimi kontrastowymi szwami na siedzeniach i dywanikach, a także wyszytym logo Pucharu Świata w Rugby 2023 na przednich zagłówkach.


Wyjątkowość modelu podkreśla jeszcze wygrawerowana laserowo zaślepka deski rozdzielczej z napisem „Rugby World Cup France 2023” i indywidualnym numerem każdego modelu. Całość uzupełniają podświetlane nakładki progowe z tym samym napisem i numerem.


Partnerstwo Defendera z Pucharem Świata w Rugby Francja 2023 celebruje wspólne wartości. Można powiedzieć, że rugby i Defender stworzone zostały z myślą o wytrzymałości, trwałości i wszechstronności.


Te wspólne wartości można znaleźć w wytrzymałej konstrukcji Defendera i jego ekstremalnych osiągach: solidność i trwałość są podkreślone przez obecność osłony chłodnicy, mocne nadkola i wyraziste felgi, które rysują wyjątkowy charakter pojazdu.

Partnerstwo Defendera z Pucharem Świata w Rugby Francja 2023 celebruje wspólne wartości.

Wykorzystując elektryczny, hybrydowy układ napędowy typu plug-in P400e, Defender z limitowanej edycji jest mocny i wydajny, ma niepowtarzalne możliwości i reprezentuje wyjątkową efektywność. Zostanie zaoferowany 23 starannie wybranym klientom we Francji.


Limitowana edycja Defendera na Puchar Świata w Rugby 2023 zostanie po raz pierwszy zaprezentowana w Le Palais de Tokyo 7 września w czasie wyjątkowego wieczoru, podczas którego międzynarodowy artysta wystąpi przed liderami opinii, VIP-ami i mediami, rozpoczynając tym samym globalne wydarzenie dla Defendera.


Przez cały Puchar Świata w Rugby 2023 zaproszeni goście będą mieli okazję zobaczyć limitowaną edycję Pucharu Świata w Rugby 2023 na wystawie w Defender Houses w Paryżu, Marsylii i Nicei.


Wszystkie 23 Defendery z limitowanej edycji Pucharu Świata w Rugby 2023 będą dostarczane klientom od marca 2024 r.

Wszystkie 23 Defendery z limitowanej edycji Pucharu Świata w Rugby 2023 będą dostarczane klientom od marca 2024 r.
Wszystkie 23 Defendery z limitowanej edycji Pucharu Świata w Rugby 2023 będą dostarczane klientom od marca 2024 r.
Wszystkie 23 Defendery z limitowanej edycji Pucharu Świata w Rugby 2023 będą dostarczane klientom od marca 2024 r.