DEFENDER URUCHAMIA KONTO NA TIKTOKU WE WSPÓŁPRACY Z BRYTYJSKIM PIONIEREM MUZYKI KANO

DEFENDER URUCHAMIA KONTO NA TIKTOKU WE WSPÓŁPRACY Z BRYTYJSKIM PIONIEREM MUZYKI KANO


  • Pionierskie partnerstwo: nowe konto TikTok Defendera powstaje w ekskluzywnej współpracy z brytyjskim artystą muzycznym i aktorem Kano.

  • Cyfrowa społeczność: pierwsze posty na nowym koncie TikTok Defendera uosabiają markę Defender, czerpiąc inspirację z muzyki.

  • Autentyczna innowacja: przetestowany na tysiące sposobów Defender i jego niesamowity potencjał dają klientom nieograniczane możliwości.

  • Wybór luksusu: Gama Defendera obejmuje wersje nadwozia 90, 110 i 130 z opcją elektrycznej hybrydy typu plug-in oraz miękkiej hybrydy benzynowej i wysokoprężnej.

  • Wart obserwowania: Aby dołączyć do marki Defender na TikToku, obserwuj konto: www.tiktok.com/@defender


Defender ponownie wkracza na nowe terytorium, uruchamiając oficjalne konto TikTok we współpracy z pionierem brytyjskiego rapu, autorem tekstów i aktorem Kano.

Znany z niesamowitych zdolności i podejmowania wyjątkowych wyzwań w każdym terenie Defender eksploruje teraz muzyczny świat, z którym ma wiele wspólnego. Podobnie jak najlepsza muzyka, Defender oznacza zatracenie się w doświadczeniu i podążanie mniej uczęszczaną drogą. Oficjalne, nowe konto na TikToku pogłębi to połączenie.

Defender to ikona, której korzenie sięgają początków gatunku, a który dziś go definiuje. Jako muzyk staram się być jak najbardziej realny i wprowadzać innowacje w podobny sposób, aby móc utożsamić się z tą podróżą. Co więcej, Defender jest dziś bardziej aktualny niż kiedykolwiek i całkowicie nie do pomylenia – a to jest ten rodzaj estetyki, do którego dążę w mojej własnej muzyce – powiedział muzyk i aktor Kano.

Nowe konto na TikToku ma inspirować klientów Defendera znanych z wielkiej pasji do muzyki – poprzez innowacyjną współpracę ze znanymi artystami, takimi jak Kano. Debiutanckie połączenie przedstawia wyjątkowego artystę obok Defendera 90, prezentując jego autentyczny, przemyślany projekt i niepowtarzalną, minimalistyczną sylwetkę.

Start kanału TikTok Defendera oznacza również, że marka tworzy nową społeczność cyfrową równolegle ze społecznością właścicieli Defendera. Kano ma autentyczne i innowacyjne podejście i jest pionierem w brytyjskim przemyśle muzycznym. Konto Defender będzie inspirować i łączyć się z zupełnie nową grupą ludzi dzięki treściom stworzonym specjalnie dla nich. Zdobywcy wielu nagród Kano i Defender 90 prezentują markę dla nowej generacji, pokazując najlepsze połączenie mocy i ambicji.

Defender sięga korzeniami do oryginalnego Land Rovera z 1948 roku i ewoluował, aby stać się jednym z najbardziej wydajnych i rozpoznawalnych pojazdów 4 × 4 na świecie. Został zaprojektowany, aby wędrować po lądzie (Land Rover to z angielskiego „lądowy wędrowiec”) i podbijać każde środowisko, umożliwiając klientom bycie wyjątkowym z nieskończonymi możliwościami.

Zarówno Defender, jak i muzyka mogą uwolnić potężne emocje, inspirując całe społeczności do pójścia własną drogą, przecierania nowych szlaków i przeżywania wszelkiego rodzaju przygód. Uruchomienie naszego nowego konta z Kano – pionierem, który pomógł ukształtować brytyjską muzykę i jest wzorem do naśladowania w tej branży – to odpowiedni sposób na debiut marki Defender na TikToku – Mark Cameron, dyrektor zarządzający Defendera.

Nie przypadkiem Defender znany jest przecież z technologii łączności. Wszystkie Defendery są wyposażone w wielokrotnie nagradzany system informacyjno-rozrywkowy Pivi Pro firmy JLR, sterowany za pomocą intuicyjnego ekranu dotykowego o przekątnej 11,4 cala, zamontowanego na desce rozdzielczej.

Pivi Pro obsługuje standardowo i bezprzewodowo Apple CarPlay oraz Android Auto. To umożliwia łatwe przesyłanie strumieniowe muzyki z telefonu do auta. Dzięki wyborowi potężnych i innowacyjnych systemów dźwiękowych Meridian Defender jest idealnym miejscem do słuchania muzyki dowolnego gatunku i zanurzenia się w dźwiękach.

Wbudowane aplikacje, takie jak Spotify, oznaczają również, że klienci mogą cieszyć się wyselekcjonowanymi listami odtwarzania za jednym dotknięciem ekranu, z ulubioną muzyką na wyciągnięcie ręki lub za pomocą prostego polecenia głosowego. Funkcja Software Over The Air oznacza, że ​​Defender ma zawsze aktualne oprogramowanie, a podwójny eSIM zapewnia doskonałą łączność.

Defender reprezentuje całą rodzinę samochodów terenowych, obejmującą wersje nadwozia 90, 110 i 130 oraz od dwóch do ośmiu opcji siedzeń, a także wyjątkowy wybór mocnych i wydajnych układów napędowych, w tym elektrycznych hybryd plug-in i miękkich hybryd, aby zapewnić dopasowanie się do każdej sytuacji i sprawić, że klient może wykorzystać każdą okazję do niezapomnianej jazdy!