KIM SĄ LIDERZY PRZYSZŁOŚCI?
PLEBISCYT FORBESA I RANGE ROVER WYŁONI PRAWDZIWYCH PRZYWÓDCÓW

KIM SĄ LIDERZY PRZYSZŁOŚCI?

LIDERZY PRZYSZŁOŚCI TO LUDZIE, KTÓRZY KAŻDEGO DNIA WPROWADZAJĄ NAS W PRZYSZŁOŚĆ. TO WYJĄTKOWI EKSPERCI, PIONIERZY, WIZJONERZY I WYNALAZCY. LUDZIE, KTÓRZY NIE TYLKO PRZEWODZĄ, DEBATUJĄ O PRZYSZŁOŚCI, ALE KSZTAŁTUJĄ JĄ JUŻ DZIŚ. SYLWETKI NOWYCH LIDERÓW POZNAMY JUŻ NIEBAWEM W NAJNOWSZYM RANKINGU FORBESA I RANGE ROVER: LEADERS OF THE FUTURE.Leaders Of The Future to ranking, który zaprezentuje sylwetki wizjonerów z różnych dziedzin codziennego życia, którzy mają silny gen przywództwa. W odróżnieniu od innych rankingów Forbes tutaj nie ma ściśle określonych kryteriów wyboru. To oddolna inicjatywa, która pozwoli wyłonić prawdziwych Liderów, którzy za rok, pięć czy dziesięć lat będę w stanie decydować o kształcie świata.


Leaders Of The Future to ranking, który zaprezentuje sylwetki wizjonerów z różnych dziedzin codziennego życia

Partnerstwo Range Rovera nie jest przypadkowe. To samochód, który od zawsze wyznaczał nowe trendy i zawsze był wybierany przez liderów. Jego posiadaczami byli lub są m.in. Królowa Elżbieta II, Daniel Craig czy Ben Fogle. Prawdziwi i silni liderzy. W momencie powstania Range Rover stworzył nową kategorię luksusowych SUV-ów i z każdą kolejną generacją i odsłoną przesuwał granicę innowacji. W jednym i niezmiennie tym samym celu – by zawsze być najlepszym w swojej klasie, jednocześnie zachowując swoje fundamentalne wartości: niebagatelną, a jednocześnie natychmiastowo rozpoznawalną stylistykę i design, wyrafinowanie technologiczne, luksus w każdym detalu oraz to, że nie odrzucając swoich korzeni, wciąż potrafi zjechać z utartych szlaków, gdy zajdzie taka potrzeba.Partnerstwo Range Rovera nie jest przypadkowe. To samochód, który od zawsze wyznaczał nowe trendy i zawsze był wybierany przez liderów.


Nowy Range Rover jest wspaniałą manifestacją wizji stworzenia najbardziej pożądanych luksusowych pojazdów na świecie, dla najbardziej wymagających klientów. Otwiera on kolejny rozdział w wyjątkowej historii pionierskich innowacji, które są znakiem rozpoznawczym Range Rovera od ponad 50 lat.Nowych Liderów Przyszłości wybierze kapituła składająca się z cenionych ekspertów, ludzi, którzy w swoim życiu kierowali się chęcią zmienienia świata. To uznani przedstawiciele świata biznesu, kultury, sztuki, technologii i mediów, którzy codziennie obserwują rzeczywistość, analizują ją i starają się przewidzieć przyszłość.Nowych Liderów Przyszłości poznamy na uroczystej gali, która odbędzie się 16 listopada.