LAND ROVER NAPĘDZA MISTRZOSTWA POLSKI W KITESURFINGU I WINGFOILU

LAND ROVER ZOSTAŁ OFICJALNYM PARTNEREM XIAOMI KITE CUP DRIVEN BY LAND ROVER. MARKA BĘDZIE OBECNA NA WSZYSTKICH ZAWODACH, KTÓRE ZOSTANĄ ROZEGRANE W TYM ROKU NA POLSKIM WYBRZEŻU.

XIAOMI KITE CUP driven by Land Rover to zawody z cyklu pucharu i mistrzostw Polski w kitesurfingu i wingfoilu, które rozpoczną się już na początku lipca. Zostaną rozegrane w trzech miastach: Rewie, Krynicy Morskiej i Pucku w 4 konkurencjach głównych: Freestyle, Formula Kite, Arrows Open oraz nowej w tym sezonie Wingfoil.

- Kitesurfing, tak jak samochody Land Rover jest dla ludzi pełnych pasji, aktywnych, otwartych na świat, którzy nie przestają odkrywać, stąd nasza obecność w tym sezonie przy zawodach – komentuje Łukasz Goździor - Dyrektor Marketingu i PR, Jaguar Land Rover Polska.

Dla uczestników wydarzeń Land Rover przygotował specjalne strefy. W pierwszej, Strefie Jazd Testowych, będzie można odkryć Discovery Sport oraz pozostałe modele brytyjskiego producenta i umówić się na jazdę testową. W drugiej, Strefie Plażowej, wszyscy uczestnicy i widzowie rozgrywek będą mogli wypocząć i zrelaksować się na zaaranżowanej przestrzeni oraz obserwować zmagania sportowców. Dodatkowo Strefy Land Rovera odwiedzą też specjalni goście, m.in. ambasadorzy marki Land Rover, z którymi będzie można porozmawiać i wspólnie oglądać Mistrzostwa Polski.

Podczas całego cyklu zawodów Land Rover razem z Fundacją MARE będzie uczył i promował istotę dbania o plaże i morze, a każdy dzień Mistrzostw rozpocznie od wspólnego sprzątania śmieci z plaży.

Pierwsze zawody odbędą się w Rewie, w dniach 2-4 lipca. Kolejne zaplanowane są w Krynicy Morskiej w dniach 30 lipca – 1 sierpnia, a ostatnie w Pucku, w dniach 13-15 sierpnia.

LAND ROVER NAPĘDZA MISTRZOSTWA POLSKI W KITESURFINGU I WINGFOILU