LAND ROVER NAWIĄZUJE WSPÓŁPRACĘ Z PGA POLSKA

LAND ROVER NAWIĄZUJE WSPÓŁPRACĘ Z PGA POLSKA

LAND ROVER ZOSTAŁ STRATEGICZNYM PARTNEREM PGA POLSKA - STOWARZYSZENIA ZAWODOWEGO GOLFA. MARKA BĘDZIE OBECNA NA WSZYSTKICH TURNIEJACH GOLFOWYCH ORGANIZOWANYCH PRZEZ PGA POLSKA.   PGA Polska to organizacja skupiającą trenerów i instruktorów golfa oraz zawodowych graczy. Jej misją jest popularyzacja golfa, wdrażanie najwyższych standardów w edukacji, podnoszenie poziomu rywalizacji sportowej oraz reprezentowanie wartości etycznych, wynikających z tradycji i historii golfa. W ramach współpracy Land Rover zorganizuje specjalną strefę Land Rovera na polach golfowych. W trakcie rozgrywek i turniejów wszyscy uczestnicy oraz goście będą mogli skorzystać z jazd testowych samochodami, a także zapoznać się z ofertą marki. Land Rover wraz z PGA planuje szereg innych działań, mających na celu wsparcie popularyzacji golfa w Polsce.
  - Cieszymy się, że udało nam się pozyskać do współpracy markę z tak długą i wyjątkową historią, która idealnie współgra z wartościami, jakie niesie ze sobą golf – jego kodeksem etycznym i rywalizacją sportową na łonie natury. Misją PGA Polska jest nie tylko rozwój, ale także pielęgnacja historii golfa, jego wartości oraz przede wszystkim profesjonalna edukacja. Tym bardziej jesteśmy zadowoleni, że marka Land Rover zdecydowała się również wspierać szkolenie juniorów. To bardzo dalekowzroczna i wartościowa inwestycja, która może przynieść polskiemu golfowi wiele korzyści – mówi Jarosław Sroka, Prezes PGA Polska. - To pierwsza taka długofalowa współpraca marki Land Rover z organizacją popularyzująca golfa w Polsce. Dla nas to naturalne połączenie pięknego sportu wywodzącego się z Anglii, zdobywającego w Polsce coraz szersze grono wielbicieli, z legendarnymi i wyjątkowymi brytyjskimi samochodami. Zarówno filozofia tego sportu, jak i jego wartości są nam bliskie, dlatego postawiliśmy na najlepszego Partnera w obszarze golfa. Wierzę, że dzięki podjętym działaniom uda nam się zwiększyć świadomość marki Land Rover wśród wszystkich golfistów w kraju – dodaje Łukasz Goździor, Dyrektor Marketingu, Inchcape JLR Poland.


Pierwszym wydarzeniem rozpoczynającym współpracę Land Rover z PGA Polska był turniej Szczecin Open 2021. Kolejne wydarzenia zaplanowane są w nadchodzących miesiącach.