LIDERZY NA FIRMAMENCIE WYJĄTKOWI GOŚCIE NA FALACH RADIA 357

LIDERZY NA FIRMAMENCIE WYJĄTKOWI GOŚCIE NA FALACH RADIA 357

„LIDERZY NA FIRMAMENCIE” TO NOWY CYKL PODCASTÓW, KTÓRE BĘDZIE MOŻNA USŁYSZEĆ JUŻ OD 7 KWIETNIA W RADIU 357. PIERWSZYM GOŚCIEM AUDYCJI BĘDZIE MIŁKA RAULIN – NAJMŁODSZA POLKA, KTÓRA ZDOBYŁA KORONĘ ZIEMI I LAUREATKA PLEBISCYTU LEADERS OF THE FUTURE. PARTNEREM PROGRAMU ZOSTAŁ RANGE ROVER.

Audycja „Liderzy na firmamencie” przybliży nam sylwetki wybitnych przedstawicieli świata biznesu, nauki, sportu i kultury, którzy swoimi osiągnięciami oraz postawą inspirują innych do przełamywania barier, realizacji marzeń i budowy lepszego świata. Goście programu to nie tylko niekwestionowane autorytety w swoich dziedzinach, ale też naturalni liderzy, którzy zgodzili się podzielić ze słuchaczami także osobistymi przemyśleniami, poglądami i doświadczeniami.

Gospodarzem programu będzie Jarosław Sroka, członek zarządu Kulczyk Investments, a wcześniej redaktor naczelny m.in. Pulsu Biznesu i tygodnika Newsweek. Zaproszeni do audycji opowiadają o fenomenie swojego przywództwa, drodze do sukcesu, rozwoju osobistym i zawodowym oraz kluczowych, życiowych wyzwaniach. W pierwszym odcinku podcastu, który zostanie wyemitowany 7 kwietnia, posłuchamy rozmowy z Miłką Raulin – najmłodszą Polką, która zdobyła Koronę Ziemi.

– Myślę, że jestem wolnym elektronem, ale gdy wchodzę w przestrzeń grupy, to wyczuwam tę grupę i jeśli jest dla mnie przestrzeń, to łatwo przychodzi mi liderowanie – tak mówi o swoim darze przywództwa.

LIDERZY NA FIRMAMENCIE WYJĄTKOWI GOŚCIE NA FALACH RADIA 357

Premierowe odcinki podcastów będzie można odsłuchać w serwisie podcastowym Radia 357. Audycja będzie dostępna również we fragmencie na wybranych platformach streamingowych oraz na kanale YouTube marki Land Rover Polska. Pierwszy sezon „Liderów na firmamencie” będzie składał się z pięciu odcinków.

Pomysłodawcą audycji jest marka Range Rover, która razem z redakcją magazynu Forbes, zorganizowała pierwszą edycję prestiżowego plebiscytu „Leaders of The Future”.

– To unikatowy projekt, który pozwoli nam lepiej poznać prawdziwych liderów przyszłości. W obecnych czasach tacy ludzie są na wagę złota – inspirują nas i motywują do działania. Wyznają dokładnie te same wartości co Range Rover. Partnerstwo z Radiem 357 nie jest przypadkowe. To stacja, która skupia wokół siebie wielu wartościowych ludzi, pełnych pasji i ciekawych świata. O prestiżu Radia 357 najlepiej świadczy ostatnia nagroda Grand Press Digital, która podkreśla innowacyjne podejście radia do wykorzystywania nowoczesnych technologii w pracy dziennikarskiej – komentuje Łukasz Goździor, Dyrektor Marketingu Jaguar Land Rover Polska.

„Leaders of The Future” to plebiscyt organizowany przez Range Rover i redakcję magazynu Forbes. Podczas corocznej gali jury wybiera indywidualności, liderów, którzy mają największy potencjał, by prowadzić nas ku przyszłości. Laureaci to wybitni przedstawiciele biznesu, kultury i sportu, którzy swoim działaniem inspirują innych i wyznaczają nowe trendy.