NIE PRZESTAWAJ ODKRYWAĆ

STARTUJE NOWA KAMPANIA DISCOVERY SPORT

NIE PRZESTAWAJ ODKRYWAĆ

„NIE PRZESTAWAJ ODKRYWAĆ” TO NOWE HASŁO PROMUJĄCE DISCOVERY SPORT. KAMPANIA ODKRYJE PRZED UŻYTKOWNIKAMI WSZYSTKIE FAKTY I ZALETY SAMOCHODU, KTÓRYM BĘDĄ MOGLI POZNAWAĆ TO, CO NOWE I NIEZNANE.

Discovery Sport to wszechstronny i kompaktowy SUV klasy premium. Doskonale sprawdzi się zarówno w podróży przez nieodkryte szlaki jak i w miejskiej dżungli. Wyróżnia go sportowy charakter, który podkreśla dynamiczna sylwetka oraz niesamowite osiągi. To samochód dla osób, które kochają spędzać aktywnie czas ze swoimi bliskimi.

Kampania „Nie przestawaj odkrywać” będzie realizowana w Internecie oraz w social mediach. Dodatkowo w ramach prowadzonych działań Land Rover został partnerem XIAOMI KITE CUP driven by Land Rover – Pucharu i Mistrzostw Polski w kitesurfingu i wingfoilu, które rozpoczną się na początku lipca. Zawody zostaną rozegrane w trzech miastach: Rewie, Krynicy Morskiej i Pucku w 4 konkurencjach głównych: Freestyle, Formula Kite, Arrows Open oraz nowej w tym sezonie Wing foil.

- Kitesurfing, tak jak samochody Land Rover jest dla ludzi pełnych pasji, aktywnych, otwartych na świat, którzy nie przestają odkrywać, stąd nasza obecność w tym sezonie przy zawodach – komentuje Łukasz Goździor - Dyrektor Marketingu i PR, Jaguar Land Rover Polska. Podczas cyklu wydarzeń uczestnicy będą mogli bliżej poznać model Discovery Sport podczas jazd testowych.

Discovery Sport idealnie nadaje się do podróżowania. Zarówno w dłuższe trasy jak i na weekendowe wypady. Standardowa konfiguracja 5 foteli oferuje aż 1 179 l pojemności bagażnika. Składając jedno z tylnych siedzeń można zyskać dodatkowe 123 litry.

Discovery Sport wyróżnia się niesamowitymi możliwościami terenowymi. Napęd na wszystkie koła i system Terrain Response 2 pozwalają na komfortową jazdę na różnych nawierzchniach, a możliwość
wyważenia momentu obrotowego pomaga zmaksymalizować przyczepność pojazdu. Dzięki temu samochód doskonale trzyma się drogi zarówno na asfalcie jak i w terenie. Atutem Discovery Sport jest także Wade Sensing, które pozwala bezpiecznie pokonać przeprawy przez wodę. Jazdę w terenie ułatwia także technologia ClearSight oraz system kamer, dzięki którym widoczność jest znacznie ulepszona i pozwala kontrolować to, co dzieje się przed pojazdem oraz wyświetlać jego spód i koła podczas jazdy.

Discovery Sport dostępny jest w wersji Plug-In Hybrid (PHEV), co czyni go idealnym samochodem do miejskich dojazdów i rodzinnych przygód. PHEV zapewnia możliwość zupełnie bezemisyjnej jazdy i może być ładowany za pomocą szybkiego ładowania DC oraz ze zwykłego gniazda elektrycznego. Użytkownicy mogą zdecydować się także na model z technologią hybrydową MHEV, która wykorzystuje akumulator do zbierania, przechowywania i ponownego wykorzystania energii, która normalnie jest tracona podczas zwalniania. Szeroka gama silników benzynowych oraz wysokoprężnych zapewnia doskonałe właściwości jezdne i niezapomniane wrażenia z jazdy, a zaawansowane rozwiązania technologiczne sprawiają, że codzienna jazda w mieście zmieni się w prawdziwą przyjemność. Discovery Sport dostępny jest teraz w specjalnej ofercie już od 1 899 zł netto miesięcznie.