POLSKA PREMIERA RANGE ROVERA ZA NAMI!

POLSKA PREMIERA RANGE ROVERA ZA NAMI!

W WARSZAWIE, W FORCIE SOKOLNICKIEGO, ODBYŁA SIĘ PREMIERA NOWEGO RANGE ROVERA. ZAPROSZENI GOŚCIE MIELI OKAZJĘ JAKO PIERWSI W KRAJU NA ŻYWO ZOBACZYĆ LUKSUSOWEGO SUV’A.Nowy Range Rover to samochód, który od zawsze wyznaczał nowe trendy i zawsze był wybierany przez liderów. W momencie powstania Range Rover stworzył nową kategorię luksusowych SUV-ów i z każdą kolejną generacją i odsłoną przesuwał granicę innowacji. W jednym i niezmiennie tym samym celu – by zawsze być najlepszym w swojej klasie, jednocześnie zachowując swoje fundamentalne wartości: niebagatelną, a jednocześnie natychmiastowo rozpoznawalną stylistykę i design, wyrafinowanie technologiczne, luksus w każdym detalu oraz to, że nie odrzucając swoich korzeni, wciąż potrafi zjechać z utartych szlaków, gdy zajdzie taka potrzeba.Nowy Range Rover jest wspaniałą manifestacją wizji stworzenia najbardziej pożądanych luksusowych pojazdów na świecie, dla najbardziej wymagających klientów. Otwiera on kolejny rozdział w wyjątkowej historii pionierskich innowacji, które są znakiem rozpoznawczym Range Rovera od ponad 50 lat.POLSKA PREMIERA RANGE ROVERA ZA NAMI!

Podczas wieczornego spotkania goście mogli zapoznać się bliżej z samochodem brytyjskiego producenta, poznać jego wnętrze i niesamowite osiągi. To ten sam model, który został zaprezentowany podczas światowej premiery.


Wieczornej gali towarzyszyło także ogłoszenie rankingu Leaders Of The Future – plebiscytu organizowanego przez magazyn Forbes i Range Rover, który zaprezentuje sylwetki wizjonerów z różnych dziedzin codziennego życia, którzy mają silny gen przywództwa. Wyniki rankingu będzie można zobaczyć już 25 listopada w najnowszym wydaniu magazynu Forbes.