STARTUJE LAND ROVER JUNIOR GOLF ACADEMY

STARTUJE LAND ROVER JUNIOR GOLF ACADEMY

LAND ROVER OD DWÓCH LAT JEST STRATEGICZNYM PARTNEREM PGA POLSKA ORAZ WSPIERA ADRIANA MERONKA – NAJLEPSZEGO POLSKIEGO GOLFISTĘ. TERAZ BRYTYJSKA MARKA STARTUJE Z PROJEKTEM, DO KTÓREGO ZAPROSIŁA NAJLEPSZYCH LUDZI Z BRANŻY, BY UCZYLI NAJMŁODSZYCH GRY W GOLFA.

Land Rover Junior Golf Academy to projekt skierowany do dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 15 lat. Młodych zawodników rozpoczynających treningi w Land Rover Junior Gold Academy będzie wspierał Adrian Meronk - najlepszy polski golfista. Specjalnie na tę okoliczność ambasador marki Land Rover przygotował wyjątkowy zestaw autorskich wskazówek i porad oraz sygnowaną kolekcję piłek golfowych.

„Moim zdaniem golf to sport, który niesamowicie wciąga i sprawia, że każdego dnia chcesz osiągać więcej. W golfie nie ma ostatecznego celu – jest tylko chęć bycia coraz lepszym. Aby osiągnąć sukces trzeba nie tylko wytrwale trenować, ale też mocno wierzyć we własne siły. Potrzebne jest oczywiście także wsparcie innych osób – mi bardzo pomagali moi rodzice, za co zawsze będę im wdzięczny. Jednak, by realizować się w tym sporcie, trzeba wykonać pierwszy krok i po prostu spróbować. Dlatego zachęcam do dołączania do Land Rover Junior Golf Academy – to może być świetny początek wielkiej sportowej kariery i niesamowitej przygody” – mówi Adrian Meronk.

W Land Rover Junior Golf Academy zespół trenerów PGA Polska podzieli się swoim eksperckim doświadczeniem, a także wprowadzi w świat kształtującej charakter, szlachetnej golfowej rywalizacji. Na każdego uczestnika będzie czekał atrakcyjny pakiet startowy. Zajęcia będą się odbywały przez całe wakacje, na polach golfowych w Gdańsku (Tokary Golf Klub), Warszawie (Olympic Golf Club), Szczecinie (Binowo Park Golf Club) i we Wrocławiu (Wrocław Golf Club). Pełny cykl szkoleniowy obejmie 8 spotkań.

Podsumowaniem Land Rover Junior Golf Academy będzie turniej golfowy na Lisiej Polanie, w którym dzieci będą rywalizować w trzech kategoriach wiekowych: 7-9 lat, 10-12 lat i 13-15 lat. Do wygrania będą atrakcyjne nagrody.

Zapisy do Land Rover Junior Golf Academy potrwają do 16 lipca. Zajęcia będą odbywać się przez całe wakacje i będą prowadzone na zasadzie tygodniowych lekcji z trenerem.

Zapisy do Land Rover Junior Golf Academy potrwają do 16 lipca.