ZNAMY KOLEJNYCH LIDERÓW PRZYSZŁOŚCI

ZNAMY KOLEJNYCH LIDERÓW PRZYSZŁOŚCI

INSPIRUJĄ, DAJĄ IMPULS DO DZIAŁANIA. SĄ W STANIE WSKAZAĆ KIERUNEK ZMIAN, KONKRETNY CEL, A JEDNOCZEŚNIE POPROWADZIĆ DO NIEGO. MAGAZYN „FORBES” WSPÓLNIE Z RANGE ROVEREM PO RAZ DRUGI WYRÓŻNIŁ WIZJONERÓW I LIDERÓW PRZYSZŁOŚCI.

Leaders Of The Future to ranking, który prezentuje sylwetki wizjonerów z różnych dziedzin codziennego życia, którzy mają silny gen przywództwa. W odróżnieniu od innych rankingów Forbes tutaj nie ma ściśle określonych kryteriów wyboru. To oddolna inicjatywa, która pozwala wyłonić prawdziwych Liderów, którzy za rok, pięć czy dziesięć lat będą w stanie decydować o kształcie świata.

Od samego początku organizatorom chodziło o wskazanie indywidualności, które budzą pewne skojarzenia: działają w sposób etyczny, są odważne w życiu i w ramach swych aktywności zawodowych, lubią i potrafią działać, a jednocześnie nie podążają ślepo za trendami, tylko je wyznaczają. Poziom i dokonania liderów pierwszej edycji rankingu były tak znakomite, że w tym roku grono ekspertów składające się z przedstawicieli świata biznesu, kultury, sztuki, technologii i mediów miało niełatwe zadanie. Laureatów drugiej edycji Leaders Of The Future poznaliśmy podczas konferencji „Forbesa” BrandMe CEO.

- Do rankingu Leaders Of The Future dostają się osoby, które budzą następujące skojarzenia: działają w sposób etyczny, są odważne w życiu i aktywnościach zawodowych, lubią i potrafią działać, postrzegają świat jako miejsce, które potrzebuje równowagi, a jednocześnie nie podążają ślepo za trendami, tylko starają się nowe trendy wyznaczać. Są to po prostu ludzie, którzy mają największy potencjał, by poprowadzić nas ku przyszłości – komentuje Paweł Zielewski, redaktor naczelny Forbes Polska.

Wśród tegorocznych laureatów rankingu Leaders Of The Future znaleźli się też: Agnieszka Elwertowska – naukowczyni, kandydatka na pierwszą polską astronautkę, Filip Sobel – finalista organizowanego przez magazyn Forbes konkursu „25 przed 25”, Hugo Chróst – przedsiębiorca, CEO Solvemed Group, Michał Mazur – założyciel organizacji Our Future Foundation, Olga Malinkiewicz - polska fizyczka, wynalazczyni taniej metody wytwarzania drukowanych ogniw słonecznych na bazie perowskitów, założycielka i CTO w Saule Technologies, Mateusz Masiak i Marcin Waryszak – laureaci plebiscytu Forbes „25 przed 25”, Mateusz Toporowicz – twórca technologii pozwalającej na badanie wzroku smartfonem, Aneta Borkowska - polska psycholog, dr hab. nauk humanistycznych, profesor nadzwyczajny Instytutu Matematyki i Informatyki Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie, Michał Wroczyński – twórca Samurai Labs i Daniel Jarząb – współzałożyciel i Prezes Zarządu PayEye, pierwszej firmy na świecie, która stworzyła biometryczne płatności w oparciu o fuzję tęczówki oka i twarzy.

Partnerstwo Range Rovera nie jest przypadkowe. To samochód, który od zawsze wyznaczał nowe trendy i zawsze był wybierany przez liderów. W momencie powstania Range Rover stworzył nową kategorię luksusowych SUV-ów i z każdą kolejną generacją i odsłoną przesuwał granicę innowacji. W jednym i niezmiennie tym samym celu – by zawsze być najlepszym w swojej klasie, jednocześnie zachowując swoje fundamentalne wartości: niebagatelną, a jednocześnie natychmiastowo rozpoznawalną stylistykę i design, wyrafinowanie technologiczne, luksus w każdym detalu oraz to, że nie odrzucając swoich korzeni, wciąż potrafi zjechać z utartych szlaków, gdy zajdzie taka potrzeba.

ZNAMY KOLEJNYCH LIDERÓW PRZYSZŁOŚCI
ZNAMY KOLEJNYCH LIDERÓW PRZYSZŁOŚCI