• Range Rover

  Range Rover

  Kwintesencja elegancji i luksusu

  od 539 500 PLN

 • Range Rover Sport

  Range Rover Sport

  Nowy wyznacznik sportowej elegancji

  od 299 900 PLN

 • Range Rover Evoque

  Range Rover Evoque

  Prawdziwy Range Rover w kompaktowej formie

  od 169 200 PLN

 • Nowy Discovery

  Nowy Discovery

  Wysoce pożądany SUV klasy premium

  od 236 200 PLN

 • Discovery

  Discovery

  Wszechstronny, luksusowy, gotowy na każdą przygodę

 • Nowy Discovery Sport

  Nowy Discovery Sport

  Najbardziej wszechstronny kompaktowy SUV

  od 149 900 PLN

 • Defender

  Defender

  Brytyjska legenda

 • SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

  SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

  Luksus, osiągi i sprawność w terenie wyniesione na nowy poziom, aby stworzyć wyjątkowe pojazdy marki Land Rover.

Range Rover Sport SVR to naprawdę najsprawniejszy na świecie SUV o wysokich osiągach.

John Edwards
Dyrektor generalny, dział Special Vehicle Operations firmy Land Rover

Osiągi

Osiągi

Stworzony, by wzbudzać emocje

Zaprojektowany i skonstruowany przez dział Special Vehicle Operations (SVO) – centrum doskonałości Land Rovera dla zamówień indywidualnych, luksusowych edycji i modeli o wysokich osiągach – Range Rover Sport SVR zapewnia wzorcowy poziom sprawności i osiągów. SVR opiera się na solidnej, sztywnej strukturze wykorzystującej opracowaną przez firmę Land Rover technologię w pełni aluminiowej, lekkiej konstrukcji nadwozia. Ten pewny i stateczny samochód aż prosi się, by go poprowadzić. Widać to wyraźnie po stylizacji, zaś muskularna, „barczysta” sylwetka pojazdu stanowi idealne dopełnienie jego lepszych osiągów i prowadzenia.

Osiągi

Osiągi

Zapierające dech osiągi

Range Rover Sport SVR przyspiesza od 0 do 100 km/h w zaledwie 4,7 sekundy, a jego 5.0-litrowy benzynowy doładowany silnik V8 uzyskuje 550 KM i 680 Nm. Ten bezprecedensowy wzrost mocy osiągnięto dzięki modyfikacji silnika oraz układu sterowania w celu zwiększenia maksymalnego ciśnienia doładowania. Jego supernowoczesne 8-biegowe przekładnie zmieniają biegi szybciej, zapewniając bardziej bezpośrednie połączenie z pojazdem. Żaden inny Land Rover nie jest tak szybki i nie czuje się tak dobrze na niemieckiej autostradzie.

Umów się na jazdę próbną

Dynamic Response

Dynamic Response

Dwukanałowy system Dynamic Response współpracuje z udoskonalonymi resorami pneumatycznymi i amortyzatorami o zmiennej sile tłumienia, aby zapewnić mniejsze wychylenie i większą prędkość pojazdu w zakrętach. Układ dostrojono też w taki sposób, by utrata przyczepności miała charakter stopniowy, co zapewnia przez cały czas optymalną kontrolę. Ponadto po zjeździe z utwardzonej drogi zawsze powraca on do tej samej mapy oprogramowania, co inne wersje Range Rovera Sport, aby zagwarantować mu wzorcową sprawność.

Aktywny sportowy wydech

Aktywny sportowy wydech

Ten wyłączalny system obejmuje dwustopniowy aktywny układ wydechowy z elektronicznie sterowanymi zaworami, zapewniający gardłowy pomruk. Co istotniejsze posiada on funkcję modulacyjnego pulsowania przy mniejszym otwarciu przepustnicy, co umożliwia potężny przepływ spalin przez wszystkie cztery rury wydechowe przy wyższych prędkościach obrotowych silnika. Dodatkowo jego brzmienie poprawia specjalny układ elektroniczny, który gwarantuje mnóstwo radości podczas jazdy.

Podwozie

Podwozie

Podwozie pojazdu dostrojono w taki sposób, aby zapewnić szybkość reakcji, większą precyzję kierowania, wyższe prędkości w zakrętach oraz lepszy kontakt z nawierzchnią. Komfort, własności jezdne i neutralne prowadzenie to kolejne cechy osiągnięte dzięki jego konstrukcji i budowie.

Nadwozie/wnętrze

Nadwozie/wnętrze

ATLETYCZNA SYLWETKA

Range Rover Sport SVR przeniósł akcenty stylistyczne samochodu na inny poziom. Smukłe linie i opadający ku tyłowi dach zapewniają pojazdowi wspaniałą prezencję na drodze. Tymczasem takie wyróżniki jak 21-calowe, 5-ramienne obręcze kół czy boczne wloty powietrza, grill i oznaczenie SVR podkreślają jego zdecydowane, sportowe referencje. Zwężające się nadwozie, duży rozstaw kół i krótki zwis sprawiają, że jego sylwetka sprawia wrażenie mocno osadzonej na drodze. Charakterystyczne nadwozie ze swoimi delikatnymi liniami, rozpoznawalnymi reflektorami i wyprofilowanymi narożnikami uzupełniają takie detale, jak zaciski hamulcowe Blue Brembo™.

Nadwozie/wnętrze

Nadwozie/wnętrze

Zaprojektowany wokół Ciebie

Nowoczesna kabina Range Rovera Sport SVR została zaprojektowana z myślą o kierowcy. Usiądź za kierownicą, a szybko docenisz, że wszystko masz w zasięgu ręki, a zegary znajdują się dokładnie na linii wzroku. Obszyte najbardziej miękką skórą Oxford i regulowane elektrycznie w 8 płaszczyznach sportowe fotele — z pamięcią ustawień i napisem SVR na górnej części oparcia — mocno trzymają ciało w zakrętach. Natomiast takie detale jak opcjonalne elementy wykończeniowe nadają mu wrodzony styl i wyrafinowanie.

pobierz broszurę

Nadwozie/wnętrze

Nadwozie/wnętrze

Jakość dźwięku Meridian

Zaawansowane techniczne wersje systemu audio dla modelu Range Rover Sport SVR zostały zaprojektowane we współpracy z firmą Meridian® – światowym liderem w dziedzinie technologii nagłośnienia i cyfrowego przetwarzania dźwięku. System audio Meridian® o mocy 825 W obejmuje 19 głośników i 16 kanałów. Oferuje on wspaniały dźwięk dzięki zastosowaniu technologii Meridian Trifield* 3D, która pozwala uzyskać lepszą kontrolę nad kanałami surround i bocznymi, a także przesyła dodatkowe porcje sygnału dla górnych głośników w celu zapewnienia kierowcy i wszystkim pasażerom koncertowych doznań.