DOSKONAŁE OSIĄGI NA DRODZE

Dominujące zdolności terenowe.

Range Rover Sport side view.
STEALTH AND POWER
WSPÓŁCZESNE MATERIAŁY

WSPÓŁCZESNE MATERIAŁY

Zmienia koncepcję zrównoważonego, nowoczesnego luksusu, oferując współczesne materiały techniczne, w tym opcjonalne lekkie tkaniny UltrafabricsTMbez kompromisów w zakresie jakości i właściwości.
Range Rover Sport SV

NOWY MISTRZ OSIĄGÓW

SV EDITION ONE zapewnia najwyższą moc dzięki specjalnie dostrojonemu silnikowi mild-hybrid 635 KM Twin-Turbo, którego osiągi okiełznuje innowacyjny system zawieszenia 6D Dynamics. Ultralekkie 23-calowe koła z włókna węglowego i karbonowo-ceramiczne tarcze hamulcowe uwalniają prawdziwy potencjał dynamiczny naszego najbardziej zaawansowanego technologicznie Range Rovera Sport.
POZNAJ TĘ WERSJĘ
PAKIET STORMER HANDLING

PAKIET STORMER HANDLING

Wykorzystaj zwinność układu napędowego modelu Range Rover Sport, w tym systemu Dynamic Response Pro, skrętnej tylnej osi, aktywnego mechanizmu różnicowego z systemem Torque Vectoring by Braking i programami konfigurowalnymi.
DYNAMIC AIR SUSPENSION

DYNAMIC AIR SUSPENSION

Dynamiczne zawieszenie pneumatyczne z możliwością adaptacji jest montowane w każdym Range Roverze Sport i z wyprzedzeniem przygotowuje pojazd do czekającej go drogi, wykorzystując dane nawigacyjne i resory pneumatyczne o zmiennej objętości, zapewniając bardziej responsywne i pewne prowadzenie.
TORQUE VECTORING

TORQUE VECTORING

Torque Vectoring by Braking zapewnia responsywne, kontrolowane pokonywanie zakrętów i prowadzenie nawet na najciaśniejszych łukach. Elektroniczny mechanizm różnicowy i układ hamulcowy pojazdu stale równoważą rozkład momentu obrotowego silnika na cztery koła.
ADAPTIVE DYNAMICS

ADAPTIVE DYNAMICS

Minimalizuje niepożądane ruchy nadwozia, takie jak przechyły nadwozia podczas pokonywania zakrętów lub przechyły podczas gwałtownego hamowania, monitorując ponad 100 parametrów do 500 razy na sekundę w celu precyzyjnego określenia wymaganych reakcji.
DYNAMIC LAUNCH

DYNAMIC LAUNCH

DYNAMIC LAUNCH1 optymalizuje zmianę biegów i zapewnia maksymalny moment obrotowy w celu zwiększenia przyspieszenia pojazdu na prostej. Unikalny dla Range Rovera Sport.

ELEKTRYZUJĄCA MOC

Zaprojektowany, aby sprostać każdemu wyzwaniu.

ZASIĘG ELEKTRYCZNYCH HYBRYD (DO)

122KM
WLTP. Oczekiwany zasięg rzeczywisty do 96 km.

ŁADOWANIE POZA DOMEM (OD)

<60minutes††
Szybkie ładowanie prądem stałym pozwala naładować akumulator do 80 procent w niecałą godzinę.

0-100 KM/H

5,5seconds
0-100 km/h w 5,5 sekundy.

CO2 EMISSIONS (FROM)

16g/km
Zerowa emisja spalin w trybie EV.

ELECTRIC HYBRID

Porywające osiągi i wydajność oraz szybkie ładowanie prądem stałym. Dostępny jako hybryda typu plug-in o zwiększonym zasięgu (PHEV). 3,0-litrowy, 6-cylindrowy silnik benzynowy Ingenium z silnikiem elektrycznym o mocy 105 kW, który jest montowany w wariantach P460e lub P550e.
ELECTRIC HYBRID

PRĘDKOŚĆ MAKSYMALNA

290KM/h

MAKSYMALNA MOC

635PS (467kW)

0-100 KM/H

3,8seconds2
0-100 km/h w 3,8 sekundy2.

EMISJA CO2

268g/km
WLTP

SV PETROL V8

Specjalnie dostrojony 4,4-litrowy silnik V8 mild-hybrid o mocy 635 KM z podwójnym turbodoładowaniem jest najmocniejszym silnikiem, jaki kiedykolwiek zamontowano w Range Roverze. Zapewnia natychmiastową reakcję i wyjątkowe właściwości jezdne, dostarczając maksymalną moc bardziej efektywnie niż kiedykolwiek wcześniej.
SV PETROL V8

PRĘDKOŚĆ MAKSYMALNA

242KM/h

MAKSYMALNA MOC

400 PS (294kW)

0-100 KM/H

5,5 sekundy
0-100 km/h w 5,5 sekundy

EMISJA CO2 (OD)

TBCg/km
WLTP

PETROL MILD HYBRID

Nasze benzynowe silniki hybrydowe charakteryzują się szybkim i responsywnym przyspieszeniem zapewniającym dynamiczną jazdę, a także zwiększoną wydajnością i sprawnością.
PETROL MILD HYBRID

PRĘDKOŚĆ MAKSYMALNA

218KM/h

MOC MAKSYMALNA

300PS (221kW)

0-100 KM/H

6,4seconds
0-100 km/h in 6,4 sekundy

EMISJA CO2 (OD)

186g/km
WLTP

DIESEL MILD HYBRID

Wydajne i mocne silniki wysokoprężne mild hybrid zapewniają zwiększony moment obrotowy pozwalający na kontrolowaną jazde w terenie i holowanie.
DIESEL MILD HYBRID

LUKSUS W SPORTOWYM WYDANIU

AKTYWNE REDUKOWANIE HAŁASU

AKTYWNE REDUKOWANIE HAŁASU

Skup się na czerpaniu przyjemności z podróży. Aktywna redukcja szumów nowej generacji odfiltrowuje wszelkie niepożądane dźwięki za pomocą sieci zaawansowanej technologii audio w ramach opcjonalnego systemu MeridianTM Signature Sound System*.

INTUICYJNA TECHNOLOGIA

AMAZON ALEXA

AMAZON ALEXA

Zapytaj Alexę4 o odtwarzanie muzyki, wykonywanie połączeń lub sterowanie inteligentnymi urządzeniami domowymi, podczas gdy Ty skupiasz się na jeździe. Możesz nawet wchodzić w interakcje ze swoim Range Roverem Sport w zaciszu własnego domu, korzystając z umiejętności Land Rover Remote.

WSPARCIE PROWADZENIA

Wybieraj spośród szeregu funkcji zaprojektowanych w celu ułatwienia jazdy i parkowania. Dostęp do trybu wspomagania kierowcy można uzyskać bezpośrednio za pośrednictwem nowego przycisku na kierownicy.
WSPARCIE PROWADZENIA
TYLNY SYSTEM ROZRYWKI

TYLNY SYSTEM ROZRYWKI

Pasażerowie mogą oglądać filmy lub podłączyć konsolę, aby zapewnić sobie rozrywkę podczas podróży. Dwa 11,4-calowe ekrany o wysokiej rozdzielczości oferują dublowanie ekranu i podłączenie urządzenia przez HDMI.
ŁADOWANIE BEZPRZEWODOWE

ŁADOWANIE BEZPRZEWODOWE

Zminimalizuj nieporządek w kabinie. Bezprzewodowe ładowanie urządzeń umożliwia ładowanie kompatybilnych smartfonów
WSPARCIE PROWADZENIA

WSPARCIE PROWADZENIA

Po otwarciu drzwi kierowcy kolumna kierownicy i fotel kierowcy odsuną się na bok, ułatwiając wysiadanie. Kiedy będziesz odchodzić, drzwi zamkną się automatycznie, gdy nie będzie można już wykryć pilota.
REFLEKTORY DIGITAL LED

REFLEKTORY DIGITAL LED

Reflektory Digital LED z charakterystycznymi światłami do jazdy dziennej zapewniają lepszą widoczność podczas jazdy nocą i zasięg do 500 m. Każdy reflektor jest wyposażony w 1,3 miliona cyfrowych mikrolusterek, a oświetlenie adaptacyjne wykorzystuje dane nawigacyjne do przewidywania drogi przed samochodem.

WYJĄTKOWE ZDOLNOŚCI TERENOWE

TERRAIN RESPONSE

TERRAIN RESPONSE

Z siedmioma trybami terenowymi do wyboru, Range Rover Sport może dostosować reakcję silnika, skrzyni biegów, mechanizmów różnicowych i systemów podwozia za pomocą Terrain Response 2. Konfigurowalna technologia Terrain Response pozwala spersonalizować preferencje systemu terenowego.
KONTROLA W TERENIE

KONTROLA W TERENIE

Ustaw i utrzymuj stałą prędkość w trudnych warunkach, takich jak błoto, mokra trawa, lód, śnieg i drogi gruntowe. Pierwszy na świecie adaptacyjny tempomat terenowy wykrywa ukształtowanie terenu, automatycznie kontrolując prędkość pojazdu w celu zapewnienia optymalnej kontroli przy zachowaniu pożądanego poziomu komfortu.
PRZEPRAWY WODNE

PRZEPRAWY WODNE

Range Rover Sport może brodzić na głębokości do 900 mm**. Kamera 3D Surround z funkcją Wade Sensing informuje o zbliżaniu się poziomu wody do maksymalnej głębokości pojazdu. System sterowania zapewnia informacje w czasie rzeczywistym, zwiększając kontrolę nad sytuacją w warunkach ograniczonej widoczności.

PRZETESTOWANY DO GRANIC MOŻLIWOŚCI

Doprowadzony do granic możliwości w najbardziej wymagających warunkach, od koła podbiegunowego po palącą pustynię, na torze wyścigowym i w terenie. Range Rover Sport jest gotowy sprostać każdemu wyzwaniu.
<!--td {border: 1px solid #cccccc;}br {mso-data-placement:same-cell;}-->PRZETESTOWANY DO GRANIC MOŻLIWOŚCI

SZYTY NA MIARĘ

Dostosuj Range Rovera Sport do swoich preferencji poprzez wybór wersji, silników i pakietów specyfikacji.

SV EDITION ONE

NA ZAMÓWIENIE LUB "OD RĘKI"

Wybierz wersję, silnik i pakiet specyfikacji, a następnie spersonalizuj swój pojazd, wybierając lakiery, koła i opcje wnętrza.

ODKRYWAJ DALEJ

MODELE I SPECYFIKACJE

MODELE I SPECYFIKACJE

Zobacz pełną gamę modeli i dane techniczne
RANGE ROVER SPORT SV EDITION ONE

RANGE ROVER SPORT SV EDITION ONE

Zachwycający, dynamiczny i asertywny.
RANGE ROVER SPORT

RANGE ROVER SPORT

Osiągnij nowy poziom możliwości z Range Roverem Sport.

Zobacz dane WLTP. The figures provided are as a result of official manufacturer’s tests in accordance with EU legislation with a fully charged battery. For comparison purposes only. Real-world figures may differ. Emisja CO2, dane dotyczące zużycia paliwa, zużycia energii i zasięgu mogą się różnić w zależności od takich czynników, jak styl jazdy, warunki otoczenia, obciążenie, wyposażenie kół, zamontowane akcesoria, rzeczywista trasa i stan akumulatora. Dane dotyczące zasięgu są oparte na standardowej trasie pojazdu produkcyjnego.

✝✝Czas ładowania zależy od wielu czynników, w tym: wieku, stanu, temperatury i aktualnego poziomu naładowania akumulatora; używanego urządzenia i etapu ładowania.

*Wyposażenie standardowe w Range Rover Sport SV EDITION ONE

1

**Przed rozpoczęciem brodzenia należy zawsze sprawdzić trasę i drogę prowadzącą do celu.


Niedostępne w hybrydzie plug-in.

2Przy wyposażeniu w układ hamulcowy Carbon Ceramic Matrix i koła z włókna węglowego.

3SARS-CoV-2 to nazwa wirusa, który należy do rodziny koronawirusów. Covid-19 to nazwa choroby wywoływanej przez wirusa.

4Funkcje Amazon Alexa i Land Rover Remote są dostępne tylko na określonych rynkach.

5Image is not live. Check surroundings for safety.

Funkcje opcjonalne i ich dostępność mogą różnić się w zależności od specyfikacji pojazdu (modelu i układu napędowego) i rynku lub wymagać instalacji innych funkcji w celu ich instalacji. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z lokalnym sprzedawcą lub skonfiguruj swój pojazd online.

Zaprezentowany model SV posiada lakier zewnętrzny Carbon Bronze Matte, obecnie niedostępny do zamówienia. Prosimy o kontakt z salonem sprzedaży w celu uzyskania informacji o aktualnej dostępności.

Kierowcy powinni korzystać z funkcji samochodowych tylko wtedy, gdy jest to bezpieczne. Kierowcy muszą zapewnić, że przez cały czas w pełni kontrolują pojazd.

Funkcje Pivi i InControl, opcje, usługi innych firm i ich dostępność pozostają zależne od rynku - sprawdź u swojego sprzedawcy Land Rovera dostępność na rynku lokalnym i pełne warunki. Niektóre funkcje wymagają odpowiedniej karty SIM z odpowiednią umową na transmisję danych, która będzie wymagała dalszej subskrypcji po początkowym okresie zalecanym przez sprzedawcę. Nie można zagwarantować łączności z siecią komórkową we wszystkich lokalizacjach. Informacje i obrazy wyświetlane w związku z technologią InControl, w tym ekrany lub sekwencje, podlegają aktualizacjom oprogramowania, kontroli wersji i innym zmianom systemowym / wizualnym w zależności od wybranych opcji. Amazon, Alexa i wszystkie powiązane logo są znakami towarowymi Amazon.com, Inc. lub jej podmiotów stowarzyszonych. Niektóre funkcje Alexa są zależne od technologii inteligentnego domu. Korzystanie z Amazon Alexa wymaga konta Amazon.

Apple CarPlay® jest znakiem towarowym firmy Apple Inc. Mogą obowiązywać warunki Apple Inc dla użytkowników końcowych. Android AutoTM jest znakiem towarowym Google LLC. App Store jest znakiem towarowym firmy Apple Inc. Sklep Google Play jest znakiem towarowym Google LLC. MeridianTM jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Meridian Audio Ltd. TrifieldTM i urządzenie "trzy pola" są znakami towarowymi Trifield Productions Ltd.