POZNAJ RANGE ROVER SPORT

POZNAJ RANGE ROVER SPORT
Range Rover Sport L461 22MY
KLIKNIJ, BY PRZEJŚĆ DALEJ
Range Rover Sport side view.

MINIMALISTYCZNY DESIGN

Zdecydowane powierzchnie nadwozia kojarzą się z mocą i dużymi osiągami, a ukryte reflektory, atrapa chłodnicy i specjalnie wyprofilowany dolny zderzak sugerują pewność siebie oraz silny charakter. Tył nadwozia wyróżnia się ciągłą linią tylnych świateł.

MASYWNA SYLWETKA

Imponująca prezencja Range Rovera Sport na drodze wynika z jego muskularnej sylwetki, dynamicznych proporcji i krótkich zwisów. 23-calowe koła są dostępne w różnych wykończeniach. Profil pojazdu jest rozpoznawalny i jedyny w swoim rodzaju.

WYJĄTKOWE SZCZEGÓŁY

Range Rover Sport Dynamic oferuje charakterystyczne akcenty stylistyczne. Wyposażony w detale w kolorze Satin Burnished Copper, unikalne dolne części zderzaków i napisy w kolorze Matte Graphite, wzmacniające charakter i asertywną prezencję.
STEALTH AND POWER

WSPÓŁCZESNE MATERIAŁY

Zmienia koncepcję zrównoważonego, nowoczesnego luksusu, oferując współczesne materiały techniczne, w tym opcjonalne lekkie tkaniny UltrafabricsTMbez kompromisów w zakresie jakości i właściwości.
ZAPROJEKTUJ WŁASNY EGZEMPLARZ

NOWY MISTRZ OSIĄGÓW

SV EDITION ONE zapewnia najwyższą moc dzięki specjalnie dostrojonemu silnikowi mild-hybrid 635 KM Twin-Turbo, którego osiągi okiełznuje innowacyjny system zawieszenia 6D Dynamics. Ultralekkie 23-calowe koła z włókna węglowego i karbonowo-ceramiczne tarcze hamulcowe uwalniają prawdziwy potencjał dynamiczny naszego najbardziej zaawansowanego technologicznie Range Rovera Sport.
POZNAJ TĘ WERSJĘ

ZAAWANSOWANE TECHNOLOGIE

Połączenie nowego poziomu osiągów i możliwości terenowych. Szeroki zakres zdolności zapewnia lepsze reakcje na drodze, lepsze prowadzenie i zwinność.
DYNAMIC AIR SUSPENSION

DYNAMIC AIR SUSPENSION

Dynamiczne zawieszenie pneumatyczne z możliwością adaptacji jest montowane w każdym Range Roverze Sport i z wyprzedzeniem przygotowuje pojazd do czekającej go drogi, wykorzystując dane nawigacyjne i resory pneumatyczne o zmiennej objętości, zapewniając bardziej responsywne i pewne prowadzenie.
TORQUE VECTORING

TORQUE VECTORING

Torque Vectoring by Braking zapewnia responsywne, kontrolowane pokonywanie zakrętów i prowadzenie nawet na najciaśniejszych łukach. Elektroniczny mechanizm różnicowy i układ hamulcowy pojazdu stale równoważą rozkład momentu obrotowego silnika na cztery koła.
ADAPTIVE DYNAMICS

ADAPTIVE DYNAMICS

Minimalizuje niepożądane ruchy nadwozia, takie jak przechyły nadwozia podczas pokonywania zakrętów lub przechyły podczas gwałtownego hamowania, monitorując ponad 100 parametrów do 500 razy na sekundę w celu precyzyjnego określenia wymaganych reakcji.
DYNAMIC LAUNCH

DYNAMIC LAUNCH

DYNAMIC LAUNCH1 optymalizuje zmianę biegów i zapewnia maksymalny moment obrotowy w celu zwiększenia przyspieszenia pojazdu na prostej. Unikalny dla Range Rovera Sport.

HYBRYDA PHEV

Ekscytujące osiągi i wydajność oraz unikalna na rynku opcja szybkiego ładowania prądem stałym o mocy 50 kW. Elektryczna hybryda plug-in (PHEV) Range Rovera Sport o wydłużonym zasięgu może naładować się do 80 procent w mniej niż godzinę. Wyposażony w 3,0-litrowy sześciocylindrowy silnik benzynowy Ingenium o mocy 160 kW i kilka trybów jazdy.

DANE HYBRYDY PHEV

ZASIĘG ELEKTRYCZNY DO

115 km

WLTP. Oczekiwany rzeczywisty zasięg do 96 km.

CO2 - EMISJA OD

15 g/km*

Zerowa emisja spalin w trybie EV.

ŁADOWANIE ŁADOWARKĄ PUBLICZNĄ (OD)

<60 MIN**

Szybkie ładowanie prądem stałym pozwala naładować akumulator do 80 procent w niecałą godzinę.

ŁADOWANIE DOMOWĄ ŁADOWARKĄ AC OD

5 GODZ.**

Do 100% z wykorzystaniem ładowarki AC 7kW.

LUKSUS W SPORTOWYM WYDANIU

AKTYWNE REDUKOWANIE HAŁASU

Skup się na czerpaniu przyjemności z podróży. Aktywna redukcja szumów nowej generacji odfiltrowuje wszelkie niepożądane dźwięki za pomocą sieci zaawansowanej technologii audio w ramach opcjonalnego systemu MeridianTM Signature Sound System*.
ZAPROJEKTUJ WŁASNY EGZEMPLARZ

INTUICYJNA TECHNOLOGIA

AMAZON ALEXA

Zapytaj Alexę3 o odtwarzanie muzyki, wykonywanie połączeń lub sterowanie inteligentnymi urządzeniami domowymi, podczas gdy Ty skupiasz się na jeździe. Możesz nawet wchodzić w interakcje ze swoim Range Roverem Sport w zaciszu własnego domu, korzystając z umiejętności Land Rover Remote.
TYLNY SYSTEM ROZRYWKI

TYLNY SYSTEM ROZRYWKI

Pasażerowie mogą oglądać filmy lub podłączyć konsolę, aby zapewnić sobie rozrywkę podczas podróży. Dwa 11,4-calowe ekrany o wysokiej rozdzielczości oferują dublowanie ekranu i podłączenie urządzenia przez HDMI.
ŁADOWANIE BEZPRZEWODOWE

ŁADOWANIE BEZPRZEWODOWE

Bezprzewodowe ładowanie urządzeń umożliwia ładowanie kompatybilnych smartfonów i minimalizuje nieporządek w kabinie.
WSPARCIE PROWADZENIA

WSPARCIE PROWADZENIA

Wybieraj spośród szeregu funkcji zaprojektowanych w celu ułatwienia jazdy i parkowania, z wieloma innowacyjnymi technologiami zwiększającymi przyjemność z jazdy.

REFLEKTORY DIGITAL LED

Reflektory Digital LED z charakterystycznymi światłami do jazdy dziennej zapewniają lepszą widoczność podczas jazdy nocą i zasięg do 500 m. Każdy reflektor jest wyposażony w 1,3 miliona cyfrowych mikrolusterek, a oświetlenie adaptacyjne wykorzystuje dane nawigacyjne do przewidywania drogi przed samochodem.
ZAPROJEKTUJ WŁASNY EGZEMPLARZ

WYJĄTKOWE ZDOLNOŚCI TERENOWE

TERRAIN RESPONSE

Z siedmioma trybami terenowymi do wyboru, Range Rover Sport może dostosować reakcję silnika pojazdu, skrzyni biegów, mechanizmów różnicowych i systemów podwozia za pomocą Terrain Response 2. Konfigurowalna technologia Terrain Response pozwala spersonalizować preferencje systemu terenowego.
KONTROLA W TERENIE

KONTROLA W TERENIE

Ustaw i utrzymuj stałą prędkość w trudnych warunkach, takich jak błoto, mokra trawa, lód, śnieg i drogi gruntowe. Pierwszy na świecie adaptacyjny tempomat terenowy wykrywa ukształtowanie terenu, automatycznie kontrolując prędkość pojazdu w celu zapewnienia optymalnej kontroli przy zachowaniu pożądanego poziomu komfortu.
PRZEPRAWY WODNE

PRZEPRAWY WODNE

Range Rover Sport może brodzić na głębokości do 900 mm**. Kamera 3D Surround z funkcją Wade Sensing informuje o zbliżaniu się poziomu wody do maksymalnej głębokości pojazdu. System sterowania zapewnia informacje w czasie rzeczywistym, zwiększając kontrolę nad sytuacją w warunkach ograniczonej widoczności.

SZYTY NA MIARĘ

Dostosuj Range Rovera Sport do swoich preferencji poprzez wybór wersji, silników i pakietów specyfikacji.

SV EDITION ONE

NA ZAMÓWIENIE LUB "OD RĘKI"

Wybierz wersję, silnik i pakiet specyfikacji, a następnie spersonalizuj swój pojazd, wybierając lakiery, koła i opcje wnętrza.

TWÓJ UNIKALNY EGZEMPLARZ

Szereg pakietów i akcesoriów. Wybór kolorów, kół i opcji dachu. Kiedy mówimy, że to Twój Range Rover Sport, naprawdę to mamy na myśli.

ODKRYWAJ DALEJ

RANGE ROVER SPORT – MODELE

RANGE ROVER SPORT – MODELE

Zobacz pełną gamę wersji Range Rovera
RANGE ROVER SPORT SV EDITION ONE

RANGE ROVER SPORT SV EDITION ONE

Zachwycający, dynamiczny i asertywny.
SPECYFIKACJE

SPECYFIKACJE

Zobacz dane i specyfikacje.

*Zobacz dane WLTP.

The figures provided are as a result of official manufacturer’s tests in accordance with EU legislation with a fully charged battery. For comparison purposes only. Real-world figures may differ. Emisja CO2, dane dotyczące zużycia paliwa, zużycia energii i zasięgu mogą się różnić w zależności od takich czynników, jak styl jazdy, warunki otoczenia, obciążenie, wyposażenie kół, zamontowane akcesoria, rzeczywista trasa i stan akumulatora. Dane dotyczące zasięgu są oparte na standardowej trasie pojazdu produkcyjnego.

**Czas ładowania zależy od wielu czynników, w tym: wieku, stanu, temperatury i aktualnego poziomu naładowania akumulatora; używanego urządzenia i etapu ładowania.

Wyposażenie standardowe w Range Rover Sport SV EDITION ONE
*
Przed rozpoczęciem brodzenia należy zawsze sprawdzić trasę i drogę prowadzącą do celu.

1Niedostępne w hybrydzie plug-in.
2Badanie Texcell, 2020 przeprowadzone dla firmy Panasonic. Wyniki dostarczone przez firmę Panasonic.
3Funkcje Amazon Alexa i Land Rover Remote są dostępne tylko na określonych rynkach.
4Image is not live. Check surroundings for safety.

Funkcje opcjonalne i ich dostępność mogą różnić się w zależności od specyfikacji pojazdu (modelu i układu napędowego) i rynku lub wymagać instalacji innych funkcji w celu ich instalacji. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z lokalnym sprzedawcą lub skonfiguruj swój pojazd online.

Kierowcy powinni korzystać z funkcji samochodowych tylko wtedy, gdy jest to bezpieczne. Kierowcy muszą zapewnić, że przez cały czas w pełni kontrolują pojazd.

Funkcje Pivi i InControl, opcje, usługi innych firm i ich dostępność pozostają zależne od rynku - sprawdź u swojego sprzedawcy Land Rovera dostępność na rynku lokalnym i pełne warunki. Niektóre funkcje wymagają odpowiedniej karty SIM z odpowiednią umową na transmisję danych, która będzie wymagała dalszej subskrypcji po początkowym okresie zalecanym przez sprzedawcę. Nie można zagwarantować łączności z siecią komórkową we wszystkich lokalizacjach. Informacje i obrazy wyświetlane w związku z technologią InControl, w tym ekrany lub sekwencje, podlegają aktualizacjom oprogramowania, kontroli wersji i innym zmianom systemowym / wizualnym w zależności od wybranych opcji. Amazon, Alexa i wszystkie powiązane logo są znakami towarowymi Amazon.com, Inc. lub jej podmiotów stowarzyszonych. Niektóre funkcje Alexa są zależne od technologii inteligentnego domu. Korzystanie z Amazon Alexa wymaga konta Amazon.

Apple CarPlay® jest znakiem towarowym firmy Apple Inc. Mogą obowiązywać warunki Apple Inc dla użytkowników końcowych.

Android AutoTM jest znakiem towarowym Google LLC.

App Store jest znakiem towarowym firmy Apple Inc.

Sklep Google Play jest znakiem towarowym Google LLC.

MeridianTM jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Meridian Audio Ltd. TrifieldTM i urządzenie "trzy pola" są znakami towarowymi Trifield Productions Ltd.