Ubezpieczenie GAP 

Ubezpieczenie GAP
Ubezpieczenie GAP pokrywa różnicę między wartością fakturową nowo zakupionego pojazdu / pojazdu użytkowanego, określoną w polisie autocasco, a jego wartością rynkową w dniu zaistnienia szkody całkowitej lub kradzieży.
Ubezpieczenie GAP

Jak to działa?

Umowa ubezpieczenia GAP zawierana jest na okres 24, 36, 48 lub 60 miesięcy, a jej suma uzależniona jest od wybranego wariantu produktu i wynosi odpowiednio: 100 000 zł, 150 000 zł lub 200 000 zł. Ubezpieczenie GAP jest w stanie objąć ochroną samochód, który nie przekroczył wieku 6 lat (72 miesięcy), a jego fakturowa wartość nie przekracza 1 000 000 zł brutto.
Ubezpieczenie GAP

Korzyści

  • Zachowanie wartości pojazdu z dnia zakupu w przypadku zaistnienia szkody całkowitej lub kradzieży w okresie nawet do 5 lat
  • Zabezpieczenie przed wydatkami finansowymi w przypadku nieprzewidzianych zdarzeń losowych
  • Nawet do 200 000 zł odszkodowania
  • Ubezpieczenie dostępne dla wszystkich modeli pojazdów o wartości do 1 000 000 zł brutto
Nawet do 200 000 zł odszkodowania

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Dowiedz się więcej o możliwościach , które daje nasz produkt.
Wypełnij formularz, a wybrany dealer skontaktuje się z Tobą, by odpowiedzieć na Twoje pytania.

Administratorem danych osobowych osób korzystających z niniejszej strony internetowej jest Inchcape JLR Poland sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Łopuszańska 38 B, 02-232 Warszawa.

 

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych dotyczących produktów i usług Jaguar i Land Rover (komunikatów marketingowych oraz informacji dotyczących bezpieczeństwa i komfortu użytkowania pojazdów) przez: Producenta pojazdów, którym jest Jaguar Land Rover Limited z siedzibą w Coventry w Wielkiej Brytanii, ich Generalnego Importera, którym jest Inchcape JLR Poland sp. z o.o. oraz przez Dealerów sieci dealerskiej Jaguar Land Rover w Polsce, na telekomunikacyjne urządzenia końcowe z których korzystam:

Dane osobowe będą przetwarzane przez Inchcape JLR Poland sp. z o. o. w celu marketingu bezpośredniego, na podstawie uzasadnionego interesu spółki Inchcape JLR Poland sp. z o. o., do czasu wyrażenia sprzeciwu lub wycofania zgody na otrzymywanie informacji handlowych. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są w Polityce Prywatności