Z RATĄ 4966 ZŁ NETTO

WSZECHMOCNY RANGE ROVER SPORT DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

Bezkonkurencyjny. Niedościgniony. Może wszystko. Range Rover Sport D300 Dynamic SE ze specjalnym pakietem wyposażenia SE-EDITION. Napędzany potężnym silnikiem o mocy 300 KM. Ucieleśnienie sportowego luksusu w atrakcyjnej ofercie wynajmu długoterminowego z ratą 4966 zł netto miesięcznie i pełną opieką serwisową przez cały okres obowiązywania umowy oraz rocznym pakietem ubezpieczeń za 1% ceny pojazdu. Odkryj wyjątkowe wydanie sportowego SUV-a i bogactwo korzyści, które na Ciebie czekają.

SPORTOWY LUKSUS Z RATĄ 4966 ZŁ NETTO MIESIĘCZNIE

Porywa stylem i zachwyca niezrównanymi osiągami. Wyrafinowany SUV w specjalnej ofercie dla przedsiębiorców, która pozwala Ci zyskać aż 54 360 zł brutto. Odkryj Range Rovera Sport D300 Dynamic SE z bogatym pakietem wyposażenia SE-EDITION, w skład którego wchodzą m.in.:

panoramiczny dach z elektrycznie zamykanymi roletami I przyciemniane szyby tylne I pięcioramienne obręcze 22-calowych kół ze stopów lekkich I lakier metalik I podgrzewane i elektrycznie regulowane siedzenia I system audio Meridian™ 3D Surround

Wybierz luksus i zdecyduj się na wynajem długoterminowy na atrakcyjnych warunkach z korzystną ratą 4966 zł netto miesięcznie.

POZNAJ SZCZEGÓŁY WYJĄTKOWEJ OFERTY DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

Wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy, a my skontaktujemy się z Tobą w celu przedstawienia bezkonkurencyjnej oferty wynajmu długoterminowego luksusowego Range Rovera Sport D300 Dynamic SE.


Możesz też skontaktować się z nami telefonicznie.

Wystarczy, że zadzwonisz pod numer infolinii:


221678891
Nasi konsultanci są dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00.

Administratorem danych osobowych osób korzystających z niniejszej strony internetowej jest Inchcape JLR Poland sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Łopuszańskiej 38 B, 02-232 Warszawa.

 

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych dotyczących produktów i usług Jaguar i Land Rover (komunikatów marketingowych oraz informacji dotyczących bezpieczeństwa i komfortu użytkowania pojazdów) przez: Producenta pojazdów, którym jest Jaguar Land Rover Limited z siedzibą w Coventry w Wielkiej Brytanii, ich Generalnego Importera, którym jest Inchcape JLR Poland sp. z o.o. oraz przez Dealerów sieci dealerskiej Jaguar Land Rover w Polsce, na telekomunikacyjne urządzenia końcowe, z których korzystam:

Dane osobowe będą przetwarzane przez Inchcape JLR Poland sp. z o.o. w celu marketingu bezpośredniego, na podstawie uzasadnionego interesu spółki Inchcape JLR Poland sp. z o.o. do czasu wyrażenia sprzeciwu lub wycofania zgody na otrzymywanie informacji handlowych. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są w Polityce Prywatności.

Kalkulacja została sporządzona przy uwzględnieniu następujących założeń dotyczących rodzaju umowy leasingu Full Service for Business ceny pojazdu u Autoryzowanych Dealerów, okres trwania umowy - 3 lata, 10% opłaty wstępnej, roczny limit przebiegu 15 000 km. Wysokość raty miesięcznej jest stała w całym okresie obowiązywania umowy, zawiera obsługę serwisową w limicie 15 tys. km, auto zastępcze na czas naprawy mechanicznej do 10 dni. Finansowanie zostało wyliczone na podstawie oferty Prime Car Managment S.A.
Zawarcie umowy i przyznanie finansowania jest uzależnione od pozytywnego wyniku weryfikacji prawno-finansowej Klienta oraz zawarcia ubezpieczenia OC/AC. Wysokość raty nie obejmuje ubezpieczenia OC/AC. Wysokość opłat za korzystanie z wybranego produktu finansowego jest określona w PLN.
Kalkulacja promocyjnego ubezpieczenia pakietowego „1%” (koszt polisy ubezpieczeniowej to 1% stawki za pakiet na 1 rok eksploatacji liczonej od ceny pojazdu wskazanej na fakturze) dla samochodu przygotowana została wraz z PZU S.A. oraz Ergo Hestia S.A. i obejmuje swoim zakresem ubezpieczenie: OC, AC, NNW oraz Assistance. 
Powyższa kalkulacja promocyjnej oferty finansowania i ubezpieczenia dotyczy samochodów Range Rover Sport D300 Dynamic-SE MY25, zamówionych do produkcji w okresie od 06 maja 2024 r. do 30 czerwca 2024 roku.
Najniższa rata miesięczna wynajmu długoterminowego dla powyższej konfiguracji w okresie 30 dni wynosiła 4966 PLN netto.
Wiążąca dla możliwości skorzystania z kalkulacji oferty jest data podpisania umowy sprzedaży (zamówienia) samochodu objętego ww. kalkulacją promocyjnej oferty. 
 
Informacje zaprezentowane w niniejszym materiale nie stanowią oferty, zapewnienia ani oświadczenia gwarancyjnego w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. W celu uzyskania informacji na temat szczegółów finansowania, prosimy o kontakt z wybranym dealerem Jaguar Land Rover.
Kalkulacja promocyjnej oferty jest skierowana wyłącznie do przedsiębiorców. Ceny mogą różnić się u poszczególnych dealerów.