Piękno uchwycone.
Z ratą od 3200 zł netto.

ZJAWISKOWY RANGE ROVER VELAR DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

Widowiskowy. Porywający. Range Rover Velar. Piękno uchwycone w doskonałej formie.
Niedościgniony wzór wyrafinowanej elegancji w wyjątkowej ofercie wynajmu długoterminowego z ratą od 3200 zł netto miesięcznie
i pełną opieką serwisową przez cały okres obowiązywania umowy. Do tego otrzymasz roczny pakiet ubezpieczeń za 1% ceny pojazdu oraz 5-letnią gwarancję.
Wybierz spektakularnego SUV-a i nieprzebrane bogactwo korzyści, które na Ciebie czekają.

NOWOCZESNY LUKSUS Z RATĄ OD 3200 ZŁ NETTO MIESIĘCZNIE

Niezwykłe połączenie spektakularnej elegancji z awangardową nowoczesnością. Range Rover Velar. Oryginalny SUV o minimalistycznym designie w specjalnej ofercie dla przedsiębiorców, która pozwala Ci zyskać aż 39 540 zł brutto.
Odkryj Range Rovera Velar D200 Dynamic SE z bogatym pakietem wyposażenia SE-EDITION, w skład którego wchodzą m.in.:


przyciemniane szyby tylne | obręcze 21-calowych kół ze stopów lekkich | pneumatyczne zawieszenie
lakier metalik | system kamer 3D | czujnik przeprawy przez wodęPoznaj luksus w wyrafinowanej formie i zdecyduj się na wynajem długoterminowy z atrakcyjną ratą od 3200 zł netto miesięcznie.

POZNAJ SZCZEGÓŁY WYJĄTKOWEJ OFERTY DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

Wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy, a my skontaktujemy się z Tobą w celu przedstawienia
niezrównanej oferty wynajmu długoterminowego ekskluzywnego Range Rovera Velar D200 Dynamic SE.Możesz też skontaktować się z nami telefonicznie.

Wystarczy, że zadzwonisz pod numer infolinii:


221678891
Nasi konsultanci są dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00.

Administratorem danych osobowych osób korzystających z niniejszej strony internetowej jest Inchcape JLR Poland sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Łopuszańskiej 38 B, 02-232 Warszawa.

 

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych dotyczących produktów i usług Jaguar i Land Rover (komunikatów marketingowych oraz informacji dotyczących bezpieczeństwa i komfortu użytkowania pojazdów) przez: Producenta pojazdów, którym jest Jaguar Land Rover Limited z siedzibą w Coventry w Wielkiej Brytanii, ich Generalnego Importera, którym jest Inchcape JLR Poland sp. z o.o. oraz przez Dealerów sieci dealerskiej Jaguar Land Rover w Polsce, na telekomunikacyjne urządzenia końcowe, z których korzystam:

Dane osobowe będą przetwarzane przez Inchcape JLR Poland sp. z o.o. w celu marketingu bezpośredniego, na podstawie uzasadnionego interesu spółki Inchcape JLR Poland sp. z o.o. do czasu wyrażenia sprzeciwu lub wycofania zgody na otrzymywanie informacji handlowych. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są w Polityce Prywatności.

Kalkulacja została sporządzona przy uwzględnieniu następujących założeń  dotyczących rodzaju umowy leasingu Full Service for Business  ceny pojazdu u Autoryzowanych Dealerów, okres trwania umowy - 3 lata , 10% opłaty wstępnej, roczny limit przebiegu 15.000 km. Wysokość raty miesięcznej jest stała w całym okresie obowiązywania umowy, zawiera obsługę serwisową w limicie 15 tyś. km / rok, auto zastępcze na czas naprawy mechanicznej do 10 dni. Finansowanie zostało wyliczone na podstawie oferty Prime Car Managment S.A. Zawarcie umowy i przyznanie finansowania jest uzależnione od pozytywnego wyniku weryfikacji prawno-finansowej Klienta oraz zawarcia ubezpieczenia OC/AC. Wysokość raty nie obejmuje ubezpieczenia OC/AC. Wysokość opłat za korzystanie z wybranego produktu finansowego jest określona w PLN. Kalkulacja promocyjnego ubezpieczenia pakietowego „1%” (koszt polisy ubezpieczeniowej to 1% stawki za pakiet na 1 rok eksploatacji liczonej od ceny pojazdu wskazanej na fakturze) dla samochodu przygotowana została wraz z PZU S.A. oraz Ergo Hestia S.A. i obejmuje swoim zakresem ubezpieczenie: OC, AC, NNW oraz Assistance. Powyższa kalkulacja promocyjnej oferty finansowania i ubezpieczenia dotyczy samochodów Range Rover Velar D200 DYNAMIC SE MY25,5, zamówionych do produkcji w okresie od 21 maja 2024 r. do 30 czerwca 2024 roku. Najniższa rata miesięczna wynajmu długoterminowego dla powyższej konfiguracji w okresie 30 dni wynosiła 3200 PLN netto. Wiążąca dla możliwości skorzystania z kalkulacji oferty jest data podpisania umowy sprzedaży (zamówienia) samochodu objętego w/w kalkulacją promocyjnej oferty.   Informacje zaprezentowane w niniejszym materiale nie stanowi oferty, zapewnienia ani oświadczenia gwarancyjnego w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. W celu uzyskania informacji na temat szczegółów finansowania prosimy o kontakt z wybranym dealerem Jaguar Land Rover. Kalkulacja promocyjnej oferty jest skierowana wyłącznie do przedsiębiorców. Ceny mogą różnić się u poszczególnych dealerów.