UMÓW SIĘ NA JAZDĘ PRÓBNĄ RANGE ROVEREM EVOQUE

UMÓW SIĘ NA JAZDĘ PRÓBNĄ RANGE ROVEREM EVOQUE

Tylko jeden krok dzieli Cię od poznania stylowego Range Rovera Evoque.
Sprawdź możliwości auta podczas jazdy próbnej i poznaj jego wyrazisty charakter.


Wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy do wybranego dealera. Skontaktujemy się z Tobą
w celu potwierdzenia zapisu na jazdę testową kompaktowym miejskim SUV-em.

Administratorem danych osobowych osób korzystających z niniejszej strony internetowej jest Inchcape JLR Poland sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Łopuszańskiej 38 B, 02-232 Warszawa.

 

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych dotyczących produktów i usług Jaguar i Land Rover (komunikatów marketingowych oraz informacji dotyczących bezpieczeństwa i komfortu użytkowania pojazdów) przez: Producenta pojazdów, którym jest Jaguar Land Rover Limited z siedzibą w Coventry w Wielkiej Brytanii, ich Generalnego Importera, którym jest Inchcape JLR Poland sp. z o.o. oraz przez Dealerów sieci dealerskiej Jaguar Land Rover w Polsce, na telekomunikacyjne urządzenia końcowe z których korzystam:

Dane osobowe będą przetwarzane przez Inchcape JLR Poland sp. z o. o. w celu marketingu bezpośredniego, na podstawie uzasadnionego interesu spółki Inchcape JLR Poland sp. z o. o., do czasu wyrażenia sprzeciwu lub wycofania zgody na otrzymywanie informacji handlowych. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są w Polityce Prywatności