RANGE ROVER BY SV BESPOKE

RANGE ROVER
BY SV BESPOKE

RANGE ROVER BY SV BESPOKE

INSPIROWANY TOBĄ

We współpracy z SV Bespoke, czynimy Twojego nowego Range Rovera wyjątkowym arcydziełem.


Dzięki indywidualnej konsultacji z dedykowanym ekspertem SV Bespoke uzyskasz bezprecedensowe możliwości personalizacji, współtworząc ostateczny wyraz indywidualnego luksusu.


Wyselekcjonowany i dopracowany w najdrobniejszych szczegółach, ten wyjątkowy pojazd staje się jeszcze bardziej unikatowy dzięki Tobie.

TWÓJ SYMBOL EKSPRESJI

TWÓJ SYMBOL EKSPRESJI

Z zewnątrz Range Rover może otrzymać naprawdę unikalną kombinację kolorów i wykończeń.


Zapoznaj się z efektownymi odcieniami z palety SV Bespoke Curated Palette lub wyobraź sobie swoją własną barwę dzięki naszej wyjątkowej usłudze Match to Sample. Zapewnimy, że pożądany kolor zostanie osiągnięty bez kompromisów.


Dla maksymalnego efektu, dostępna jest opcja kontrastowego dachu, nakładek na lusterka i nakładek na koła.


Zagłębiając się dalej w świat możliwości, można znaleźć dalsze inspiracje w postaci wyboru zewnętrznych akcentów i napisów z wyszukanych materiałów i kolorów.

ZOBACZ FILM O NADWOZIU
RANGE ROVER BY SV BESPOKE
WNĘTRZE BEZ KOMPROMISÓW

WNĘTRZE BEZ KOMPROMISÓW

We wnętrzu Twojego Range Rovera SV Bespoke otaczają Cię komfort i jakość dostosowane do Twojego wymagającego gustu.


Wybieraj spośród szerokiej gamy skór typu Near-Aniline lub zrównoważonych tkanin Ultrafabrics w ekskluzywnych kolorach i z wyjątkowymi perforacjami. Alternatywnie, pozwól ekspertowi SV Bespoke przeprowadzić Cię przez portfolio umiejętnie dobranych rekomendacji.


Piękne forniry i wykończenia z intarsjami, metalowymi inkrustacjami lub mozaikowymi wytłoczeniami mogą być wykorzystane do stworzenia ekskluzywnego wnętrza. Ten poziom personalizacji obejmuje nawet kontrastowe przeszycia foteli i dywaników.


Podnosząc jeszcze bardziej stopień wyrażania siebie, proponujemy spersonalizowanie siedzeń za pomocą haftu i nakładek na progi z grafiką i napisami na zamówienie.

Zobacz film o wnętrzu.
WNĘTRZE BEZ KOMPROMISÓW
Bez względu na to, jaka jest Twoja historia, opowiedz ją bezkompromisowym okiem naszych rzemieślników i twórców.

ZNAJDŹ LOKALNEGO SPRZEDAWCĘ