Range Rover Sport SVR


Ta nowość w ofercie bazuje na możliwościach terenowych Range Rovera Sport, będąc bardziej zaokrąglonym i fascynującym autem z segmentu SUV o wysokich osiągach. Widać to wyraźnie w stylizacji, zaś muskularna, „barczysta” sylwetka pojazdu stanowi idealne dopełnienie jego lepszych osiągów i prowadzenia.

Konfigurator

Range Rover Sport SVR


Zaprojektowany z wykorzystaniem w pełni aluminiowego szkieletu nadwozia Land Rovera model SVR został oparty na wytrzymałej i sztywnej, a jednocześnie lekkiej konstrukcji, która zapewnia mu lepsze osiągi. Ten pewny i stateczny samochód aż prosi się, by go poprowadzić.

Obejrzyj film

NOWY RANGE ROVER VELAR SVAutobiography DYNAMICNajwyższej jakości materiały oraz luksusowe wykończenie tworzą prawdziwą oazę spokoju.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Range Rover SVAutobiography


Niezrównane połączenie luksusu, stylu i zdolności terenowych.

Brytyjskie rzemiosło


Wnętrze modelu SVAutobiography stanowi szczyt elegancji i luksusu. Siedzenia pokryto wyłącznie najlepszymi gatunkami perforowanej skóry półanilinowej. Miękkie i delikatne skóry są pozyskiwane z jednej garbarni, która wykorzystuje proces organiczny z użyciem wyciągu z kory jednej z odmian akacji australijskiej. Ekologiczne drewno i okleiny na konsoly centralnej i desce rozdzielczej nadają wnętrzu wytworny charakter rękodzieła. Nasi brytyjscy rzemieślnicy stworzyli wnętrze, które emanuje wyrafinowaniem, finezją i spokojem.

OŚRODEK TECHNICZNY SVO


Całkowicie nowa siedziba działu SVO, wybudowana kosztem 20 mln funtów, pozwoli zaoferować pełną personalizację, flagowe modele i specjalny lakier w bogatych wersjach, które prezentują to, co Land Rover ma najlepszego, w tym wersje o wysokich osiągach, produkty superluksusowe i limitowane edycje dla kolekcjonerów.