Range Rover Sport SVR


Ta nowość w ofercie bazuje na możliwościach terenowych Range Rovera Sport, będąc bardziej zaokrąglonym i fascynującym autem z segmentu SUV o wysokich osiągach. Widać to wyraźnie w stylizacji, zaś muskularna, „barczysta” sylwetka pojazdu stanowi idealne dopełnienie jego lepszych osiągów i prowadzenia.

Konfigurator

Range Rovera Sport SVR


Zaprojektowany z wykorzystaniem w pełni aluminiowego szkieletu nadwozia Land Rovera model SVR został oparty na wytrzymałej i sztywnej, a jednocześnie lekkiej konstrukcji, która zapewnia mu lepsze osiągi. Ten pewny i stateczny samochód aż prosi się, by go poprowadzić.

Obejrzyj film

Range Rover SVAutobiography


Niezrównane połączenie luksusu, stylu i zdolności terenowych.

Brytyjskie rzemiosło


Wnętrze modelu SVAutobiography stanowi szczyt elegancji i luksusu. Siedzenia pokryto wyłącznie najlepszymi gatunkami perforowanej skóry półanilinowej. Miękkie i delikatne skóry są pozyskiwane z jednej garbarni, która wykorzystuje proces organiczny z użyciem wyciągu z kory jednej z odmian akacji australijskiej. Ekologiczne drewno i okleiny na konsoly centralnej i desce rozdzielczej nadają wnętrzu wytworny charakter rękodzieła. Nasi brytyjscy rzemieślnicy stworzyli wnętrze, które emanuje wyrafinowaniem, finezją i spokojem.

RANGE ROVER SV COUPÉ


Stworzony na bazie naszej modernistycznej filozofii projektowania, Range Rover SV Coupe nie ma sobie równych. To ekscytująca wydajność. To czystość wykończenia. Efektowna, dwudrzwiowa sylwetka, opadająca linia dachu i elegancka atrapa chłodnicy, to tylko niektóre z designerskich elementów naszego dotychczas najbardziej luksusowego pojazdu w gamie modelowej.

Dowiedz się więcej

OŚRODEK TECHNICZNY SVO


Całkowicie nowa siedziba działu SVO, wybudowana kosztem 20 mln funtów, pozwoli zaoferować pełną personalizację, flagowe modele i specjalny lakier w bogatych wersjach, które prezentują to, co Land Rover ma najlepszego, w tym wersje o wysokich osiągach, produkty superluksusowe i limitowane edycje dla kolekcjonerów.