SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

LUKSUS, OSIĄGI I SPRAWNOŚĆ W TERENIE WYNIESIONE NA NOWY POZIOM, ABY STWORZYĆ WYJĄTKOWE POJAZDY MARKI LAND ROVER.

Range Rover Sport SVR

Ta nowość w ofercie bazuje na możliwościach terenowych Range Rovera Sport, będąc bardziej zaokrąglonym i fascynującym autem z segmentu SUV o wysokich osiągach. Widać to wyraźnie w stylizacji, zaś muskularna, „barczysta” sylwetka pojazdu stanowi idealne dopełnienie jego lepszych osiągów i prowadzenia.

Konfigurator
Range Rover Sport SVR

Zaprojektowany z wykorzystaniem w pełni aluminiowego szkieletu nadwozia Land Rovera model SVR został oparty na wytrzymałej i sztywnej, a jednocześnie lekkiej konstrukcji, która zapewnia mu lepsze osiągi. Ten pewny i stateczny samochód aż prosi się, by go poprowadzić.

Obejrzyj film
Range Rover SVAutobiography

Niezrównane połączenie luksusu, stylu i zdolności terenowych.

Brytyjskie rzemiosło

Wnętrze modelu SVAutobiography stanowi szczyt elegancji i luksusu. Siedzenia pokryto wyłącznie najlepszymi gatunkami perforowanej skóry półanilinowej. Miękkie i delikatne skóry są pozyskiwane z jednej garbarni, która wykorzystuje proces organiczny z użyciem wyciągu z kory jednej z odmian akacji australijskiej. Ekologiczne drewno i okleiny na konsoli centralnej i desce rozdzielczej nadają wnętrzu wytworny charakter rękodzieła. Nasi brytyjscy rzemieślnicy stworzyli wnętrze, które emanuje wyrafinowaniem, finezją i spokojem.

NOWY RANGE ROVER VELAR SVAutobiography DYNAMIC

Najwyższej jakości materiały oraz luksusowe wykończenie tworzą prawdziwą oazę spokoju.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
OŚRODEK TECHNICZNY SVO

Całkowicie nowa siedziba działu SVO, wybudowana kosztem 20 mln funtów, pozwoli zaoferować pełną personalizację, flagowe modele i specjalny lakier w bogatych wersjach, które prezentują to, co Land Rover ma najlepszego, w tym wersje o wysokich osiągach, produkty superluksusowe i limitowane edycje dla kolekcjonerów.