STYL ŻYCIA, JAKIEGO PRAGNIESZ

Odkryj nowy styl życia. Z ratą od 1920 zł netto.
Minimalistyczny, wyrafinowany i charyzmatyczny. Range Rover Evoque przewodzi swoim przykładem.

GAMA MODELI

Wybierz jedną z czterech różnych wersji, aby rozpocząć swoją podróż.

RANGE ROVER EVOQUE AUTOBIOGRAPHY

RANGE ROVER EVOQUE AUTOBIOGRAPHY

Niepowtarzalny wyraz wyrafinowanego designu.
ZAPROJEKTUJ WŁASNY EGZEMPLARZ
Wysoki poziom luksusu i poważna dbałość o zrównoważony rozwój - Evoque wyznacza nowy złoty standard.
GQ UK
CAPTIVATING CHARACTER

PIONIER INNOWACJI

Najnowsze rozwiązania informacyjno-rozrywkowe i technologiczne są wynikiem wyrafinowanego wzornictwa i innowacji, które harmonijnie współdziałają, aby zapewnić niewymuszony luksus.

Najnowsze rozwiązania informacyjno-rozrywkowe i technologiczne

ELEKTRYCZNY POTENCJAŁ

Z certyfikowanym zasięgiem w trybie całkowicie elektrycznym do 62 km** elektryczna hybryda plug-in (PHEV) oferuje wydajną i bezwysiłkową jazdę oraz możliwość naładowania akumulatora od 0 do 80 procent w około 30 minut. jeśli używamy szybkiej ładowarki DC.

ELECTRIFIED PERFORMANCE

INSPIRACJA

Fachowo skonfigurowane przez naszych projektantów, kompozycje te wyrażają idealną równowagę urzekającego charakteru i luksusu Range Rovera Evoque. Są gotowe do wyboru i zamówienia.

INSPIRATION

NIEZRÓWNANY LUKSUS

CAPTIVATING CHARACTER

ODKRYJ RANGE ROVERA EVOQUE

WYRÓŻNIAJĄCY SIĘ DESIGN

WYRÓŻNIAJĄCY SIĘ DESIGN

Stworzony bez kompromisów. Ucieleśnienie DNA designu Range Rovera z doskonale zoptymalizowanymi proporcjami i gładkimi powierzchniami.
NOWOCZESNA TECHNOLOGIA

NOWOCZESNA TECHNOLOGIA

Zaawansowana technologia oznacza, że jesteś na bieżąco z szeregiem innowacji, które usprawniają każdą podróż.
WSPÓŁCZESNY LUKSUS

WSPÓŁCZESNY LUKSUS

Ukojenie gwarantowane. Dzięki typowemu dla Range Rovera wyrafinowaniu Evoque zapewnia większy komfort, wygodę i dobre samopoczucie.
ELEKTRYCZNA MOC

ELEKTRYCZNA MOC

Zapewnia zelektryfikowaną wydajność z wciągającą i harmonijną dynamiką oraz charakterystyczną dla Range Rovera zdolnością do jazdy w terenie.

**Zobacz dane WLTP.

Podane liczby są wynikiem oficjalnych testów producenta zgodnych z przepisami UE przy w pełni naładowanym akumulatorze. Wyłącznie do celów porównawczych. Dane rzeczywiste mogą się różnić. Emisja CO2, dane dotyczące zużycia paliwa, energii i zasięgu mogą się różnić w zależności od takich czynników, jak styl podróży, warunki otoczenia, obciążenie, wyposażenie w koła, zamontowane akcesoria, rzeczywista trasa i stan akumulatora. Dane dotyczące zasięgu są oparte na samochodzie produkcyjnym na standardowej trasie.

Czas ładowania zależy od wielu czynników, w tym: wieku, stanu, temperatury i poziomu naładowania akumulatora, używanego urządzenia i czasu trwania ładowania.