NOWY RANGE ROVER EVOQUE

NOWY RANGE ROVER EVOQUE

ZAPROJEKTOWANY I WYPRODUKOWANY W WIELKIEJ BRYTANII
Minimalistyczny, wyrafinowany i charyzmatyczny. Range Rover Evoque przewodzi swoim przykładem.
CAPTIVATING CHARACTER
Wysoki poziom luksusu i poważna dbałość o zrównoważony rozwój - Evoque wyznacza nowy złoty standard.
GQ UK
CAPTIVATING CHARACTER

PIONIER INNOWACJI

Najnowsze rozwiązania informacyjno-rozrywkowe i technologiczne, wyrafinowany design i innowacyjność harmonijnie współgrają ze sobą, czyniąc Range Rovera Evoque dziełem luksusu i komfortu.

Najnowsze rozwiązania informacyjno-rozrywkowe i technologiczne

ELEKTRYCZNY POTENCJAŁ

Z certyfikowanym zasięgiem w trybie całkowicie elektrycznym do 62 km** elektryczna hybryda plug-in (PHEV) oferuje wydajną i bezwysiłkową jazdę oraz możliwość naładowania akumulatora od 0 do 80 procent w około 30 minut. jeśli używamy szybkiej ładowarki DC.

ELECTRIFIED PERFORMANCE

INSPIRACJA

Fachowo skonfigurowane przez naszych projektantów, kompozycje te wyrażają idealną równowagę urzekającego charakteru i luksusu Range Rovera Evoque. Są gotowe do wyboru i zamówienia.

INSPIRATION

GAMA MODELI

Wybierz jedną z czterech różnych wersji, aby rozpocząć swoją podróż.

RANGE ROVER EVOQUE AUTOBIOGRAPHY

RANGE ROVER EVOQUE AUTOBIOGRAPHY

Niepowtarzalny wyraz wyrafinowanego designu.
ZAPROJEKTUJ WŁASNY EGZEMPLARZ

ODKRYJ RANGE ROVERA EVOQUE

WYRÓŻNIAJĄCY SIĘ DESIGN

WYRÓŻNIAJĄCY SIĘ DESIGN

Stworzony bez kompromisów. Ucieleśnienie DNA designu Range Rovera z doskonale zoptymalizowanymi proporcjami i gładkimi powierzchniami.
NOWOCZESNA TECHNOLOGIA

NOWOCZESNA TECHNOLOGIA

Zaawansowana technologia oznacza, że jesteś na bieżąco z szeregiem innowacji, które usprawniają każdą podróż.
WSPÓŁCZESNY LUKSUS

WSPÓŁCZESNY LUKSUS

Ukojenie gwarantowane. Dzięki typowemu dla Range Rovera wyrafinowaniu Evoque zapewnia większy komfort, wygodę i dobre samopoczucie.
ELEKTRYCZNA MOC

ELEKTRYCZNA MOC

Zapewnia zelektryfikowaną wydajność z wciągającą i harmonijną dynamiką oraz charakterystyczną dla Range Rovera zdolnością do jazdy w terenie.

**Zobacz dane WLTP.

Podane liczby są wynikiem oficjalnych testów producenta zgodnych z przepisami UE przy w pełni naładowanym akumulatorze. Wyłącznie do celów porównawczych. Dane rzeczywiste mogą się różnić. Emisja CO2, dane dotyczące zużycia paliwa, energii i zasięgu mogą się różnić w zależności od takich czynników, jak styl podróży, warunki otoczenia, obciążenie, wyposażenie w koła, zamontowane akcesoria, rzeczywista trasa i stan akumulatora. Dane dotyczące zasięgu są oparte na samochodzie produkcyjnym na standardowej trasie.

Czas ładowania zależy od wielu czynników, w tym: wieku, stanu, temperatury i poziomu naładowania akumulatora, używanego urządzenia i czasu trwania ładowania.