KONFIGURACJA POJAZDU PHEV

KONFIGURACJA POJAZDU PHEV

KORZYŚCI Z POŁĄCZENIA Z APLIKACJĄ

Witamy na początku ekscytującej nowej przygody z Land Roverem. Tutaj pomożemy Ci połączyć się z podstawowymi funkcjami Twojej hybrydy typu plug-in, w tym z systemem infotainment i aplikacjami na smartfony.1.

POŁĄCZENIE Z SYSTEMEM INFOTAINMENT

POMOCNE FUNKCJE PODCZAS ŁADOWANIU POJAZDU PHEV

ZMAKSYMALIZUJ SWÓJ ZASIĘG ELEKTRYCZNY DZIĘKI WSTĘPNEMU PRZYGOTOWANIU POJAZDU

ZMAKSYMALIZUJ SWÓJ ZASIĘG ELEKTRYCZNY DZIĘKI WSTĘPNEMU PRZYGOTOWANIU POJAZDU

Wstępne przygotowanie pojazdu umożliwia ogrzewanie lub chłodzenie kabiny i akumulatora, gdy Twój Land Rover jest podłączony do prądu. Wykorzystuje to energię z sieci elektrycznej i zachowuje energię w akumulatorze, aby zmaksymalizować zasięg.

Aby skonfigurować wstępne przygotowanie pojazdu pobierz poniższą aplikację iGuide i wyszukaj "wstępne przygotowanie".
OSZCZĘDZAJ DZIĘKI ŁADOWANIU W NOCNEJ TARYFIE

OSZCZĘDZAJ DZIĘKI ŁADOWANIU W NOCNEJ TARYFIE

Podłączenie pojazdu na noc pozwoli uprościć procedurę ładowania i pomoże skorzystać ze znacznie tańszych taryf dla pojazdów elektrycznych oferowanych przez wielu dostawców energii elektrycznej. Korzystanie z funkcji "preferowanego czasu ładowania" w pojeździe oznacza, że nigdy nie przegapisz korzystnej taryfy.

W celu ustawienia preferowanego czasu ładowania, pobierz poniższą aplikację iGuide i wyszukaj "ładowanie pojazdu".

NIEZBĘDNE APLIKACJE NA SMARTFONY

Dzięki aplikacji Land Rover Remote i Land Rover iGuide masz natychmiastowy dostęp do kluczowych elementów sterujących i funkcji swojego pojazdu, kiedy tylko ich potrzebujesz.

PRZEWODNIK

PRZEWODNIK

Aplikacja Land Rover iGuide ułatwia znalezienie oraz zrozumienie kluczowych funkcji i elementów sterujących Land Rovera PHEV. Pełni również funkcję instrukcji obsługi dzięki, której można szybko znaleźć odpowiedź na każde pytanie.
KONTROLUJ SWÓJ POJAZD Z DOWOLNEGO MIEJSCA

KONTROLUJ SWÓJ POJAZD Z DOWOLNEGO MIEJSCA

Aplikacja Land Rover Remote zapewnia całkowitą kontrolę nad funkcjami pojazdu bezpośrednio z telefonu. Zdalne blokowanie, stan paliwa, przygotowanie do jazdy, timer ładowania i klimatyzację można ustawić za naciśnięciem jednego przycisku.

DODATKOWE WSPARCIE

JAK ŁADOWAĆ SAMOCHÓD PHEV

JAK ŁADOWAĆ SAMOCHÓD PHEV

Zapoznaj się z prostymi krokami ładowania pojazdu w domu lub z ładowarek publicznych.
TRYBY JAZDY

TRYBY JAZDY

Zapoznaj się z trybami, które pozwalają na jazdę z wyborem zasilania elektrycznego i benzynowego.

1Dostępne tylko z kompatybilnymi smartfonami. Z zastrzeżeniem dostępności rynkowej platform dostawców zewnętrznych oraz zasiegu sieci komórkowej.

Funkcje, opcje i dostępność systemu InControl zależą od rynku - sprawdź dostępność na lokalnym rynku i pełne warunki u Dealera. Niektóre funkcje wymagają odpowiedniej karty SIM z możliwością zawarcia umowy na transmisję danych, która będzie wymagała dalszego abonamentu po upływie początkowego okresu zalecanego przez Dealera. Nie można zagwarantować łączności z siecią komórkową we wszystkich lokalizacjach.

iGuide jest znakiem towarowym firmy Apple Inc. IOS jest znakiem towarowym firmy Apple Inc. Mogą obowiązywać warunki użytkowania Apple Inc.

Android jest znakiem towarowym firmy Google LLC.