POZNAJ RANGE ROVER EVOQUE

POZNAJ RANGE ROVER EVOQUE

STWORZONY BEZ KOMPROMISÓW

CRAFTED WITHOUT COMPROMISE
URZEKAJĄCY DESIGN

URZEKAJĄCY DESIGN

Evoque posiada DNA designu Range Rovera, z pływającym dachem, ciągłą linią boczną i nowym eleganckim trójwymiarowym grillem. Nowe reflektory Pixel LED zapewniają wyrazistą, charakterystyczną formę świetlną.
CRAFTED WITHOUT COMPROMISE
MIEJSCE UKOJENIA

MIEJSCE UKOJENIA

Spokojna i minimalistyczna kabina Range Rovera Evoque ma nową konstrukcję konsoli środkowej, w której znajduje się nowa dźwignia zmiany biegów, "unoszący się" 11,4-calowy zakrzywiony ekran dotykowy i ulepszone schowki.

WYGODNA ŁĄCZNOŚĆ

PIVI PRO NOWEJ GENERACJI

PIVI PRO NOWEJ GENERACJI

Nasz wielokrotnie nagradzany system informacyjno-rozrywkowy Pivi Pro1 pozwala na korzystanie ze wszystkich elementów sterujących poprzez nowy "unoszący się" centralny ekran dotykowy z zakrzywionego szkła o przekątnej 11,4 cala. Dla optymalnej ergonomii, ustawienia głośności, klimatyzacji i fotela są zawsze pod ręką.
ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA

ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA

PIVI PRO1 działa w harmonii z oprogramowaniem Software Over The Air4, nieustannie udoskonalając technologię Twojego Range Rovera Evoque. Nawigacja What3words wykorzystuje wprowadzanie trzech słów docelowych do precyzyjnego wyszukiwania lokalizacji.
NIEZAKŁÓCONE POŁĄCZENIE

NIEZAKŁÓCONE POŁĄCZENIE

Nigdy więcej rozładowanych urządzeń dzięki portom USB-C, dla wszystkich pasażerów. Bezprzewodowe ładowanie dodatkowo pozwala ograniczyć nieporządek w kabinie.
WSPARCIE PROWADZENIA

WSPARCIE PROWADZENIA

Wybieraj spośród szeregu funkcji zaprojektowanych w celu ułatwienia jazdy i parkowania. Dostęp do trybu wspomagania kierowcy można uzyskać bezpośrednio za pośrednictwem nowego przycisku na kierownicy.
CABIN AIR PURIFICATION PLUS

CABIN AIR PURIFICATION PLUS

Dzięki najbardziej zaawansowanym technologiom jakości powietrza we wnętrzu w swojej klasie5 , system Cabin Air Purification Plus w Range Roverze Evoque poprawia samopoczucie i zwiększa czujność, monitorując i kontrolując poziom CO2 dzięki filtracji PM2.5 i zarządzaniu stężeniem CO2 w kabinie.
HYBRYDA PHEV

HYBRYDA PHEV

Range Rover Evoque z napędem plug-in electric hybrid (PHEV) oferuje to, co najlepsze ze wszystkich światów, dzięki technologii hybrydowej łączącej silnik elektryczny o mocy 80 kW i silnik benzynowy Ingenium. W trybie elektrycznym można pokonać przeciętną dzienną trasę6, korzystając z certyfikowanego zasięgu do 62 km**.

DANE HYBRYDY PHEV

ZASIĘG ELEKTRYCZNY WLTP (DO)

62 km**

Oczekiwany rzeczywisty zasięg do 48 km.

CO2 - EMISJA OD

31 g/km**

Zerowa emisja spalin w trybie EV.

CZAS ŁADOWANIA PUBLICZNĄ ŁADOWARKĄ (OD)

30 MIN

Szybkie ładowanie prądem stałym od 0 do 80 procent w około 30 minut.

ŁADOWANIE DOMOWĄ ŁADOWARKĄ AC OD

2 GODZ. 12 MIN

Do 100% przy użyciu domowej ładowarki 7 kW AC.

ZDOLNOŚCI TERENOWE

TECHNOLOGIE ADAPTACYJNE
OPTYMALNA TRAKCJA

OPCJE I AKCESORIA

TWÓJ UNIKALNY EGZEMPLARZ Evoque

TWÓJ UNIKALNY EGZEMPLARZ

Wyrafinowana wygoda jest wzbogacona o szereg wyselekcjonowanych pakietów opcji i akcesoriów, które poprawiają jakość i komfort każdego dnia.

ODKRYWAJ DALEJ

WERSJE

WERSJE

Zobacz pełną gamę wersji Range Rovera
OGÓLNE INFORMACJE

OGÓLNE INFORMACJE

Doświadcz Range Rovera Evoque.

**Zobacz dane WLTP.


Podane liczby są wynikiem oficjalnych testów producenta zgodnych z przepisami UE przy w pełni naładowanym akumulatorze. Wyłącznie do celów porównawczych. Dane rzeczywiste mogą się różnić. Emisja CO2, dane dotyczące zużycia paliwa, energii i zasięgu mogą się różnić w zależności od takich czynników, jak styl podróży, warunki otoczenia, obciążenie, wyposażenie w koła, zamontowane akcesoria, rzeczywista trasa i stan akumulatora. Dane dotyczące zasięgu są oparte na samochodzie produkcyjnym na standardowej trasie.

Czas ładowania zależy od wielu czynników, w tym: wieku, stanu, temperatury i poziomu naładowania akumulatora, używanego urządzenia i czasu trwania ładowania.

1Funkcje Pivi i InControl, opcje, usługi innych firm i ich dostępność pozostają zależne od rynku - sprawdź u swojego dealera Land Rovera dostępność na rynku lokalnym i pełne warunki. Niektóre funkcje wymagają odpowiedniej karty SIM z odpowiednią umową na transmisję danych, która będzie wymagała dalszej subskrypcji po początkowym okresie zalecanym przez sprzedawcę. Nie można zagwarantować łączności z siecią komórkową we wszystkich lokalizacjach. Informacje i obrazy wyświetlane w związku z technologią InControl, w tym ekrany lub sekwencje, podlegają aktualizacjom oprogramowania, kontroli wersji i innym zmianom systemowym/wizualnym w zależności od wybranych opcji. Connected Navigation będzie wymagać dalszej subskrypcji po początkowym okresie zalecanym przez dealera Land Rover.

2Kamera 3D Surround. Obraz nie jest wyświetlany na żywo. Sprawdź otoczenie pod kątem bezpieczeństwa. Z zastrzeżeniem lokalnych przepisów.

3Amazon, Alexa i wszystkie powiązane znaki są znakami towarowymi Amazon.com, Inc. lub jej podmiotów stowarzyszonych. Niektóre funkcje Alexy zależą od technologii inteligentnego domu. Mogą być wymagane dodatkowe produkty i konfiguracja. Tylko kompatybilne smartfony. Łączność zależy od platform sieciowych innych firm i subskrypcji.

4Tylko kompatybilne smartfony. W zależności od sieci komórkowej, sygnału i konta klienta. Wymaga połączenia z siecią komórkową lub Wi-Fi. Oprogramowanie Over The Air wymaga zgody kierowcy oraz połączenia z siecią i dostępności na rynku lokalnym.

5W przypadku pomiaru z ograniczoną klasą konkurentów, ważne na dzień 03/03/23.

6Średnia dzienna długość podróży (48 km) obliczona została na podstawie danych InControl z 30 globalnych rynków dla samochodów Range Rover Evoque w latach 2019-2022. Przy założeniu w pełni naładowanego akumulatora.