POZNAJ

RANGE ROVER EVOQUE
<h3><b>POZNAJ </h3> RANGE ROVER EVOQUE

STWORZONY BEZ KOMPROMISÓW

CRAFTED WITHOUT COMPROMISE

URZEKAJĄCY DESIGN

Evoque posiada DNA designu Range Rovera, z pływającym dachem, ciągłą linią boczną i nowym eleganckim trójwymiarowym grillem. Nowe reflektory Pixel LED zapewniają wyrazistą, charakterystyczną formę świetlną.

DROBIAZGOWA DBAŁOŚĆ

Range Rover Evoque Dynamic przyciąga uwagę dolną częścią przedniego i tylnego zderzaka w kolorze Graphite Atlas. Wyrafinowany wygląd dopełniają 21-calowe obręcze kół ze stopów lekkich w kolorze Gloss Dark Grey z wykończeniem Diamond Turned Contrast.

URZEKAJĄCA ESTETYKA

Wyjątkowo intensywna czerwień diod LED podkreśla nowoczesny wzór tylnych świateł, dodatkowo uzupełniony animacją podczas zamykania i otwierania samochodu.
CRAFTED WITHOUT COMPROMISE

MIEJSCE UKOJENIA

Spokojna i minimalistyczna kabina Range Rovera Evoque ma nową konstrukcję konsoli środkowej, w której znajduje się nowa dźwignia zmiany biegów, "unoszący się" 11,4-calowy zakrzywiony ekran dotykowy i ulepszone schowki.

WYRAFINOWANE MATERIAŁY

Dobrane luksusowe materiały obejmują skórę Windsor z charakterystyczną perforacją Herringbone Diamond, perforowaną tkaninę Ultrafabrics™ Ebony - ekologiczną alternatywę dla skóry lub przyjemną w dotyku i nowoczesną mieszankę wełny Kvadrat™.

WYKWINTNE DETALE

Nowe ciemne detale z wyrafinowanym i subtelnym wykończeniem Moonlight Chrome na konsoli środkowej, obramowaniach otworów wentylacyjnych, kierownicy i suwakach otworów wentylacyjnych zapewniają wizualny kontrast.

NIENAGANNE WYKOŃCZENIE

Dla jeszcze większej atrakcyjności wizualnej wnętrze oferuje różne motywy i wykończenia. Możesz wybrać techniczny, nowoczesny design lub przyjemne w dotyku, naturalne wykończenie, któe dopełni Twoją koncepcję.

WYGODNA ŁĄCZNOŚĆ

PIVI PRO NOWEJ GENERACJI

Nasz wielokrotnie nagradzany system informacyjno-rozrywkowy Pivi Pro1 pozwala na korzystanie ze wszystkich elementów sterujących poprzez nowy "unoszący się" centralny ekran dotykowy z zakrzywionego szkła o przekątnej 11,4 cala. Dla optymalnej ergonomii, ustawienia głośności, klimatyzacji i fotela są zawsze pod ręką.

ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA

PIVI PRO1 działa w harmonii z oprogramowaniem Software Over The Air4, nieustannie udoskonalając technologię Twojego Range Rovera Evoque. Nawigacja What3words wykorzystuje wprowadzanie trzech słów docelowych do precyzyjnego wyszukiwania lokalizacji.

NIEZAKŁÓCONE POŁĄCZENIE

Nigdy więcej rozładowanych urządzeń dzięki portom USB-C, dla wszystkich pasażerów. Bezprzewodowe ładowanie dodatkowo pozwala ograniczyć nieporządek w kabinie.

WSPARCIE PROWADZENIA

Wybierz spośród szeregu funkcji, które zmniejszają wysiłek kierowcy i ułatwiają parkowanie. Dostępnych jest wiele innowacyjnych technologii, które usprawnią każdą podróż.

RELAKSUJĄCE OTOCZENIE

CABIN AIR PURIFICATION PLUS

Dzięki najbardziej zaawansowanym technologiom jakości powietrza we wnętrzu w swojej klasie5 , system Cabin Air Purification Plus w Range Roverze Evoque poprawia samopoczucie i zwiększa czujność, monitorując i kontrolując poziom CO2 dzięki filtracji PM2.5 i zarządzaniu stężeniem CO2 w kabinie.
ZAPROJEKTUJ WŁASNY EGZEMPLARZ

ELEKTRYCZNY POTENCJAŁ

HYBRYDA PHEV

Range Rover Evoque z napędem plug-in electric hybrid (PHEV) oferuje to, co najlepsze ze wszystkich światów, dzięki technologii hybrydowej łączącej silnik elektryczny o mocy 80 kW i silnik benzynowy Ingenium. W trybie elektrycznym można pokonać przeciętną dzienną trasę6, korzystając z certyfikowanego zasięgu do 62 km**.

DANE HYBRYDY PHEV

ZASIĘG ELEKTRYCZNY DO

62 km**

Wg WLTP. Oczekiwany rzeczywisty zasięg do 48 km.

CO2 - EMISJA OD

31 g/km**

Zerowa emisja spalin w trybie EV.

CZAS ŁADOWANIA PUBLICZNĄ ŁADOWARKĄ (OD)

30 MIN

Szybkie ładowanie prądem stałym od 0 do 80 procent w około 30 minut.

ŁADOWANIE DOMOWĄ ŁADOWARKĄ AC OD

2 GODZ. 12 MIN

Do 100% przy użyciu domowej ładowarki 7 kW AC.

ZDOLNOŚCI TERENOWE

TECHNOLOGIE ADAPTACYJNE

Pewność jazdy w każdych warunkach zapewnia inteligentny napęd na wszystkie koła i funkcja Torque Vectoring by braking, a typowe dla Range Rovera możliwości terenowe są wspierane przez pionierskie technologie, w tym All-Terrain Progress Control i Terrain Response 2.

OPTYMALNA TRAKCJA

Dodatkowym wsparciem jest system Hill Launch Assist, który zapobiega staczaniu się samochodu. Układy Roll Stability Control i Dynamic Stability Control zwiększają możliwości jazdy na śliskiej nawierzchni, takiej jak mokra trawa, śnieg i lód, a układ Trailer Stability Assist pomaga utrzymać właściwy tor jazdy podczas ciągniecia przyczepy.

ODKRYWAJ DALEJ

WERSJE RANGE ROVERA EVOQUE

WERSJE RANGE ROVERA EVOQUE

Zobacz pełną gamę wersji Range Rovera
OGÓLNE INFORMACJE

OGÓLNE INFORMACJE

Doświadcz Range Rovera Evoque.

**Zobacz dane WLTP.


Podane liczby są wynikiem oficjalnych testów producenta zgodnych z przepisami UE przy w pełni naładowanym akumulatorze. Wyłącznie do celów porównawczych. Dane rzeczywiste mogą się różnić. Emisja CO2, dane dotyczące zużycia paliwa, energii i zasięgu mogą się różnić w zależności od takich czynników, jak styl podróży, warunki otoczenia, obciążenie, wyposażenie w koła, zamontowane akcesoria, rzeczywista trasa i stan akumulatora. Dane dotyczące zasięgu są oparte na samochodzie produkcyjnym na standardowej trasie.

Czas ładowania zależy od wielu czynników, w tym: wieku, stanu, temperatury i poziomu naładowania akumulatora, używanego urządzenia i czasu trwania ładowania.

1Funkcje Pivi i InControl, opcje, usługi innych firm i ich dostępność pozostają zależne od rynku - sprawdź u swojego dealera Land Rovera dostępność na rynku lokalnym i pełne warunki. Niektóre funkcje wymagają odpowiedniej karty SIM z odpowiednią umową na transmisję danych, która będzie wymagała dalszej subskrypcji po początkowym okresie zalecanym przez sprzedawcę. Nie można zagwarantować łączności z siecią komórkową we wszystkich lokalizacjach. Informacje i obrazy wyświetlane w związku z technologią InControl, w tym ekrany lub sekwencje, podlegają aktualizacjom oprogramowania, kontroli wersji i innym zmianom systemowym/wizualnym w zależności od wybranych opcji. Connected Navigation będzie wymagać dalszej subskrypcji po początkowym okresie zalecanym przez dealera Land Rover.

2Kamera 3D Surround. Obraz nie jest wyświetlany na żywo. Sprawdź otoczenie pod kątem bezpieczeństwa. Z zastrzeżeniem lokalnych przepisów.

3Amazon, Alexa i wszystkie powiązane znaki są znakami towarowymi Amazon.com, Inc. lub jej podmiotów stowarzyszonych. Niektóre funkcje Alexy zależą od technologii inteligentnego domu. Mogą być wymagane dodatkowe produkty i konfiguracja. Tylko kompatybilne smartfony. Łączność zależy od platform sieciowych innych firm i subskrypcji.

4Tylko kompatybilne smartfony. W zależności od sieci komórkowej, sygnału i konta klienta. Wymaga połączenia z siecią komórkową lub Wi-Fi. Oprogramowanie Over The Air wymaga zgody kierowcy oraz połączenia z siecią i dostępności na rynku lokalnym.

5W przypadku pomiaru z ograniczoną klasą konkurentów, ważne na dzień 03/03/23.

6Średnia dzienna długość podróży (48 km) obliczona została na podstawie danych InControl z 30 globalnych rynków dla samochodów Range Rover Evoque w latach 2019-2022. Przy założeniu w pełni naładowanego akumulatora.