RANGE ROVER EVOQUE

OPCJE I AKCESORIA
RANGE ROVER EVOQUE

OPCJE PAKIETÓW

Dostępna jest szeroka gama pakietów opcji, które pozwalają jeszcze bardziej spersonalizować Range Rovera Evoque.

BLACK EXTERIOR PACK
R-DYNAMIC BLACK EXTERIOR PACK

OPCJE STYLIZACJI NADWOZIA

Wybierz idealny kolor lakieru, dach i obręcze kół, które dopasują się do Twojego gustu.

18-calowe obręcze o wzorze "5074"

OBRĘCZE KÓŁ

Podkreśl zapierające dech w piersi cechy stylistyczne Twojego Range Rovera Evoque za pomocą idealnie dobranych obręczy kół. Dostępne są obręcze w rozmiarach od 17 do 21 cali w różnych kolorach i wykończeniach – w tym Satin Dark Grey, Gloss Black oraz Diamond Turned w połączeniu z kontrastującym Dark Grey lub Silver.

OPCJE WNĘTRZA

Zaplanuj swoją przestrzeń, wybierając idealne materiały, kolorystykę, okno dachowe i wiele więcej.

PRZESUWNY DACH PANORAMICZNY

Przesuwany dach panoramiczny1 wypełnia wnętrze Range Rovera Evoque naturalnym światłem, które zapewnia uczucie większej jasności i przestronności. Dach panoramiczny jest dostępny w kolorze nadwozia, Corinthian Bronze2 lub czarnym kontrastowym.
KOLORYSTYKA

KOLORYSTYKA

Możesz wybrać kontrastujące lub uzupełniające się kolory materiałów siedzeń, w tym Ebony lub Light Oyster Morzine, a także podsufitkę z tkaniny zamszowej w kolorze Ebony.
PAKIETY WYPOSAŻENIA WNĘTRZA

PAKIETY WYPOSAŻENIA WNĘTRZA

Możesz jeszcze bardziej spersonalizować przestronne wnętrze dzięki dodatkowym pakietom, takim jak pakiet Premium Upgrade Interior. Luksusowe akcenty obejmują dywaniki Premium, podsufitkę z tkaniny zamszowej w kolorze Ebony, oświetlenie kabiny Premium, jasne metalowe pedały i podświetlane metalowe listwy progowe.
SIEDZENIA

SIEDZENIA

Dostępnych jest wiele opcji ekologicznych i "oddychających" materiałów: tapicerka ze skróry naturalnej, połączenie wysokiej klasy wełnianej tapicerki Kvadrat z welurem Dinamica®, tkanina Eucalyptus połączona z materiałem UltrafabricsTM. Eleganckie detale, takie jak szwy na desce rozdzielczej dodają wyrafinowania.

BEZPIECZEŃSTWO I POMOC

Nasza gama funkcji wspomagających jazdę i parkowanie została zaprojektowana tak, aby każda podróż była zarówno bezpieczna, jak i przyjemna.

SYSTEMY WSPOMAGAJĄCE KIEROWCĘ

Dzięki wielu dostępnym innowacyjnym technologiom wszystkie funkcjemogły zostać zaprojektowane tak, aby poprawić wrażenia z jazdy, zapewniając jednocześnie większe bezpieczeństwo i wygodne parkowanie.

PERSONALIZACJA

Zrealizuj swoją wizję. Możesz w pełni spersonalizować swój egzemplarz Evoque, aby dostosować go do swojego stylu życia.

AKCESORIA LAND ROVER

Stylowy, wytrzymały i praktyczny: spersonalizuj swój egzemplarz Range Rovera Evoque dzięki szerokiej gamie akcesoriów zewnętrznych i wewnętrznych.
ZOBACZ AKCESORIA

NIE PRZESTAWAJ ODKRYWAĆ

GŁÓWNE ATUTY

GŁÓWNE ATUTY

Odkryj, co Range Rover Evoque może Ci zaoferować – w tym technologię wewnątrz samochodu, możliwości terenowe, osiągi i wiele więcej.
RANGE ROVER EVOQUE – MODELE

RANGE ROVER EVOQUE – MODELE

W tym miejscu znajdziesz pełną gamę modeli z szerokim wyborem doskonałych opcji wzornictwa, systemów wspomagających i dostępnych technologii.
DANE TECHNICZNE

DANE TECHNICZNE

Poznaj najdrobniejsze szczegóły. Dowiedz się więcej o osiągach, wymiarach i zużyciu paliwa.
GALERIA

GALERIA

Maksymalna dbałość o szczegóły jest immanentną cechą naszych pojazdów. Range Rover Evoque wkracza do akcji.

1 Wybranie opcji przesuwanego dachu panoramicznego spowoduje zmniejszenie przestrzeni nad głowami z przodu i z tyłu pojazdu.
2Dostępne tylko w wersji Bronze Collection.

Wyposażenie opcjonalne i jego dostępność mogą się różnić w zależności od specyfikacji pojazdu (modelu i konkretnego układu napędowego) lub też mogą wymagać zainstalowania wyposażenia dodatkowego. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z lokalnym Dealerem lub skonfiguruj swój pojazd online.

Kierowcy powinni korzystać z funkcji dostępnych w samochodzie tylko wtedy, gdy jest to bezpieczne. Kierowcy muszą przez cały czas utrzymywać pełną kontrolę nad pojazdem.

Funkcje Pivi oraz InControl, funkcje opcjonalne, usługi oferowane przez osoby trzecie oraz ich dostępność są zależne od rynku. Aby uzyskać informacje o ich dostępności na lokalnym rynku i poznać pełne warunki korzystania, skontaktuj się z Dealerem Land Rover. Niektóre funkcje wymagają odpowiedniej karty SIM z odpowiednią umową na transmisję danych, która będzie wymagać dalszej subskrypcji po początkowym okresie wskazanym przez Dealera. Nie można zagwarantować połączenia z siecią komórkową we wszystkich lokalizacjach. Informacje i obrazy wyświetlane w związku z korzystaniem z technologii InControl, w tym poszczególne ekrany lub ich sekwencje, podlegają aktualizacjom oprogramowania, mechanizmom kontroli wersji oraz innym zmianom systemowym/wizualnym zależnym od wybranych opcji. Amazon, Alexa i wszystkie powiązane logo to znaki towarowe firmy Amazon.com, Inc. lub jej podmiotów zależnych. Niektóre funkcje Alexa są uzależnione od technologii inteligentnego domu. Korzystanie z Amazon Alexa wymaga konta Amazon.