PLUG-IN HYBRID (PHEV) OSZCZĘDNOŚĆ

PLUG-IN HYBRID (PHEV)
OSZCZĘDNOŚĆ

KORZYŚCI Z BYCIA
EKO

Znacznie mniej czasu spędzonego na stacjach paliw, ulgi w wielu miastach. To tylko niektóre ze sposobów, w jaki przejście na hybrydę typu plug-in (PHEV) firmy Land Rover może pomóc Ci zaoszczędzić czas i środki na co dzień.

MNIEJSZY O JEDNĄ TRZECIĄ KOSZT PALIWA

MNIEJSZY O JEDNĄ TRZECIĄ KOSZT PALIWA

W porównaniu z benzyną i olejem napędowym, podłączenie do prądu i jazda w trybie w pełni elektrycznym (EV) to najbardziej opłacalny sposób codziennej eksploatacji samochodu. Energia elektryczna z domowej ładowarki może obniżyć koszty paliwa nawet o jedną trzecią – więc im więcej ładujesz, tym więcej oszczędzasz.
WYGODA

WYGODA

W zależności od lokalnych regulacji, na właścicieli pojazdów PHEV mogą czekać różne ulgi - od miejsc parkingowych, po wjazd do stref ograniczonego ruchu.

OSZCZĘDZAJ DZIĘKI MONTAŻOWI DOMOWEJ ŁADOWARKI

W wielu krajach samochody Land Rover PHEV kwalifikują się do rządowych programów zachęt, które oferują pieniądze na instalację domowej ładowarki przez zatwierdzonego instalatora.
OSZCZĘDZAJ DZIĘKI MONTAŻOWI DOMOWEJ ŁADOWARKI

WIĘCEJ O ELEKTRYFIKACJI

ZELEKTRYFIKOWANE MODELE LAND ROVERA

ZELEKTRYFIKOWANE MODELE LAND ROVERA

Zapoznaj się z naszą ofertą pojazdów z napędem hybrydowym typu "plug-in" (PHEV) oraz "mild hybrid" (MHEV), które reprezentują naszą nowoczesną wizję możliwości i luksusu Land Rovera.
ZASIĘG POJAZDÓW PHEV

ZASIĘG POJAZDÓW PHEV

Dla napędu PHEV Land Rovera dystans nie stanowi ograniczenia. Zobacz, jak maksymalnie wykorzystać elektryczne możliwości napędu PHEV podczas każdej podróży.
ŁADOWANIE POJAZDU PHEV

ŁADOWANIE POJAZDU PHEV

Od czasu ładowania po potencjalne oszczędności — wszystko, co warto wiedzieć o ładowaniu PHEV w domu lub w miejscu docelowym.