ŁADOWANIE NAPĘDU ELEKTRYCZNEGO i HYBRYDOWEGO (PHEV)

ŁADOWANIE NAPĘDU ELEKTRYCZNEGO i HYBRYDOWEGO (PHEV)

WSZĘDZIE DOBRZE…

Zalecamy, aby większość ładowania odbywała się w zaciszu domu, ponieważ jest to zazwyczaj najtańszy i najwygodniejszy sposób ładowania – tak prosty jak podłączenie telefonu.

SZYBKIE UZUPEŁNIANIE ENERGII DOMOWĄ ŁADOWARKĄ

SZYBKIE UZUPEŁNIANIE ENERGII DOMOWĄ ŁADOWARKĄ

Najszybszym sposobem ładowania w domu jest użycie profesjonalnie zainstalowanej ładowarki domowej. Twój dealer pomoże Ci znaleźć polecanych dostawców ładowarek domowych w Twojej okolicy.
BEZPIECZNE ŁADOWANIE, NIEZALEŻNIE OD WARUNKÓW POGODOWYCH

BEZPIECZNE ŁADOWANIE, NIEZALEŻNIE OD WARUNKÓW POGODOWYCH

Dostępne są domowe ładowarki, które są bezpieczne w użyciu w każdych warunkach pogodowych. Niezależnie od tego, czy pada deszcz, czy świeci słońce, zawsze będziesz gotowy na elektryczną jazdę.

ŁADOWANIE POZA DOMEM

DOŁADUJ SIĘ NA MIEJSCU

Ponieważ publiczna infrastruktura ładowania stale się rozwija, jest teraz więcej niż kiedykolwiek miejsc, w których można wygodnie naładować elektryczną hybrydę poza domem.

Punkty ładowania na wielu parkingach publicznych, w centrach handlowych i przy autostradach ułatwiają doładowanie podczas parkowania. A jeśli spędzasz kilka godzin w biurze, ładowanie w miejscu pracy może zapewnić pełne naładowanie jeszcze przed przerwą obiadową.

Większość docelowych punktów ładowania w miastach wymaga użycia własnego kabla ładującego. Jest to standardowe wyposażenie Twojego hybrydowego Land Rovera. I podobnie jak w domu, można go używać w każdą pogodę.
DOŁADUJ SIĘ NA MIEJSCU

MONITORUJ STOPIEŃ NAŁADOWANIA

MONITORUJ I STERUJ Z TELEFONU

Po podłączeniu i opuszczeniu auta aplikacja InControl Twojego Land Rovera wygodnie przesyła informacje 1 o stanie naładowania do telefonu komórkowego. Więc gdziekolwiek jesteś, możesz produktywnie i świadomie planować swój czas.

W domu możesz używać funkcji planowania czasu ładowania, by korzystać z taryfy nocnej.
MONITORUJ I STERUJ Z TELEFONU

CZASY ŁADOWANIA

Dane dla punktów szybkiego ładowania prądem stałym - zazwyczaj spotykanych na stacjach benzynowych przy autostradach i głównych drogach - są podawane do 80%. Wynika to z faktu, że prędkość ładowania znacznie spada powyżej 80%, aby chronić akumulator i optymalizować jego żywotność.

Samochód Domowe i publiczne ładowanie AC (7kW) 0 – 100% Szybkie ładowanie DC 0 – 80% DC Ładowanie (peak)
Range Rover Electric TBC TBC 350kW
Range Rover Electric hybrid Od 5 h2 od 40 min2 43kW
Nowy Range Rover Sport Electric hybrid Od 5 h2 Od 40 min2 43kW
Range Rover Velar Electric hybrid Od 2 h 16 min2  30 min2 35kW
Range Rover Evoque Electric hybrid Do 2 h 12 min2  30 min2 32kW
Discovery Sport Electric hybrid Od 2 h 12 min2  30 min2 32kW
Defender Electric hybrid Od 2 h 30 min2 Od 30 min2 40kW

ŁADOWARKA 230V ZAPEWNIA DODATKOWE MOŻLIWOŚCI ŁADOWANIA

Jeśli nie ma Cię w domu przez dłuższy czas i nie masz możliwości korzystania z Twojej domowej ładowarki, standardowe gniazdko używane do domowych urządzeń elektrycznych również naładuje Twój pojazd. Naturalnie, ładowanie zajmie więcej czasu — zwykle od 0 do 100% w ciągu siedmiu godzin.

Do ładowania pojazdu za pomocą gniazdka 230V służy opcjonalny kabel Mode 2, dostępny do nabycia osobno.
ŁADOWARKA 230V ZAPEWNIA DODATKOWE MOŻLIWOŚCI ŁADOWANIA

WIĘCEJ W POJAZDACH ELEKTRYCZNYCH I ELEKTRYCZNYCH HYBRYDACH

INSTALACJA DO ŁADOWANIA SAMOCHODU W DOMU

INSTALACJA DO ŁADOWANIA SAMOCHODU W DOMU

Profesjonalnie zainstalowana ładowarka domowa to najprostszy, najwygodniejszy i najbardziej opłacalny sposób na rozpoczęcie każdego dnia od pełnego naładowania.
ŁADOWANIE EV POZA DOMEM

ŁADOWANIE EV POZA DOMEM

Ładowanie w miejscu docelowym to świetny sposób na jednorazowe doładowanie z dala od domu. Dowiedz się, gdzie to zrobić i jak za to zapłacić.


1Funkcje, opcje i dostępność InControl zależą od rynku — sprawdź u dealera dostępność na rynku lokalnym i pełne warunki. Niektóre funkcje wymagają odpowiedniej karty SIM z umową na transmisję danych, która będzie wymagała dalszej subskrypcji po początkowym okresie zalecanym przez sprzedawcę. Nie można zagwarantować łączności mobilnej we wszystkich lokalizacjach.

2Podane dane wynikają z oficjalnych testów producenta, przeprowadzonych zgodnie z przepisami UE, przy całkowicie naładowanym akumulatorze. Tylko w celach porównawczych. Dane rzeczywiste mogą się różnić. Wartości emisji CO2, zużycia paliwa, zużycia energii i zasięgu mogą się różnić w zależności od takich czynników, jak styl jazdy, warunki środowiskowe, obciążenie, zamontowane koła, zamontowane akcesoria, rzeczywista trasa i stan akumulatora. Dane dotyczące zasięgu dotyczą pojazdu produkcyjnego na standardowej trasie.