ŁADOWANIE ELEKTRYCZNEGO NAPĘDU HYBRYDOWEGO (PHEV)

ŁADOWANIE ELEKTRYCZNEGO NAPĘDU HYBRYDOWEGO (PHEV)

WSZĘDZIE DOBRZE…

W przypadku elektrycznej hybrydy plug-in Land Rovera, większość ładowania może odbywać się w domowym zaciszu.To zwykle najtańszy, najwygodniejszy sposób ładowania - tak prosty jak podłączenie telefonu. Dzięki niemu nie musisz odwiedzać stacji paliw podczas poruszania się po mieście.

SZYBKIE UZUPEŁNIANIE ENERGII DOMOWĄ ŁADOWARKĄ

SZYBKIE UZUPEŁNIANIE ENERGII DOMOWĄ ŁADOWARKĄ

Najszybszym sposobem na naładowanie elektrycznej hybrydy w domu jest użycie profesjonalnie zainstalowanej domowej ładowarki typu "wall-box".
BEZPIECZNE ŁADOWANIE, NIEZALEŻNIE OD WARUNKÓW POGODOWYCH

BEZPIECZNE ŁADOWANIE, NIEZALEŻNIE OD WARUNKÓW POGODOWYCH

Dostępne są domowe ładowarki, które są bezpieczne w użyciu w każdych warunkach pogodowych. Niezależnie od tego, czy pada deszcz, czy świeci słońce, zawsze będziesz gotowy na elektryczną jazdę.

CZYSTA OSZCZĘDNOŚĆ

Podłączenie do gniazdka jest nie tylko niezwykle wygodne, ale także tańsze niż codzienne użytkowanie samochodu z silnikiem benzynowym lub wysokoprężnym. Zwykle zaoszczędzisz też więcej ładując w domu, niż poza domem. Korzystanie z taryfy nocnej za energię elektryczną może jeszcze bardziej obniżyć koszty.
CZYSTA OSZCZĘDNOŚĆ

ŁADOWANIE POZA DOMEM

DOŁADUJ SIĘ NA MIEJSCU

Ponieważ publiczna infrastruktura ładowania stale się rozwija, jest teraz więcej niż kiedykolwiek miejsc, w których można wygodnie naładować elektryczną hybrydę poza domem.

Punkty ładowania na wielu parkingach publicznych, w centrach handlowych i przy autostradach ułatwiają doładowanie podczas parkowania. A jeśli spędzasz kilka godzin w biurze, ładowanie w miejscu pracy może zapewnić pełne naładowanie jeszcze przed przerwą obiadową.

Większość docelowych punktów ładowania w miastach wymaga użycia własnego kabla ładującego. Jest to standardowe wyposażenie Twojego hybrydowego Land Rovera. I podobnie jak w domu, można go używać w każdą pogodę.
DOŁADUJ SIĘ NA MIEJSCU

MONITORUJ STOPIEŃ NAŁADOWANIA

MONITORUJ I STERUJ Z TELEFONU

Po podłączeniu i opuszczeniu auta aplikacja InControl Twojego Land Rovera wygodnie przesyła informacje 1 o stanie naładowania do telefonu komórkowego. Więc gdziekolwiek jesteś, możesz produktywnie i świadomie planować swój czas.

W domu możesz używać funkcji planowania czasu ładowania, by korzystać z taryfy nocnej.
MONITORUJ I STERUJ Z TELEFONU

CZASY ŁADOWANIA UKŁADU PHEV

Dane dla punktów szybkiego ładowania prądem stałym - zazwyczaj spotykanych na stacjach benzynowych przy autostradach i głównych drogach - są podawane do 80%. Wynika to z faktu, że prędkość ładowania znacznie spada powyżej 80%, aby chronić akumulator i optymalizować jego żywotność.

Samochód Maksymalny zasięg elektryczny Domowe i publiczne ładowanie AC (7kW) 0 – 100% Szybkie ładowanie DC (50kW) 0 – 80%
Range Rover Electric hybrid Zasięg elektryczny do 121 (75 mil) km‡ †† Od 5 h2 od 60 min2
Nowy Range Rover Sport Electric hybrid Zasięg elektryczny do 113 (71 mil) km‡ †† Od 5 h2 Od 40 min2
Range Rover Velar Electric hybrid Zasięg elektryczny do 61 km‡ †† Od 2 h 16 min2 Od 30 min2
Range Rover Evoque Electric hybrid Zasięg elektryczny do 62 km‡ †† Do 2 h 12 min2 Od 30 min2
Discovery Sport Electric hybrid Zasięg elektryczny do 60 km‡ †† Od 2 h 12 min2 Od 30 min2
Defender Electric hybrid Zasięg elektryczny do 43 km‡ †† Od 2 h 30 min2 Od 30 min2

ŁADOWARKA 230V ZAPEWNIA DODATKOWE MOŻLIWOŚCI ŁADOWANIA

Jeśli nie ma Cię w domu przez dłuższy czas i nie masz możliwości korzystania z Twojej domowej ładowarki, standardowe gniazdko używane do domowych urządzeń elektrycznych również naładuje Twój pojazd. Naturalnie, ładowanie zajmie więcej czasu — zwykle od 0 do 100% w ciągu siedmiu godzin.

Do ładowania pojazdu za pomocą gniazdka 230V służy opcjonalny kabel Mode 2, dostępny do nabycia osobno.
ŁADOWARKA 230V ZAPEWNIA DODATKOWE MOŻLIWOŚCI ŁADOWANIA

KEEP EXPLORING ELECTRIC

INSTALACJA DO ŁADOWANIA SAMOCHODU W DOMU

INSTALACJA DO ŁADOWANIA SAMOCHODU W DOMU

Profesjonalnie zainstalowana ładowarka domowa to najprostszy, najwygodniejszy i najbardziej opłacalny sposób na rozpoczęcie każdego dnia od pełnego naładowania.
ŁADOWANIE POZA DOMEM

ŁADOWANIE POZA DOMEM

Ładowanie w miejscu docelowym to świetny sposób na jednorazowe doładowanie z dala od domu. Dowiedz się, gdzie to zrobić i jak za to zapłacić.

Dane dotyczące zasięgu w trybie elektrycznym oparte są na pojeździe produkcyjnym na standardowej trasie. Osiągnięty rzeczywisty zasięg będzie się różnić w zależności od stanu pojazdu i akumulatora, rzeczywistej trasy i otoczenia oraz stylu jazdy.

Podane wartości to NEDC2 obliczone na podstawie oficjalnych testów WLTP producenta zgodnie z przepisami UE przy w pełni naładowanym akumulatorze. Służą wyłącznie do celów porównawczych. Dane rzeczywiste mogą się różnić. Emisja CO2Dane dotyczące zużycia paliwa, energii i zasięgu mogą się różnić w zależności od takich czynników, jak styl jazdy, warunki środowiskowe, obciążenie, wybrane koła i zamontowane akcesoria. NEDC2 to wartości obliczone przy użyciu rządowego wzoru na podstawie danych z testu WLTP, które odpowiadają wartościom, jakie uzyskałby w starym teście NEDC. Następnie można zastosować odpowiednie opodatkowanie.

††Podane liczby są wynikiem oficjalnych testów producenta, przeprowadzonych zgodnie z przepisami UE, z całkowicie naładowanym akumulatorem. Tylko w celach porównawczych. Liczby ze świata rzeczywistego mogą się różnić. Emisja CO2, zużycie paliwa, zużycie energii i zasięg mogą się różnić w zależności od czynników, takich jak styl jazdy, warunki środowiskowe, obciążenie, koła, zamontowane akcesoria, rzeczywista trasa i stan akumulatora. Wartości zasięgu oparte są na pojeździe produkcyjnym na znormalizowanej trasie.

1Tylko kompatybilne smartfony. W zależności od dostępności na rynku platform innych dostawców i sygnału telefonu komórkowego.

2Czas ładowania zależy od wielu czynników, w tym między innymi od wieku, stanu, temperatury i dotychczasowego naładowania akumulatora, używanej ładowarki i etapu ładowania.