NASZA WIZJA ELEKTRYFIKACJI

ELEKTRYCZNA WIZJA MARKI LAND ROVER

LEGENDARNE MOŻLIWOŚCI I LUKSUS
W NOWYM WYDANIU

Od ponad siedmiu dekad Land Rover rzuca wyzwanie temu, co jest możliwe.


Obecnie energia elektryczna zwiększa możliwości najbardziej wydajnych i luksusowych SUV-ów na świecie, zapewniając zrównoważony rozwój, wysokiej klasy responsywność i wyrafinowanie.

NOWY RANGE ROVER ELECTRIC

NOWY RANGE ROVER ELECTRIC

Tu precyzja i kunszt spotykają się z niezwykłym luksusem Range Rovera, obejmującym niemal bezgłośny, w pełni elektryczny napęd, zerową emisję spalin i dostęp do najszybszych publicznych sieci ładowania.
<!--td {border: 1px solid #cccccc;}br {mso-data-placement:same-cell;}-->NAPĘD ELEKTRYCZNY

NAPĘD ELEKTRYCZNY

Pojazdy elektryczne pokonują każdy kilometr przy zerowej emisji spalin. Nasza nowa gama elektrycznych pojazdów hybrydowych typu plug-in (PHEV) została zaprojektowana z myślą o zmniejszeniu emisji w trybie całkowicie elektrycznym (EV) i hybrydowym.
NOWE MOŻLIWOŚCI

NOWE MOŻLIWOŚCI

Nasze hybrydy typu "plug-in" (PHEV) i "mild hybrid" (MHEV) uzupełniają legendarne możliwości Land Rovera niemal bezgłośną, natychmiastowo dostępną energią elektryczną i niezwykłą kulturą pracy.

MOC ZELEKTRYFIKOWANYCH NAPĘDÓW LAND ROVER

ELECTRIC

ELECTRIC

Pojazdy elektryczne napędzane są silnikiem elektrycznym i akumulatorem. Zamiast tankować na stacji benzynowej, możesz naładować samochód za pomocą domowej ładowarki. W podróży możesz skorzystać z szybkiego ładowania prądem stałym na publicznych stacjach ładowania. Jeżdżąc pojazdem elektrycznym, pomagasz zmniejszyć emisję dwutlenku węgla i swój ślad węglowy.
ELECTRIC HYBRID (PHEV)

ELECTRIC HYBRID (PHEV)

Silnik elektryczny i akumulator ze wsparciem silnika spalinowego. Korzystanie z napędu elektrycznego podczas większości krótszych podróży zapewnia zerową emisję spalin. Podczas okazjonalnych dłuższych podróży połączenie napędu elektrycznego i spalinowego zapewnia dodatkową pewność. Ładowanie akumulatora jest łatwe, zarówno w domu, jak i w miejscu docelowym.
MILD HYBRID (MHEV)

MILD HYBRID (MHEV)

Pojazdy Land Rover MHEV zwiększają wydajność i wyrafinowanie swoich silników benzynowych i wysokoprężnych, ponownie wykorzystując energię zebraną podczas zwalniania i hamowania regeneracyjnego. Ponieważ nie mają silnika elektrycznego, nie mogą jeździć wyłącznie na napędzie elektrycznym i nie wymagają ładowania.

JAZDA NA NAPĘDZIE ELEKTRYCZNYM

ŁADOWANIE DOMOWE I PUBLICZNE

ŁADOWANIE DOMOWE I PUBLICZNE

Ładowarka domowa to najwygodniejszy i najbardziej ekonomiczny sposób na rozpoczęcie każdego dnia z w pełni naładowanym akumulatorem. Dostępne na wielu parkingach ładowarki publiczne to świetny sposób na uzupełnienie poziomu energii w miejscu docelowym.
<!--td {border: 1px solid #cccccc;}br {mso-data-placement:same-cell;}-->POZNAJ MOŻLIWOŚCI NA DRODZE I W TERENIE

POZNAJ MOŻLIWOŚCI NA DRODZE I W TERENIE

Zjeżdżając z utartych szlaków, przekonasz się, że energia elektryczna zapewnia natychmiastową moc w najbardziej wymagających warunkach terenowych i na stromych podjazdach. Dzięki wyjątkowemu w tej klasie prześwitowi i możliwościom brodzenia1 nie musisz bać się śmiałych wyzwań.
OSZCZĘDNOŚĆ EV

OSZCZĘDNOŚĆ EV

Nie tylko oszczędność paliwa, ale także oszczędność czasu dzięki dostępowi do wyłączonych stref to korzyść, jaką dają zelektryfikowane napędy.
<!--td {border: 1px solid #cccccc;}br {mso-data-placement:same-cell;}-->POCZĄTEK NOWEJ ERY

POCZĄTEK NOWEJ ERY

Chcemy poruszać się po świecie, który będzie dostępny dla wszystkich. Z zerową emisją spalin napęd elektryczny jest przyszłością naszych luksusowych SUV-ów.

ZELEKTRYFIKOWANE POJAZDY LAND ROVER

Zapoznaj się z naszą ofertą elektrycznych pojazdów hybrydowych typu plug-in (PHEV) i "miękkich" hybryd (MHEV), które reprezentują
naszą nowoczesną wizję możliwości i luksusu Land Rovera.

ZELEKTRYFIKOWANE POJAZDY LAND ROVER

Odwiedź lokalną stronę, aby dowiedzieć się, jakie modele są dostępne na Twoim rynku.