ELEKTRYCZNA WIZJA MARKI LAND ROVER

LEGENDARNE MOŻLIWOŚCI I LUKSUS
W NOWYM WYDANIU

Od ponad siedmiu dekad Land Rover rzuca wyzwanie temu, co jest możliwe.

Dziś energia elektryczna dodaje mocy najsprawniejszym i najbardziej luksusowym SUV-om na świecie, i umożliwia krok naprzód
w kwesti ekologii, przyjemności prowadzenia i wyrafinowania.

NOWE TERENY

NOWE TERENY

Nasza nowa gama hybryd typu plug-in (PHEV) pokonuje każdy kilometr z zerową emisją spalin w trybie elektrycznym (EV) i znacznie zmniejszoną emisją w trybie hybrydowym. To umożliwia zminimalizowanie śladu węglowego przy jednoczesnym odkrywaniu nowych terenów.
NOWE MOŻLIWOŚCI

NOWE MOŻLIWOŚCI

Nasze hybrydy typu "plug-in" (PHEV) i "mild hybrid" (MHEV) uzupełniają legendarne możliwości Land Rovera niemal bezgłośną, natychmiastowo dostępną energią elektryczną i niezwykłą kulturą pracy.
W PEŁNI ELEKTRYCZNE LAND ROVERY OD 2024 ROKU

W PEŁNI ELEKTRYCZNE LAND ROVERY OD 2024 ROKU

Nadchodzi nowy, w pełni elektryczny Range Rover. Otwarcie listy zapisów nastąpi pod koniec 2023 roku

TYPY ZELEKTRYFIKOWANYCH NAPĘDÓW LAND ROVER
MOC

ELECTRIC HYBRID (PHEV)

ELECTRIC HYBRID (PHEV)

Przełącz się z jazdy w trybie elektrycznym z zerową emisją spalin na tryb hybrydowy, łączący pracę silnika benzynowego i elektrycznego, aby obniżyć emisję podczas dłuższych podróży. Ładowanie akumulatora pojazdu z napędem hybrydowym jest łatwe i może się odbywać w garażu lub w miejscu docelowym.
MILD HYBRID (MHEV)

MILD HYBRID (MHEV)

Nie wymaga ładowania. Wspomagane przez mały silnik elektryczny napędy Land Rover MHEV zwiększają wydajność i kulturę pracy silników benzynowych i wysokoprężnych poprzez ponowne wykorzystanie energii zgromadzonej podczas zwalniania.

NAPĘD HYBRYDOWY, BENZYNOWA MIĘKKA HYBRYDA, A MOŻE WYSOKOPRĘŻNY DIESEL?

Sprawdź, czy Twój przyszły samochód powinien być hybrydą elektryczną czy miękką w oparciu o Twoje nawyki jazdy i dostęp do ładowarek.
NAPĘD HYBRYDOWY, BENZYNOWA MIĘKKA HYBRYDA, A MOŻE WYSOKOPRĘŻNY DIESEL?

Który napęd jest najlepszy dla Ciebie?

Odpowiedz na 5 krótkich pytań dotyczących Twoich nawyków związanych z jazdą, aby sprawdzić, w jaki napęd powinien być wyposażony Twój następny pojazd.

UŻYTKOWANIE HYBRYDOWEGO LAND ROVERA

ŁADOWANIE DOMOWE I PUBLICZNE

ŁADOWANIE DOMOWE I PUBLICZNE

Ładowarka domowa to najwygodniejszy i najbardziej ekonomiczny sposób na rozpoczęcie każdego dnia z w pełni naładowanym akumulatorem. Dostępne na wielu parkingach ładowarki publiczne to świetny sposób na uzupełnienie poziomu energii w miejscu docelowym.
BEZKOMPROMISOWE MOŻLIWOŚCI

BEZKOMPROMISOWE MOŻLIWOŚCI

Zjeżdżając z utartych szlaków, przekonasz się, że energia elektryczna zapewnia natychmiastową moc w najbardziej wymagających warunkach terenowych i na stromych podjazdach. Zdolność brodzenia1 podczas przepraw wodnych i wyjątkowy prześwit, nie są tu przedmiotem żadnych kompromisów.
CZYSTA OSZCZĘDNOŚĆ

CZYSTA OSZCZĘDNOŚĆ

Nie tylko oszczędność paliwa, ale także oszczędność czasu dzięki dostępowi do wyłączonych stref to korzyść, jaką dają zelektryfikowane napędy.
ODPOWIEDZIALNY RUCH

ODPOWIEDZIALNY RUCH

Dzięki zerowej emisji spalin w trybie w pełni elektrycznego pojazdu (EV) masz możliwość zmniejszenia swojego wpływu na planetę podczas każdej podróży samochodem hybrydowym.

Odwiedź lokalną stronę, aby dowiedzieć się, jakie modele są dostępne na Twoim rynku.

ZELEKTRYFIKOWANE POJAZDY LAND ROVER

Zapoznaj się z naszą ofertą elektrycznych pojazdów hybrydowych typu plug-in (PHEV) i "miękkich" hybryd (MHEV), które reprezentują
naszą nowoczesną wizję możliwości i luksusu Land Rovera.

1Zawsze weryfikuj przejazd i możliwość wyjazdu przed rozpoczęciem brodzenia.