NIEZRÓWNANE PIĘKNO. DLA PRZEDSIĘBIORCÓW.

Bogactwo możliwości uchwycone w wybitnej formie
Wzornictwo Range Rovera Velar, wybiegające w przyszłość i obejmujące wyselekcjonowane i dopracowane elementy, jest intrygujące i atrakcyjne.

WYBÓR WERSJI

Wybierz jedną z zaprojektowanych przez nas wersji, aby rozpocząć podróż.

RANGE ROVER VELAR  AUTOBIOGRAPHY

RANGE ROVER VELAR AUTOBIOGRAPHY

Niepowtarzalny wyraz wyrafinowanej elegancji.
„Oaza spokoju, którą można prowadzić”
VANITY FAIR ESPANIA
Range Rover Velar Sophisticated Elegance

PIONIER INNOWACJI

Napędzany technologią hybrydową, wzbogacony o najnowsze funkcje zapewniające dobre samopoczucie, z w pełni połączonym systemem infotainment. Range Rover Velar uosabia naszą wizję przyszłości i bezkompromisowe podejście do innowacji.


Odkryj innowacyje technologie.

Range Rover Velar Pioneering Innovation

ELEKTRYZUJĄCE OSIĄGI

Z zasięgiem w trybie elektrycznym do 63 km** hybryda typu plug-in (PHEV) oferuje efektywne i bezproblemowe ładowanie od 0 do 80% w 30 minut z możliwością szybkiego ładowania prądem stałym.

Range Rover Velar Electrified Performance

INSPIRACJA

Poznaj Range Rovera Velar dzięki naszej gamie profesjonalnie wyselekcjonowanych pojazdów.

Range Rover Velar Inspiration

LUKSUS NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Na samym szczycie: uosobienie luksusu.

WYRAFINOWANA ELEGANCJA

Range Rover Velar Sophisticated Elegance

POZNAJ RANGE ROVERA VELAR

MINIMALISTYCZNY DESIGN

MINIMALISTYCZNY DESIGN

Odzwierciedlenie nowoczesności. Fascynujące w swoim uporządkowaniu i formie.
ZAAWANSOWANE TECHNOLOGIE

ZAAWANSOWANE TECHNOLOGIE

Wzbudzająca zaufanie technologia potęguje wrażenia z każdej jazdy.
NOWOCZESNY LUKSUS

NOWOCZESNY LUKSUS

Zaawansowany komfort zapewnia jeszcze większe wyrafinowanie Range Rovera.
ELEKTRYZUJĄCE OSIĄGI

ELEKTRYZUJĄCE OSIĄGI

Wciągająca dynamika jazdy i zapierające dech możliwości.

**Podane dane uzyskano na podstawie oficjalnych testów producenta przeprowadzonych zgodnie z przepisami UE z całkowicie naładowanymi akumulatorami. Tylko do celów porównawczych. Rzeczywiste dane mogą się różnić. Emisja CO2, zużycie paliwa i energii oraz zasięg mogą się różnić w zależności od takich czynników, jak styl jazdy, warunki otoczenia, obciążenie, koła, zainstalowane akcesoria, rzeczywista trasa i stan akumulatora. Dane dotyczące zasięgu odnoszą się do pojazdu produkcyjnego na znormalizowanej trasie.

Czas ładowania różni się w zależności od wielu czynników, m.in. wieku, stanu, temperatury i aktualnego poziomu naładowania akumulatora, używanej ładowarki i długości ładowania.

Meridian jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Meridian Audio Ltd. Trifield, a „urządzenie z trzema polami” jest znakiem towarowym firmy Trifield Productions Ltd.

Należy pamiętać, że przy wyborze innych możliwych wersji wykończenia elementy standardowe mogą zostać zastąpione innymi. Wyposażenie standardowe może się również różnić w zależności od wariantu silnika i skrzyni biegów.

Wyposażenie opcjonalne i jego dostępność mogą się różnić w zależności od specyfikacji pojazdu (modelu i konkretnego układu napędowego) lub też mogą wymagać zainstalowania wyposażenia dodatkowego. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z lokalnym Dealerem lub skonfiguruj swój pojazd online.

Kierowcy powinni korzystać z funkcji dostępnych w samochodzie tylko wtedy, gdy jest to bezpieczne. Kierowcy muszą przez cały czas utrzymywać pełną kontrolę nad pojazdem.

Funkcje Pivi oraz InControl, funkcje opcjonalne, usługi oferowane przez osoby trzecie oraz ich dostępność są zależne od rynku. Aby uzyskać informacje o ich dostępności na lokalnym rynku i poznać pełne warunki korzystania, skontaktuj się z Dealerem Land Rover. Niektóre funkcje są zapewniane w ramach subskrypcji, którą należy odnawiać po okresie początkowym wskazanym przez Dealera. Nie można zagwarantować połączenia z siecią komórkową we wszystkich lokalizacjach. Informacje i obrazy wyświetlane w związku z korzystaniem z technologii InControl, w tym poszczególne ekrany lub ich sekwencje, podlegają aktualizacjom oprogramowania, mechanizmom kontroli wersji oraz innym zmianom systemowym/wizualnym zależnym od wybranych opcji.