Samochody Land Rovera – poznaj dostępne
typy i ich przeznaczenie

Samochody Land Rovera – poznaj dostępne <br>typy i ich przeznaczenie

Land Rover to marka, która od dziesięcioleci wyznacza standardy w dziedzinie jazdy w terenie. Współczesne modele łączą w sobie tradycję z nowoczesnymi technologiami, świetne możliwości off-roadowe z wykonaniem na poziomie modern luxury. Dzięki szerokiej ofercie łatwo znajdziesz Land Rovera dopasowanego do Twoich potrzeb.

Modern luxury przez duże „M”

Land Rover to synonim legendarnej wręcz dzielności w terenie. To także najwyższy poziom komfortu, jakiego możesz oczekiwać od samochodu. Bez względu na to, jaki typ pojazdu wybierzesz i do czego ma służyć, Land Rover zapewni Ci wygodę, bezpieczeństwo i możliwości jezdne na najwyższym poziomie, a przy tym niebanalny styl.

Jedno auto, wielki potencjał

Jeśli szukasz samochodu rodzinnego, dobrym wyborem będzie SUV 7-osobowy. Łatwo składane fotele, duże możliwości wyposażenia wnętrza, pojemny bagażnik, systemy multimedialne i dodatkowe porty USB czy system mocowania fotelików ISOFIX – to cechy Land Roverów.

Chcesz mieć auto, które sprawdzi się zarówno na autostradzie, jak i poza ubitymi drogami? SUV-y 4x4 Land Rovera zapewniają komfort na asfalcie i mają możliwości terenowe samochodu przeprawowego, za co odpowiadają m.in. zaawansowane systemy wspomagające kierowcę, AWD czy opcjonalne zawieszenie pneumatyczne.

Benzyna, diesel, miękka hybryda i hybryda typu plug-in – gama Land Rovera jest dopasowana do współczesnych potrzeb. Możesz dobrać napęd w zależności od tego, gdzie spędzasz więcej czasu – w mieście, trasie czy terenie.

Powiązane artykuły

JAKI KOLOR SAMOCHODU WYBRAĆ?

Biały czy czarny, a może srebrny metalik? Wybór koloru samochodu może być podyktowany różnymi argumentami. Różnice dotyczą nie tylko barwy, ale i tego, jak lakier odbija światło. Aktualne trendy nieco się zmieniają, ale stonowane kolory samochodów nadal dominują w statystykach. Są jednak różnice między wyborami kierowców w USA i w Europie.
JAKI KOLOR SAMOCHODU WYBRAĆ?

LUKSUSOWE SAMOCHODY

Ekscytujący design, wyjątkowe materiały i innowacyjne technologie oraz akcesoria, które sprawiają, że samochód staje się czymś więcej.
LUKSUSOWE SAMOCHODY

SUV 7-osobowy, czyli samochód dla dużej rodziny

Masz dużą rodzinę, a może lubisz wypady za miasto większą paczką? Jeśli standardowe 5 siedzeń to za mało, SUV z opcją miejsc dla dodatkowych pasażerów będzie idealnym rozwiązaniem. W modelach marki Land Rover znajdziesz nie tylko przestronne wnętrze, ale też niezbędną przestrzeń bagażową. Sprawdź, jakiego SUV-a powinieneś wybrać, by jego wyposażenie spełniało wszystkie Twoje wymagania.
<a href="https://www.landrover.pl/suv/suv-7-osobowy-samochod-dla-duzej-rodziny-lf24" target="_blank" style="text-decoration:none;">SUV 7-osobowy, czyli samochód dla dużej rodziny</a>

SUV dla rodziny

Bezpieczny, wszechstronny i niezawodny na każdej trasie – taki w skrócie powinien być rodzinny SUV. Dowiedz się, jakie rozwiązania w tym kontekście oferują modele Land Rovera.
<a href="https://www.landrover.pl/suv/suv-dla-rodziny-charakterystyka-lf23" target="_blank" style="text-decoration:none;">SUV dla rodziny</a>

SUV-y z dużym bagażnikiem

Jeśli lubisz aktywnie spędzać czas, SUV może stać się Twoim najlepszym przyjacielem. Pojemność bagażowa sięgająca prawie 3 tysięcy litrów pozwoli Ci zabrać niezbędny ekwipunek, w tym sprzęt sportowy. Przestronne wnętrze umożliwi zaś zabranie ze sobą większej liczby pasażerów. Sprawdź, co konkretnie zmieścisz w poszczególnych modelach marki Land Rover.
<a href="https://www.landrover.pl/suv/suv-z-duzym-bagaznikiem-lf23" target="_blank" style="text-decoration:none;">SUV-y z dużym bagażnikiem</a>

SUV hybrydowy Land Rover

Wszystkie atuty SUV-a, dzielność w terenie, którą ma w DNA marka Land Rover, a do tego jeszcze nowoczesny napęd hybrydowy. Modele z rodzin Discovery, Defender i Range Rover dostępne są w wersji PHEV i MHEV. Dowiedz się, czym charakteryzują się te napędy i jakie możliwości dadzą Ci wybrane SUV-y Land Rovera.
<a href="https://www.landrover.pl/samochody-hybrydowe/suv-hybrydowy-lf22" target="_blank" style="text-decoration:none;">SUV hybrydowy Land Rover</a>

Modne auto dla kobiety – kompaktowy, mały SUV i nie tylko

Wyróżniający się styl, nowoczesne wyposażenie czy przyjemność prowadzenia – to cechy, których każda kobieta może oczekiwać od SUV-ów Land Rovera. Co więcej, w gamie marki dostępne są modele zarówno kompaktowe, niezastąpione w mieście, jak i te bardziej przestronne i luksusowe, idealne dla najbardziej wymagających pań. Poznaj je bliżej!
<a href="https://www.landrover.pl/suv/maly-kompaktowy-suv-dla-kobiety-lf23" target="_blank" style="text-decoration:none;">Modne auto dla kobiety – kompaktowy, mały SUV i nie tylko</a>

Samochód do ciągnięcia przyczepy

Hak holowniczy znacznie zwiększa możliwości transportowe samochodu. Land Rover oferuje modele, które mają uciąg sięgający 3500 kg.
Oznacza to, że pojazdami brytyjskiej marki można ciągnąć dużą przyczepę kempingową czy przyczepę z końmi. Dzięki naciskowi na hak wynoszącemu nawet 350 kg przyczepa podpięta do Land Rovera będzie zachowywać się stabilnie podczas jazdy. Pomocne będą też zaawansowane systemy, w tym asystent manewrowania z przyczepą na haku. Dowiedz się, na jakie parametry zwrócić uwagę wybierając samochód do ciągnięcia przyczepy i o czym pamiętać w kwestii przepisów ruchu drogowego.
<a href="https://www.landrover.pl/typy-i-przeznaczenie/samochod-do-ciagniecia-przyczepy-lf23" target="_blank" style="text-decoration:none;">Samochód do ciągnięcia przyczepy</a>

Samochód wyprawowy

Do codziennego podróżowania, na szutrową drogę i do jazdy w najbardziej wymagającym terenie – współczesny samochód wyprawowy to uniwersalny pojazd o dużych możliwościach. Gdy będziesz wybierać tego typu auto, zwróć uwagę na kąty natarcia, zejścia i rampowy, a także na dopuszczalną głębokość brodzenia. Zaawansowany napęd AWD pomoże pokonać najtrudniejsze przeszkody. Takie systemy, jak oferowany przez Land Rovera Terrain Response 2, dopasują ustawienia pojazdu do pokonywanego terenu. Ważną cechą samochodu wyprawowego jest też pojemne wnętrze, które pozwoli transportować niezbędny sprzęt. Wyciągarka, system natryskowy czy bagażniki na dach to akcesoria, które podniosą ergonomię auta do jazdy w terenie.
<a href="https://www.landrover.pl/typy-i-przeznaczenie/samochod-wyprawowy-uf23" target="_blank" style="text-decoration:none;">Samochód wyprawowy</a>

SAMOCHÓD RODZINNY – JAKI POWINIEN BYĆ IDEALNIE DOPASOWANY MODEL?

Rodzinne auto musi przede wszystkim cechować się wszechstronnością, aby zaspokoić zróżnicowane potrzeby każdego członka rodziny. Jego zadaniem jest zapewnienie wygodnego miejsca zarówno dorosłym, jak i dzieciom. Wnętrze powinno być komfortową przestrzenią do spędzania wspólnego czasu, a także oferowanie wysokiego bezpieczeństwa. Dopasowanie odpowiedniego typu auta jest zależne od wielkości rodzinnego grona. Inny model sprawdzi się w rodzinie 2+3 a inny w 7-osobowej. Warto wziąć pod uwagę też sposób użytkowania samochodu. Po czym rozpoznać model, który będzie w stanie sprostać tym wszystkim wymaganiom?
SAMOCHÓD RODZINNY – JAKI POWINIEN BYĆ IDEALNIE DOPASOWANY MODEL?