RANGE ROVER SV

RANGE ROVER SV

Range Rover SV oferuje większy wybór, wyższy kunszt wykonania i wyjątkowe materiały dla tych, którzy szukają prawdziwego wyróżnienia. To luksus, którego możesz dotknąć, jak również zobaczyć.

WYKWINTNA INTERPRETACJA

Wyrafinowany. Luksusowy. Ekskluzywny. Najlepszy Range Rover, jaki kiedykolwiek powstał.

AN EXQUISITE INTERPRETATION
AN EXQUISITE INTERPRETATION

LUKSUS RANGE ROVERA

Podziwiaj piękne nadwozie z ekskluzywnym przednim grillem i zderzakiem oraz dwukolorowym napisem Range Rover. Usiądź w skórzanych fotelach Semi-Aniline. Dotknij luksusowych elementów sterujących Gloss White Ceramic. Każda podróż to okazja.

PERSONALIZACJA SV

Tworzenie Twojego Range Rovera SV to osobiste doświadczenie. Materiały unikalne dla SV obejmują ceramiczne wykończenie Gloss White z wytłoczonym wzorem mozaiki lub kontrastujący fornir Natural Dark Linear Wenge z mozaikowymi metalowymi inkrustacjami.

NIEZAKŁÓCONE POŁĄCZENIE

Intuicyjny i łatwo łączący się ze smartfonem SYSTEM Pivi Pro jest tak samo przydatny dla pasażerów, jak i dla kierowcy. Dwa 13,1-calowe ekrany dotykowe wersji SV zapewniają pasażerom z tyłu wszystkie informacje i rozrywkę, jakich będą potrzebować.

SV SIGNATURE SUITE 

 Czteromiejscowa opcja SV Signature Suite zapewnia najwyższe doznania pasażerom modeli z długim rozstawem osi, łącząc praktyczność z podwyższonym komfortem.

SV SIGNATURE SUITE

TWORZY HARMONIĘ

Wykończona ze skórą Windsor lub bezskórzaną tkaniną UltrafabricsTM1, pełnowymiarowa konsola tylna ma fornirowaną nakładkę i zintegrowane oświetlenie ambientowe. Kontroler dotykowy tylnych siedzeń, z funkcją bezprzewodowego ładowania, umożliwia pasażerom w drugim rzędzie sterowanie komfortem i rozrywką.

KOMFORT JEST NAJWAŻNIEJSZY

SV Signature Suite sprawia, że komfort Range Rovera jest jeszcze wyższy. Uchwyty na kubki i podświetlane drzwi lodówki na konsoli są wysuwane elektrycznie i wygodnie obsługiwane za pomocą kontrolera dotykowego na tylnym siedzeniu. Zaprojektowane przez SV kryształowe szkło Dartington dodaje dodatkowej finezji.

PRZESTRZEŃ JEST UNIWERSALNA

Elektrycznie rozkładany stolik klubowy z wyrzeźbionym podparciem ramion i wyjątkowym oświetleniem jest obsługiwany za pomocą kontrolera na ekranie dotykowym tylnych siedzeń. Pod spodem znajduje się sprytnie wykorzystana przestrzeń dzięki zintegrowanym i bezpiecznym schowkom w konsoli środkowej.

MOTYW SV INTREPID

Dynamiczny, powściągliwy charakter.

SV INTREPID THEME
SV INTREPID THEME

AKCENTY I DETALE

Szczegóły wnętrza w tym temacie obejmują ekskluzywne forniry, wykończenia i ceramiczne elementy sterujące w kolorze Satin Black. Metalowe wykończenie w kolorze antracytowym i zewnętrzne akcenty w kolorze Graphite Atlas sprawiają, że motyw ten jest jeszcze bardziej efektowny.

DALSZA PERSONALIZACJA

Dynamiczne ukierunkowanie motywu SV Intrepid można dodatkowo podkreślić dzięki kontrastowemu dachowi w kolorze czarnym, czerwonym zaciskom hamulcowym oraz 23-calowym felgom Satin Black z wstawkami Narvik Black Gloss i wykończeniem Dark Tinted Lacquer.

LUKSUS BEZ SKÓRY

Zaawansowane, bezskórzane tkaniny UltrafabricsTM są dostępne w modelu SV Intrepid. Miękki, elastyczny i mocny materiał charakteryzuje się unikalnym prostokątnym perforowanym wykończeniem.

MOTYW SV SERENITY

Czysty luksus z subtelnymi akcentami podkreślającymi ekskluzywność.

SV SERENITY THEME
SV SERENITY THEME

AKCENTY I DETALE

Każdy milimetr SV Serenity jest skoncentrowany na luksusie. Detale zewnętrzne błyszczą w kolorze brązu korynckiego, a ekskluzywne dwutonowe kolory wnętrza podkreślają imponujące cechy pojazdu.

DALSZA PERSONALIZACJA

Motyw nadwozia SV Serenity można uczynić jeszcze bardziej wyrazistym dzięki kontrastowemu dachowi Corinthian Bronze oraz opcjonalnym 23-calowym felgom Gloss Dark Grey ze wstawkami Corinthian Bronze Satin.

INTARSJA MOZAIKOWA

Gama wykwintnych nowych fornirów i wykończeń z intarsjami i metalowymi inkrustacjami w mozaikowym wzorze demonstruje drobiazgową dbałość o szczegóły. Mozaikowy haft na siedzeniach dopełnia wnętrze.

NAPĘDY RANGE ROVERA SV

Range Rover SV wyposażony jest w najbardziej zaawansowane silniki, jakie kiedykolwiek oferowaliśmy.

HYBRYDA PHEV

Range Rover SV jest dostępny z nowym silnikiem plug-in electric hybrid (PHEV) o wydłużonym zasięgu. 3,0-litrowy, 6-cylindrowy silnik benzynowy Ingenium z silnikiem elektrycznym o mocy 160kW zapewnia łączną moc 550KM (404.5kW)*.

ODKRYWAJ DALEJ

RANGE ROVER BY SV BESPOKE

RANGE ROVER BY SV BESPOKE

My sprawiamy, że jest wyjątkowy, Ty sprawiasz, że jest unikalny.
MODELE I SPECYFIKACJE

MODELE I SPECYFIKACJE

Zobacz pełną gamę modeli i dane techniczne.
Range Rover

Range Rover

Niezrównane wyrafinowanie i luksus.

††Zobacz dane WLTP

Podane liczby są wynikiem oficjalnych testów producenta zgodnych z przepisami UE przy w pełni naładowanym akumulatorze. Wyłącznie do celów porównawczych. Dane rzeczywiste mogą się różnić. Emisja CO2, zużycie paliwa, energii i zasięg mogą się różnić w zależności od czynników takich jak styl jazdy, warunki środowiskowe, obciążenie, wybór kół, zamontowane akcesoria, aktualna trasa i stan akumulatora. Dane dotyczące zasięgu są oparte na pojeździe produkcyjnym na standardowej trasie.


* P550e dostępny tylko ze standardowym rozstawem osi.

** Dostępne tylko w wersjach SV.


††Czasy ładowania różnią się w zależności od wielu czynników, w tym między innymi wieku, stanu, temperatury i poziomu naładowania akumulatora; wykorzystywanego obiektu i czasu trwania ładowania.