SPECYFIKACJE DEFENDERA

SPECYFIKACJE DEFENDERA
90.0
P300 AWD Automatyczny
90 S

90 S

P300 AWD Automatyczny

OSIĄGI
Maksymalna prędkość km/h 191 ‡
Przyspieszenie 0-100 km/h (s) 7,1
ZUŻYCIE PALIWA
NAPĘD
MASY
HOLOWANIE
NOŚNOŚĆ DACHOWA
WYMIARY
WYSOKOŚĆ KABINY
MIEJSCE NA NOGI
PRZESTRZEŃ BAGAŻOWA
PRZEŚWIT - STANDARDOWY
PRZEŚWIT - OFF ROAD
GŁĘBOKOŚĆ BRODZENIA
ŚREDNICA ZAWRACANIA

POZNAWAJ DALEJ

PERSONALIZACJA

PERSONALIZACJA

Wybierz z gamy opcji i akcesoriów.
MODELE DEFENDERA

MODELE DEFENDERA

Zobacz pełną gamę modeli
NAPĘD HYBRYDOWY PHEV

NAPĘD HYBRYDOWY PHEV

Mocny i odpowiedzialny.

**Zobacz dane WLTP.

[1]Podane wartości są szacunkami producenta i zostaną zastąpione oficjalnymi wartościami z testów UE, gdy tylko będą dostępne. Tylko w celach porównawczych. Liczby rzeczywiste mogą się różnić. Emisja CO2, zużycie paliwa, zużycie energii i zasięg mogą się różnić w zależności od czynników, takich jak styl jazdy, warunki środowiskowe, obciążenie, wybór kół i akcesoria. Dane uzyskane przy całkowicie naładowanym akumulatorze.

*Podane wartości to NEDC2 obliczone na podstawie oficjalnych testów WLTP przeprowadzonych przez producenta zgodnie z przepisami UE przy całkowicie naładowanym akumulatorze. Tylko w celach porównawczych. Liczby ze rzeczywiste mogą się różnić. CO2, zużycie paliwa, zużycie energii i zasięg mogą się różnić w zależności od czynników, takich jak styl jazdy, warunki środowiskowe, obciążenie, wybór kół i zamontowane akcesoria. NEDC2 to wartości obliczone przy użyciu formuły rządowej na podstawie wartości WLTP równoważnych z wartościami, które byłyby uzyskane w dawnym teście NEDC.

*Podane liczby są wynikiem oficjalnych testów producenta, przeprowadzonych zgodnie z przepisami UE, z całkowicie naładowanym akumulatorem. Tylko w celach porównawczych. Liczby ze świata rzeczywistego mogą się różnić. Emisja CO2, zużycie paliwa, zużycie energii i zasięg mogą się różnić w zależności od czynników, takich jak styl jazdy, warunki środowiskowe, obciążenie, wybór kół, zamontowane akcesoria, rzeczywista trasa i stan akumulatora. Wartości zasięgu oparte są na pojeździe produkcyjnym na znormalizowanej trasie.

Maksymalna prędkość to 209 km/h (130 mph), jeśli wybrano koła z obręczami 22"
Maksymalna prędkość to 191 km/h (119 mph), jeśli wybrano koła z obręczami 20"
‡‡W połączeniu z napędem elektrycznym
Uwzględnia kierowcę (75 kg), pełny stan płynów i 90% paliwa.
Uwzględnia pełny stan płynów i 90% paliwa.
Dynamiczna nośność dachowa pozwala na bagaż do 118kg/168kg (90/110 i 130) kiedy wybrano opony terenowe i poprzeczki ekspedycyjne. Statyczna nośność to 300kg.
Dane za rzędem 1 dla modelu Hard Top odnoszą się do przestrzeni za przegrodą przestrzeni ładunkowej.

Na sucho: Objętość zmierzona dla pełnych bloków zgodnych z VDA (200 mm x 50 mm x 100 mm). Modele z Hard Top: Obejmuje schowek pod podłogą, bez podnośnika i narzędzi.
Na mokro: Objętość zmierzona poprzez symulację przestrzeni ładunkowej wypełnionej cieczą. Modele Hard Top: Obejmuje schowek pod podłogą, bez podnośnika i narzędzi.

Modele Defender V8 nie mają dynamicznej ładowności dachu. Statyczne obciążenie dachu pozwala na obciążenie do 300kg.
*Ze zdemontowaną pokrywą ucha holowniczego.

Masy odzwierciedlają pojazdy zgodne ze standardowymi specyfikacjami. Opcjonalne dodatki zwiększają wagę.
Wyposażenie opcjonalne i jego dostępność mogą się różnić w zależności od specyfikacji pojazdu (model i układ napędowy) lub mogą wymagać zainstalowania innych elementów. Skontaktuj się z lokalnym sprzedawcą, aby uzyskać więcej informacji lub skonfiguruj swój pojazd online.