SPORTOWY LUKSUS Z RATĄ OD 4966 NETTO.

NIC NIE MUSI. MOŻE WSZYSTKO.
ODKRYJ BOGACTWO MOŻLIWOŚCI W OFERCIE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW
Potężne, elektryzujące osiągi, zaprojektowane tak, aby sprostać każdemu wyzwaniu. Nasze samochody hybrydowe oferują zwiększoną wydajność i wydłużony zasięg podczas jazdy z napędem całkowicie elektrycznym (EV).

GAMA MODELI

Ucieleśnienie sportowego luksusu SUV-a. Wybierz jedną z czterech różnych wersji, aby rozpocząć swoją podróż.

RANGE ROVER SPORT SV EDITION ONE

Doskonałe połączenie mocy i innowacyjności.
POINFORMUJ MNIE
"Muskularny, dynamiczny, nowoczesny, wyrafinowany... i nie tylko"
Eric Brain, redaktor, HYPEBEAST.
VISCERAL, DRAMATIC, UNCOMPROMISING

PIONIER INNOWACJI

Od skoncentrowanych osiągów na drodze i światowej sławy możliwości terenowych, po szereg ekscytujących i innowacyjnych technologii, które sprawiają, że Range Rover Sport jest definicją sportowego luksusu.

Range Rover Sport Debuted with New Technologies

STEALTH PACK

Wydobądź ciemną stronę Range Rovera Sport. Nadwozie w kolorze Carpathian Grey pokryte satynową folią ochronną z czarnymi akcentami.

Rear view of Range Rover Sport SV driving

ELEKTRYCZNE OSIĄGI

Z certyfikowanym zasięgiem elektrycznym do 122 km*1 i szybkim ładowaniem prądem stałym, hybryda plug-in o wydłużonym zasięgu (PHEV) oferuje zapierające dech osiągi.

ELECTRIC HYBRID

INSPIRACJA

Specjalnie skonfigurowane przez naszych projektantów, te sugerowane konfiguracje odzwierciedlają idealną równowagę sportowych osiągów i wyrafinowania, gotowe do wyboru i zamówienia.

WYRAZISTY, DRAMATYCZNY, BEZKOMPROMISOWY

VISCERAL, DRAMATIC, UNCOMPROMISING

Satynowe wykończenie

Daj się zobaczyć w nowym świetle. Satynowa folia ochronna Range Rovera Sport rozprasza światło na jego powierzchni, tworząc charakterystyczne satynowe wykończenie, zapewniając jednocześnie warstwę ochronną. Folia dostępna z sześcioma kolorami nadwozia.

THE SPILLWAY CHALLENGE

Zobacz, jak nowy Range Rover Sport i kaskaderka Jessica Hawkins pokonują islandzką zaporę wodną Kárahnjúkar. Razem mierzą się z lodem, skałami i wodą. Dużą ilością wody.
THE SPILLWAY CHALLENGE

ZOBACZ WIĘCEJ

<!--td {border: 1px solid #cccccc;}br {mso-data-placement:same-cell;}-->SIŁA I OPANOWANIE

SIŁA I OPANOWANIE

Pozbawiony zbędnych detali Range Rover Sport wyraża moc, osiągi i sportową dynamikę. 
WYŻSZE OSIĄGI

WYŻSZE OSIĄGI

Instynktowna jazda, emocjonująca dynamika na drodze i niewymuszony spokój.
LUKSUS W SPORTOWYM WYDANIU

LUKSUS W SPORTOWYM WYDANIU

Połączenie dynamicznego, sportowego charakteru z bezkonkurencyjnym wyrafinowaniem, którego oczekujesz.
INTUICYJNA TECHNOLOGIA

INTUICYJNA TECHNOLOGIA

Prawdziwie nowoczesny luksus wsparty najnowszymi technologiami zwiększającymi komfort i wygodę.

Zobacz dane WLTP.
Podane liczby są wynikiem oficjalnych testów producenta zgodnych z przepisami UE przy w pełni naładowanym akumulatorze. Wyłącznie do celów porównawczych. Dane rzeczywiste mogą się różnić. Emisja CO2, dane dotyczące zużycia paliwa, zużycia energii i zasięgu mogą się różnić w zależności od takich czynników, jak styl jazdy, warunki otoczenia, obciążenie, wyposażenie kół, zamontowane akcesoria, rzeczywista trasa i stan akumulatora. Dane dotyczące zasięgu są oparte na standardowej trasie pojazdu produkcyjnego.

1Oczekiwany rzeczywisty zasięg elektryczny do 96 km.

Funkcje opcjonalne i ich dostępność mogą się różnić w zależności od specyfikacji pojazdu (modelu i układu napędowego) lub wymagać innych elementów w celu ich dodania. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z lokalnym sprzedawcą lub skonfiguruj swój pojazd online.

Kierowcy powinni korzystać z funkcji w samochodzie tylko wtedy, gdy jest to bezpieczne. Kierowcy muszą zapewnić pełną kontrolę nad pojazdem przez cały czas.

Funkcje Pivi i InControl, opcje, usługi stron trzecich i ich dostępność pozostają zależne od rynku - sprawdź u swojego sprzedawcy Land Rover dostępność na rynku lokalnym i pełne warunki. Niektóre funkcje są objęte subskrypcją, która będzie wymagać dalszego odnowienia po początkowym okresie zalecanym przez sprzedawcę. Nie można zagwarantować łączności z siecią komórkową we wszystkich lokalizacjach. Informacje i obrazy wyświetlane w związku z technologią InControl, w tym ekrany lub sekwencje, podlegają aktualizacjom oprogramowania, kontroli wersji i innym zmianom systemowym / wizualnym w zależności od wybranych opcji.


Zaprezentowany model SV posiada lakier zewnętrzny Carbon Bronze Matte, obecnie niedostępny do zamówienia. Prosimy o kontakt z salonem sprzedaży w celu uzyskania informacji o aktualnej dostępności.