NOWY RANGE ROVER SPORT SV EDITION ONE

Dzięki innowacyjnym technologiom zawieszenia, hamowania i silnika, jest to najszybszy i najbardziej dynamiczny Range Rover Sport w historii.
Chociaż wszystkie egzemplarze SV Edition One zostały już zarezerwowane, już dziś zarejestruj swoje zainteresowanie i dowiedz się jako pierwszy o innych modelach Range Rover Sport SV.

PRZESUWANIE GRANIC

Najnowocześniejsze innowacje w połączeniu z pierwszymi na świecie technologiami w SUV-ie. Zwiększone osiągi to zdecydowanie za mało powiedziane.

REWOLUCYJNA DYNAMIKA

Najwyższe osiągi i bezkompromisowy komfort. System zawieszenia pneumatycznego 6D Dynamics praktycznie eliminuje zarówno przechyły, jak i "nurkowanie". To technologia - poraz pierwszy na swiecie zastosowana w SUV-ie - łączy się z wyrafinowanym podwoziem Range Rovera Sport SV EDITION ONE, aby uwolnić jego pełny potencjał dynamiczny.

POCZUJ RYTM

Nowa generacja samochodowej technologii wibroakustycznej zapewnia wielozmysłowe wrażenia dźwiękowe dzięki czołowemu w branży systemowi SUBPACTM Najnowocześniejsze fotele Body and Soul Seat (BASS) obejmują sześć programów Wellness. Nie tylko usłysz dźwięk, poczuj go.
UWOLNIJ PEŁNĄ MOC SV

UWOLNIJ PEŁNĄ MOC SV

Aktywuj tryb SV za pomocą podświetlanego przycisku na kierownicy. Pojazd przygotuje się do jazdy, obniżając się o 15 mm. Teraz poczujesz ostrzejszą reakcję przepustnicy, szybszą zmianę biegów, uczucie większego oporu kierownicy w dłoniach i usłyszysz zintensyfikowany dźwięk układu wydechowego.
WYJĄTKOWY DŹWIĘK

WYJĄTKOWY DŹWIĘK

Aktywny układ wydechowy nie tylko zapewnia charakterystyczny dźwięk będący synonimem wyczynowych pojazdów marki SV, ale także zapewnia optymalne zarządzanie ciepłem, które jest integralną częścią doskonałych osiągów. Poczwórny układ wydechowy jest otoczony osłoną ze stali nierdzewnej i wykończony włóknem węglowym.
POTĘŻNY I RESPONSYWNY

POTĘŻNY I RESPONSYWNY

Dzięki specjalnie dostrojonemu 4,4-litrowemu silnikowi V8 z podwójnym turbodoładowaniem o mocy 635 KM jest to nie tylko nasz najmocniejszy, ale także najszybszy Range Rover w historii. Zapewniając natychmiastowe reakcje i wyjątkowe właściwości jezdne, silnik dostarcza maksymalną moc efektywniej niż kiedykolwiek wcześniej.

WZORNICTWO NADWOZIA

Range Rover Sport SV EDITION ONE łączy doskonałe proporcje z funkcjonalnym pięknem. Przepływ powietrza jest starannie kierowany, aby zapewnić optymalną wydajność, podczas gdy niższa wysokość jazdy dodatkowo podkreśla muskularną, uziemioną sylwetkę. "Tryb SV" dodatkowo obniża wysokość jazdy, zapewniając bardziej ekscytujące wrażenia z jazdy.

ODCZUWALNY LUKSUS

Projekt wnętrza odzwierciedla powiązanie między samochodem a kierowcą: mocny sportowy charakter połączony z wyrafinowaniem i komfortem.
PROGRESYWNY KOMFORT

PROGRESYWNY KOMFORT

Lekka konstrukcja siedziska łączy materiały UltrafabricsTM z ekologicznym materiałem 3D-Knit dla prawdziwie nowoczesnego komfortu i funkcjonalności.
MOC JEST W TWOICH RĘKACH

MOC JEST W TWOICH RĘKACH

Osiągi na wyciągnięcie ręki. Kierownica została zaprojektowana z wyraźnymi miejscami na kciuki i innowacyjnymi, półprzezroczystymi, podświetlanymi łopatkami zmiany biegów. Naciśnij przycisk trybu SV, aby uwolnić prawdziwy potencjał pojazdu i rozświetlić kabinę czerwoną poświatą.
PRECYZYJNE DETALE

PRECYZYJNE DETALE

Wyrafinowanie w każdym detalu. Range Rover Sport SV EDITION ONE posiada wykończenia Black Ceramic w kluczowych punktach obsługi, przez co przypomina w dotyku diament w luksusowym zegarku.

WYBIERZ SWOJEGO NOWEGO RANGE ROVERA SPORT SV

Range Rover Sport SV EDITION ONE jest dostępny w trzech wyróżniających się wersjach kolorystycznych, z których każda ma unikalne oznakowanie na konsoli środkowej, przednim splitterze, listwach progowych i lampach oświetlających wejście.

CARBON BRONZE MATTE

Asertywna forma. Dostępny w ekskluzywnym matowym lakierze Carbon Bronze z maską z włókna węglowego w kolorze nadwozia, 23-calowymi felgami z włókna węglowego w kolorze Satin Grey Tint oraz tkaninami Cinder Grey i Ebony dostarczanymi przez UltrafabricsTM .
ZAPROJEKTUJ WŁASNY EGZEMPLARZ

ODKRYWAJ DALEJ

SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

Unikalne samochody Land Rover
POZNAJ RANGE ROVERA SPORT

POZNAJ RANGE ROVERA SPORT

Jazda na wyższym poziomie.
RANGE ROVER SPORT – MODELE

RANGE ROVER SPORT – MODELE

Zobacz pełną gamę wersji Range Rovera