ŁADOWANIE EV POZA DOMEM

ŁADOWANIE EV POZA DOMEM

DOŁADOWANIE PODCZAS PARKOWANIA

Oprócz wygodnego i taniego ładowania w domu możliwe jest także okazjonalne doładowanie w
miejscu docelowym, które pozwoli pokonać jeszcze większą część trasy Twoim Land Roverem plug-in hybrid (PHEV) w trybie elektrycznym.

Pomoże to również zmniejszyć koszty paliwa i ślad ekologiczny dzięki
zerowej emisji spalin z rury wydechowej podczas jazdy w trybie w pełni elektrycznym (EV).

GDZIE MOGĘ NAŁADOWAĆ AKUMULATOR POZA DOMEM?

Dzięki szybko rosnącej sieci punktów ładowania - w tym na parkingach handlowych, przy siłowniach, parkingach, a nawet biurach - jest wiele okazji do naładowania akumulatorów
podczas postoju. A znalezienie punktów jest bardzo proste.

ZNAJDŹ ŁADOWARKI, WYKORZYSTUJĄC
SYSTEM MULTIMEDIALNY SAMOCHODU

Dzięki systemowi nawigacji InControl w Twoim Land Roverze zawsze będziesz mieć pod ręką informację o lokalizacji dostępnych punktów ładowania, a także możliwość planowania trasy z punktu A do B i monitorowanie ruchu drogowego na żywo.

Kierowcy powinni korzystać z funkcji pokładowych multimediów tylko wtedy, gdy jest to bezpieczne. Kierowcy muszą zapewnić pełną kontrolę nad pojazdem przez cały czas.
ZNAJDŹ ŁADOWARKI, WYKORZYSTUJĄC<br> SYSTEM MULTIMEDIALNY SAMOCHODU

JAK NAŁADOWAĆ HYBRYDĘ PHEV POZA DOMEM

Aby podłączyć się do punktu ładowania, Twój hybrydowy Land Rover wykorzystuje system Combined Charging System (CCS). Jest on kompatybilny z wolniejszymi prędkościami ładowania AC, a - w zależności od konfiguracji - także z szybkimi prędkościami ładowania DC. Niektórzy producenci samochodów stosują inne systemy ładowania, takie jak CHAdeMO. Są one mniej rozpowszechnione w całej sieci ładowania i nie są kompatybilne z hybrydowymi samochodami Land Rover.Wolniejsze punkty ładowania AC znajdują się w takich miejscach jak parki handlowe, siłownie i parkingi. Punkty szybkiego ładowania DC znajdują się zazwyczaj przy autostradach i głównych drogach.

ŁADOWANIE AC

ŁADOWANIE AC

Większość publicznych punktów ładowania AC wymaga użycia własnego kabla, dlatego wszystkie nasze pojazdy elektryczne i elektryczne hybrydy typu plug-in (PHEV) są standardowo wyposażone w kabel do ładowania AC. Jest to ten sam kabel, którego użyjesz do domowej ładowarki.
SZYBKIE ŁADOWANIE DC

SZYBKIE ŁADOWANIE DC

Najszybszy sposób na ładowanie poza domem. Punkty szybkiego ładowania prądem stałym mają zintegrowane przewody, więc nie ma potrzeby używania własnego do ładowania pojazdu.

JAK PŁACI SIĘ ZA ŁADOWANIE?

WIĘCEJ W POJAZDACH ELEKTRYCZNYCH I ELEKTRYCZNYCH HYBRYDACH

ŁADOWANIE

ŁADOWANIE

Od czasu ładowania po potencjalne oszczędności — wszystko, co warto wiedzieć o ładowaniu hybrydy w domu lub w miejscu docelowym.
INSTALACJA DOMOWEJ ŁADOWARKI DO SAMOCHODU

INSTALACJA DOMOWEJ ŁADOWARKI DO SAMOCHODU

Profesjonalnie zainstalowana ładowarka domowa to najprostszy, najwygodniejszy i najbardziej opłacalny sposób na rozpoczęcie każdego dnia z w pełni naładowanym akumulatorem.

1Funkcje, opcje i dostępność InControl zależą od rynku — sprawdź u dealera dostępność na rynku lokalnym i pełne warunki. Niektóre funkcje wymagają odpowiedniej karty SIM z umową na transmisję danych, która będzie wymagała dalszej subskrypcji po początkowym okresie zalecanym przez sprzedawcę. Nie można zagwarantować łączności mobilnej we wszystkich lokalizacjach.

2Electric vehicle cable available in select markets only. Speak to your local Retailer.