ŁADOWANIE HYBRYDY TYPU PLUG-IN (PHEV) POZA DOMEM

ŁADOWANIE HYBRYDY TYPU PLUG-IN
(PHEV) POZA DOMEM

DOŁADOWANIE PODCZAS PARKOWANIA

Oprócz wygodnego i taniego ładowania w domu możliwe jest także okazjonalne doładowanie w
miejscu docelowym, które pozwoli pokonać jeszcze większą część trasy Twoim Land Roverem plug-in hybrid w trybie elektrycznym.

Pomoże to również zmniejszyć koszty paliwa i ślad ekologiczny dzięki
zerowej emisji spalin z rury wydechowej podczas jazdy w trybie w pełni elektrycznym (EV).

GDZIE MOGĘ NAŁADOWAĆ AKUMULATOR POZA DOMEM?

Dzięki szybko rosnącej sieci punktów ładowania - w tym na parkingach handlowych, przy siłowniach, parkingach, a nawet biurach - jest wiele okazji do naładowania akumulatorów
podczas postoju. A znalezienie punktów jest bardzo proste.

ZNAJDŹ ŁADOWARKI, WYKORZYSTUJĄC
SYSTEM MULTIMEDIALNY SAMOCHODU

Dzięki systemowi nawigacji InControl w Twoim Land Roverze zawsze będziesz mieć pod ręką informację o lokalizacji dostępnych punktów ładowania, a także możliwość planowania trasy z punktu A do B i monitorowanie ruchu drogowego na żywo.

Kierowcy powinni korzystać z funkcji pokładowych multimediów tylko wtedy, gdy jest to bezpieczne. Kierowcy muszą zapewnić pełną kontrolę nad pojazdem przez cały czas.
ZNAJDŹ ŁADOWARKI, WYKORZYSTUJĄC<br> SYSTEM MULTIMEDIALNY SAMOCHODU

JAK NAŁADOWAĆ HYBRYDĘ PHEV POZA DOMEM

Aby podłączyć się do punktu ładowania, Twój Land Rover PHEV wykorzystuje system Combined Charging System (CCS). Jest on kompatybilny z wolniejszymi prędkościami ładowania AC, a - w zależności od konfiguracji - także z szybkimi prędkościami ładowania DC. Niektórzy producenci samochodów stosują inne systemy ładowania, takie jak CHAdeMO. Są one mniej rozpowszechnione w całej sieci ładowania i nie są kompatybilne z samochodami Land Rover PHEV.Wolniejsze punkty ładowania AC znajdują się w takich miejscach jak parki handlowe, siłownie i parkingi. Punkty szybkiego ładowania DC znajdują się zazwyczaj przy autostradach i głównych drogach.

ŁADOWANIE AC

ŁADOWANIE AC

Wiele publicznych punktów ładowania AC wymaga użycia własnego przewodu, więc wszystkie Land Rovery PHEV są dostarczane ze standardowym przewodem AC. Ten sam przewód może być wykorzystywany do ładowania domowego.
SZYBKIE ŁADOWANIE DC

SZYBKIE ŁADOWANIE DC

Najszybszy sposób na ładowanie poza domem. Punkty szybkiego ładowania prądem stałym mają zintegrowane przewody, więc nie ma potrzeby używania własnego do ładowania pojazdu.

JAK PŁACI SIĘ ZA ŁADOWANIE?

ZBLIŻENIOWO LUB ZDALNIE

Chociaż z niektórych punktów poboru opłat można korzystać bezpłatnie, większość z nich wymaga rozliczenia za pomocą wygodnych metod płatności, w tym aplikacji mobilnych, kont członkowskich lub zbliżeniowych kart bankowych. Koszt ładowania to zazwyczaj połączenie opłaty za podłączenie, ceny czasu ładowania (koszt za godzinę) i/lub ilości zużytej energii (koszt za kWh).

Zalecamy zapoznanie się z ofertą więcej niż jednego
dostawcy, aby zapewnić najlepszy zasięg i rózne dostępne metody płatności w miejscu docelowym - zwłaszcza podczas wizyty w innym kraju.
ZBLIŻENIOWO LUB ZDALNIE

WIĘCEJ O ELEKTRYFIKACJI

ŁADOWANIE HYBRYDY PHEV

ŁADOWANIE HYBRYDY PHEV

Od czasu ładowania po potencjalne oszczędności — wszystko, co warto wiedzieć o ładowaniu PHEV w domu lub w miejscu docelowym.
INSTALACJA DOMOWEJ ŁADOWARKI DO SAMOCHODU

INSTALACJA DOMOWEJ ŁADOWARKI DO SAMOCHODU

Profesjonalnie zainstalowana ładowarka domowa to najprostszy, najwygodniejszy i najbardziej opłacalny sposób na rozpoczęcie każdego dnia z w pełni naładowanym akumulatorem.

1Tylko kompatybilne smartfony. Dostępność zależy od dostępności na rynku platform innych dostawców i sygnału telefonu komórkowego.