ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

<!--td {border: 1px solid #cccccc;}br {mso-data-placement:same-cell;}-->ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

PO PIERWSZE ELEKTRYFIKACJA

Świat wokół nas ewoluuje, a Land Rover wraz z nim. Jeżdżąc pojazdem elektrycznym, pomagasz zmniejszyć emisję dwutlenku węgla i swój ślad węglowy. Aby pomóc w osiągnięciu naszych celów, w sercu naszych SUV-ów i naszych planów strategicznych stawiamy napęd elektryczny.


Ale na tym nie kończą się nasze ambicje. Poznaj sposoby, w jakie na nowo wyobrażamy sobie zrównoważony luksus i jak możesz już dziś coś zmienić, jeżdżąc na napędzie elektrycznym.

NASZA DROGA KU ZEROWEJ EMISJI

Poza tworzeniem zelektryfikowanych samochodów, dążymy do osiągnięcia zerowej emisji dwutlenku węgla netto we wszystkich obszarach naszej działalności do 2039 r. – od naszego łańcucha dostaw po procesy produkcyjne.

W całej naszej sieci produkcyjnej już teraz pracujemy nad osiągnięciem neutralności pod względem emisji dwutlenku węgla przy wykorzystaniu w 100% odnawialnej, zeroemisyjnej energii elektrycznej we wszystkich zakładach w Wielkiej Brytanii.
NASZA DROGA KU ZEROWEJ EMISJI

EKONOMIA OBIEGU AKUMULATORÓW

Na akumulator w Twoim hybrydowym Land Roverze  zapewniamy
gwarancję na sześć lat lub 100 000 km (60 000 mil)
— w zależności od tego, co nastąpi wcześniej.


A kiedy w końcu dobiegnie końca jego obecne życie, nasze zaangażowanie w
zrównoważony rozwój przejawi się w kompleksowych programach recyklingu.

CODZIENNA JAZDA ELEKTRYCZNA

Zasiadając za kierownicą pojazdu elektrycznego lub elektrycznego pojazdu hybrydowego, masz możliwość zmniejszenia wpływu każdej podróży na środowisko.

UTRZYMYWANIE NAŁADOWANEGO AKUMULATORA

UTRZYMYWANIE NAŁADOWANEGO AKUMULATORA

Najszybszym, najwygodniejszym i najbardziej ekonomicznym sposobem ładowania jest po prostu podłączenie do domowej ładowarki. Wtedy możemy rozpocząć dzień z naładowanym akumulatorem i zmaksymalizować zasięg elektryczny w ciągu dnia.
UŻYWANIE ENERGII POZA SZCZYTEM I Z ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ

UŻYWANIE ENERGII POZA SZCZYTEM I Z ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ

Możesz zmniejszyć środowiskowy wpływ ładowania hybrydy, robiąc to w nocy, kiedy zapotrzebowanie na energię w całym kraju jest mniejsze. Może to również oznaczać, że skorzystasz ze znacznie tańszej taryfy.
JAZDA W PEŁNI ELEKTRYCZNA

JAZDA W PEŁNI ELEKTRYCZNA

Za naciśnięciem przycisku, hybrydowy Land Rover może przełączać się między trybem hybrydowym a elektrycznym. Jazda w trybie w pełni elektrycznego pojazdu (EV) to prosty sposób na dotarcie z punktu A do punktu B przy zerowej emisji spalin na krótszych trasach.

WIĘCEJ W POJAZDACH ELEKTRYCZNYCH I ELEKTRYCZNYCH HYBRYDACH

TECHNOLOGIA AKUMULATORÓW ELECTRIC HYBRID

TECHNOLOGIA AKUMULATORÓW ELECTRIC HYBRID

Poznaj nasze trwałe układy elektryczne pojazdów hybrydowych i dowiedz się, w jaki sposób wpływają one na odpowiedzialną przyszłość.
GAMA MODELI HYBRYDOWYCH

GAMA MODELI HYBRYDOWYCH

Żaden cel nie jest poza zasięgiem. Zobacz, jak zmaksymalizować zasięg podczas każdej podróży.
ŁADOWANIE

ŁADOWANIE

Od czasu ładowania po potencjalne oszczędności — wszystko, co warto wiedzieć o ładowaniu hybrydy w domu lub w miejscu docelowym.