POZNAJ NOWEGO RANGE ROVERA VELAR

POZNAJ NOWEGO RANGE ROVERA VELAR

MINIMALISTYCZNY DESIGN

Range Rover Velar Reductive Design

PRECYZYJNE SZCZEGÓŁY

Range Rover Velar jest wyposażony w wyselekcjonowane i dopracowane elementy, w tym przedni wlot powietrza o nowym wzorze. Każde z dostępnych wykończeń podkreśla rysunek i proporcje pojazdu.
Range Rover Velar Reductive Design

CZYSTE WYRAFINOWANIE

Wyszukana nowa konsola środkowa ukrywa obszerny schowek i wygodną stację dokującą do ładowania bezprzewodowego.

ZAAWANSOWANE TECHNOLOGIE

PIVI PRO NOWEJ GENERACJI

Nasz nagradzany system infotainment Pivi Pro1 zawiera wszystkie elementy sterowania na nowym szklanym ekranie dotykowym 11,4”. Dzięki temu deska rozdzielcza wygląda czysto i elegancko i oferuje intuicyjne sterowanie głośnością, klimatyzacją i regulacją foteli.
REALISTYCZNY DŹWIĘK

REALISTYCZNY DŹWIĘK

Realistyczne wrażenia dźwiękowe. System nagłośnienia MeridianTM Signature Sound System umożliwia odtwarzanie muzyki z doskonałą jakością przy użyciu 23 głośników oraz wzmacniacza o mocy 1300 W.
WYGODNA ŁĄCZNOŚĆ

WYGODNA ŁĄCZNOŚĆ

Współpraca ze smartfonem2 zapewnia bezproblemową łączność wraz z dostępem do wybranych aplikacji. Bezprzewodowe aktualizacje SOTA (Software-over-the-air) sprawiają, że Twój pojazd sam się udoskonala.
ŁADOWANIE BEZPRZEWODOWE

ŁADOWANIE BEZPRZEWODOWE

Bezprzewodowa ładowarka umożliwia ładowanie kompatybilnych smartfonów i minimalizuje nieporządek w kabinie.
SYSTEMY WSPOMAGAJĄCE KIEROWCĘ

SYSTEMY WSPOMAGAJĄCE KIEROWCĘ

Do wyboru jest wiele funkcji opracowanych w celu ułatwienia i poprawy bezpieczeństwa jazdy i parkowania. Dzięki wielu dostępnym innowacyjnym technologiom wrażenia jazdy są jeszcze lepsze.

NOWOCZESNY LUKSUS

REGENERUJĄCY KOMFORT

Fotele przednie z regulacją w 20 kierunkach z pamięcią ustawień fotela kierowcy, z masażem i elektryczną regulacją pochylenia o zwiększonej sile podparcia i z profilowanymi siedziskami. Dostępne są również podgrzewane i chłodzone fotele przednie zapewniające dodatkowy komfort.

ELEKTRYZUJĄCE OSIĄGI

NAPĘD ELECTRIC HYBRID

Range Rover Velar w wersji hybrydowej (PHEV) oferuje najlepsze cechy obu technologii, łącząc silnik elektryczny o mocy 105 kW z silnikiem benzynowym Ingenium. Zapewnia to bezproblemową jazdę przy zasilaniu energią elektryczną z zasięgiem do 64 km.††

DANE TECHNICZNE - NAPĘD HYBRYDOWY

ZASIĘG NAPĘDU ELEKTRYCZNEGO (MAKS.)

64 KM††

Przewidywany zasięg WLTP w warunkach rzeczywistych do 51 km.

Emisja CO2 EMISJA (MIN.)

38 G/KM††

W trybie EV emisja spalin jest zerowa.

CZAS ŁADOWANIA ZE STACJI PUBLICZNEJ (MIN.)

30 MINUTY

Szybkie ładowanie prądem stałym od 0 do 80% w 30 minut

CZAS ŁADOWANIA W DOMU (MIN.)

2,5 GODZINY

Do 100 procent z użyciem domowej ładowarki AC 7 kW.

ZDOLNOŚCI BUDZĄCE ZAUFANIE

Range Rover Velar Driving Dynamics
Range Rover Velar Optimum Traction
Range Rover Velar Adaptable Technologies

PERSONALIZACJA SZYTA NA MIARĘ

WYJĄTKOWY, JAK TY

Oferta pakietów opcji i akcesoriów. Wybór kolorów, kół i opcji dachu. To Twój Range Rover Velar.

NIE PRZESTAWAJ ODKRYWAĆ

WERSJE I DANE TECHNICZNE

WERSJE I DANE TECHNICZNE

Zobacz pełną gamę wersji i dane techniczne.
OGÓLNE INFORMACJE

OGÓLNE INFORMACJE

Rozkoszuj się wyrafinowaną elegancją Range Rovera Velar.
INNOWACJE

INNOWACJE

Technologia, która inspiruje do tworzenia.

††Zobacz dane WLTP.

Podane dane uzyskano na podstawie oficjalnych testów producenta przeprowadzonych zgodnie z przepisami UE z całkowicie naładowanymi akumulatorami. Tylko do celów porównawczych. Dane rzeczywiste mogą się różnić. Emisja CO2, zużycie paliwa i energii oraz zasięg mogą się różnić w zależności od takich czynników, jak styl jazdy, warunki otoczenia, obciążenie, koła, zainstalowane akcesoria, rzeczywista trasa i stan akumulatora. Dane dotyczące zasięgu odnoszą się do pojazdu produkcyjnego na znormalizowanej trasie.

Czas ładowania różni się w zależności od wielu czynników, m.in. wieku, stanu, temperatury i aktualnego poziomu naładowania akumulatora, używanej ładowarki i długości ładowania.

1Connected Navigation będzie wymagać dalszej subskrypcji po okresie początkowym wskazanym przez Dealera Land Rover.

2Mogą obowiązywać zasady uczciwego użytkowania. Standardowa roczna subskrypcja, która może zostać przedłużona po upływie okresu początkowego wskazanego przez Dealera Land Rover.

3Na podstawie wyników badań Texcell dostarczonych przez firmę Panasonic w 2020 roku.

Należy pamiętać, że przy wyborze innych możliwych wersji wykończenia elementy standardowe mogą zostać zastąpione innymi. Wyposażenie standardowe może się również różnić w zależności od wariantu silnika i skrzyni biegów.

Wyposażenie opcjonalne i jego dostępność mogą się różnić w zależności od specyfikacji pojazdu (modelu i konkretnego układu napędowego) lub też mogą wymagać zainstalowania wyposażenia dodatkowego. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z lokalnym Dealerem lub skonfiguruj swój pojazd online.

Kierowcy powinni korzystać z funkcji dostępnych w samochodzie tylko wtedy, gdy jest to bezpieczne. Kierowcy muszą przez cały czas utrzymywać pełną kontrolę nad pojazdem.

Funkcje Pivi oraz InControl, funkcje opcjonalne, usługi oferowane przez osoby trzecie oraz ich dostępność są zależne od rynku. Aby uzyskać informacje o ich dostępności na lokalnym rynku i poznać pełne warunki korzystania, skontaktuj się z Dealerem Land Rover. Niektóre funkcje są zapewniane w ramach subskrypcji, którą należy odnawiać po okresie początkowym wskazanym przez Dealera. Nie można zagwarantować połączenia z siecią komórkową we wszystkich lokalizacjach. Informacje i obrazy wyświetlane w związku z korzystaniem z technologii InControl, w tym poszczególne ekrany lub ich sekwencje, podlegają aktualizacjom oprogramowania, mechanizmom kontroli wersji oraz innym zmianom systemowym/wizualnym zależnym od wybranych opcji.

Apple CarPlay® jest znakiem towarowym firmy Apple Inc. Mogą obowiązywać warunki Apple Inc. dla użytkowników końcowych.

Android AutoTM jest znakiem towarowym firmy Google LLC.

App Store jest znakiem towarowym firmy Apple Inc.

Google Play Store jest znakiem towarowym Google LLC.

MeridianTM jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Meridian Audio Ltd.TM a „urządzenie z trzema polami” jest znakiem towarowym firmy Trifield Productions Ltd.