Range Rover Electric

PIONIER INNOWACJI

ZAPROJEKTOWANY I WYPRODUKOWANY W WIELKIEJ BRYTANII
Przewodzić poprzez przykład, Range Rover Electric będzie dostępny w przedsprzedaży w 2024 roku.

POCZĄTEK NOWEJ ERY

Oryginalny luksusowy SUV. Tylko Range Rover. Całkowicie elektryczny.

Odbicie kobiety w oknie drzwi Range Rovera

NOWY RANGE ROVER ELECTRIC

Doświadcz bezwysiłkowego luksusu dzięki niemal bezgłośnemu, w pełni elektrycznemu napędowi i dostępowi do najszybszych publicznych sieci ładowania dzięki elektrycznej architekturze Range Rovera Electric 800 V.


Bezkonkurencyjna technologia terenowa umożliwia pokonywanie stromych wzniesień i brodzenie w wodzie o głębokości do 850 mm - głębiej niż jakikolwiek inny luksusowy elektryczny SUV.

DOŁĄCZ DO LISTY OCZEKUJĄCYCH

NIEZRÓWNANE WYRAFINOWANIE I LUKSUS

PEERLESS REFINEMENT AND LUXURY
Definicja luksusowego podróżowania. Range Rover zawsze daje przykład, z zapierającą dech w piersiach nowoczesnością.
PEERLESS REFINEMENT AND LUXURY

PIONIERSKIE INNOWACJE

Range Rover ma bogate dziedzictwo pionierskich innowacji i kolejny raz podnosi poprzeczkę w zakresie precyzji i jakości.

PIONEERING INNOVATION

RANGE ROVER SV

Wykwintna interpretacja luksusu i personalizacji Range Rovera.

RANGE ROVER SV

HYBRYDA PHEV

Range Rover o rozszerzonym zasięgu plug-in electric hybrid (PHEV) zapewnia nowy poziom wydajności, efektywności i wyrafinowania.

ELECTRIC HYBRID

GAMA MODELI

Specjalnie skonfigurowane przez naszych projektantów, wyrażają harmonię dziedzictwa i innowacji będących synonimem Range Rovera, gotowe do wyboru i zamówienia.

POZNAJ RANGE ROVERA

DESIGN

DESIGN

Pozbawiony zbędnych detali. Najbardziej pożądany Range Rover jaki kiedykolwiek powstał.
LUKSUS I WYRAFINOWANIE

LUKSUS I WYRAFINOWANIE

Luksusowa podróż i komfort dla nawet siedmiu dorosłych osób.
INTUICYJNA TECHNOLOGIA

INTUICYJNA TECHNOLOGIA

Zaprojektowany, aby ułatwić Ci życie, z wieloma funkcjami wspierającymi prowadzenie.
WYŻSZE OSIĄGI

WYŻSZE OSIĄGI

Nowy poziom osiągów, wydajności i wyrafinowania.

W przypadku porównania z ograniczoną grupa konkurentów, stan na Listopad 2023 r. Zawsze sprawdzaj trasę i zjazd przed brodzeniem.


*Zwycięzca nagrody SMARTBEST za najlepsze połączone technologie, listopad 2020 r.

Należy pamiętać, że elementy standardowe mogą zostać zastąpione przy wyborze alternatywnych poziomów wykończenia. Wyposażenie standardowe może się również różnić w zależności od wariantu napędu.

Funkcje opcjonalne, któych dostępność może się różnić w zależności od specyfikacji pojazdu (model i układ napędowy) lub wymagać montażu innych elementów. Aby uzyskać więcej szczegółów, skontaktuj się z lokalnym sprzedawcą lub skonfiguruj swój pojazd online.

Kierowcy powinni korzystać z funkcji samochodowych tylko wtedy, gdy jest to bezpieczne. Kierowcy muszą zapewnić, że przez cały czas w pełni kontrolują pojazd.

Funkcje Pivi i InControl, opcje, usługi stron trzecich i ich dostępność zależą od rynku - sprawdź dostępność na rynku lokalnym i pełne warunki u Dealera Land Rovera. Łączność z siecią komórkową nie może być zagwarantowana we wszystkich lokalizacjach. Informacje i obrazy wyświetlane w związku z technologią InControl, w tym ekrany lub sekwencje, podlegają aktualizacji oprogramowania, kontroli wersji i innym zmianom systemowym/wizualnym w zależności od wybranych opcji. Amazon, Alexa i wszystkie powiązane loga są znakami towarowymi firmy Amazon.com, Inc. lub jej podmiotów stowarzyszonych. Niektóre funkcje Alexy są zależne od technologii inteligentnego domu. Korzystanie z Amazon Alexa wymaga posiadania konta Amazon.

MeridianTM jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Meridian Audio Ltd.