Wimbledon

MISTRZOSTWA, WIMBLEDON 2024

„Jako kultowe brytyjskie wydarzenie kulturalne oglądane przez miliony na całym świecie, Mistrzostwa stanowią idealną okazję dla Range Rovera do zaangażowania naszych klientów na całym świecie poprzez kreatywne opowiadanie historii, które doskonale oddaje elegancję i wyrafinowanie naszych pojazdów oraz synergię między naszymi dwiema nowoczesnymi luksusowymi markami”.
Geraldine Ingham,
Range Rover Managing Director

WSPÓLNA PASJA

U podstaw naszej współpracy leży poczucie wyrafinowania i wspólne zaangażowanie w zrównoważoną przyszłość. Nasza rodzina Range Roverów jest gotowa do transportu zawodników i przedstawicieli władz podczas całego turnieju.


Dzięki możliwości doładowania na miejscu i elektrycznemu zasięgowi do 125 km, Range Rover i Range Rover Sport plug-in electric hybrid są zawsze gotowe do pokonania wyznaczonego dystansu.

Wimbledon

PRZEWODZIĆ POPRZEZ PRZYKŁAD

Najstarszy turniej tenisowy na świecie jest zarazem wydarzeniem towarzyskim sezonu. W serii ciekawych winiet rodzina Range Roverów ożywia atmosferę Wimbledonu.

RANGE ROVER

Wimbledon

NAPOJE MUSZĄ BYĆ PRZECHOWYWANE W ROZSĄDNY SPOSÓB

Idealne zrelaksowanie podczas letniego dnia dzięki SV Signature Suite.
Wimbledon

PRZEZ CAŁY CZAS NALEŻY NOSIĆ ODPOWIEDNI STRÓJ.

Design Range Rovera zawsze jest spójny z otoczeniem.

RANGE ROVER SPORT

ODPOWIEDNIE PRZERWY NA NAŁADOWANIE BATERII

ODPOWIEDNIE PRZERWY NA NAŁADOWANIE BATERII

Dzięki szybkiemu ładowaniu prądem stałym, Range Rover Sport plug-in hybrid (PHEV) nigdy nie jest wyłączony z gry.
PROSIMY O ZAJĘCIE PRZYDZIELONEGO MIEJSCA

PROSIMY O ZAJĘCIE PRZYDZIELONEGO MIEJSCA

Osobista loża VIP z perforowanymi skórzanymi fotelami Windsor.

RANGE ROVER VELAR

PROSIMY O CISZĘ

PROSIMY O CISZĘ

Zrób sobie przerwę od emocji i ciesz się spokojem w swojej kabinie.
GRA ZOSTANIE WZNOWIONA PO ZAMKNIĘCIU DACHU

GRA ZOSTANIE WZNOWIONA PO ZAMKNIĘCIU DACHU

Przesuwany dach panoramiczny chroni przed deszczem i zapewnia dostęp promieni słonecznych.

RANGE ROVER EVOQUE

Wyposażenie Pivi i InControl, opcje, usługi stron trzecich i ich dostępność pozostają zależne od rynku - sprawdź u swojego sprzedawcy Land Rovera dostępność na lokalnym rynku i pełne warunki. Niektóre funkcje są objęte subskrypcją, która będzie wymagać dalszego odnowienia po początkowym okresie zalecanym przez sprzedawcę. Nie można zagwarantować łączności z siecią komórkową we wszystkich lokalizacjach. Informacje i obrazy wyświetlane w związku z technologią InControl, w tym ekrany lub sekwencje, podlegają aktualizacjom oprogramowania, kontroli wersji i innym zmianom systemowym / wizualnym w zależności od wybranych opcji.


Opcjonalne wyposażenie i ich dostępność mogą różnić się w zależności od rynku i specyfikacji pojazdu (model i układ napędowy) lub wymagać instalacji innych elementów w celu ich zamontowania. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z lokalnym dealerem lub skonfiguruj swój pojazd online.