• Range Rover

  Range Rover

  Kwintesencja elegancji i luksusu

  od 539 500 PLN

 • Range Rover Sport

  Range Rover Sport

  Nowy wyznacznik sportowej elegancji

  od 299 900 PLN

 • Nowy Range Rover Velar

  Nowy Range Rover Velar

  Awangardowy Range Rover

 • Range Rover Evoque

  Range Rover Evoque

  Prawdziwy Range Rover w kompaktowej formie

  od 169 200 PLN

 • Nowy Discovery

  Nowy Discovery

  Wysoce pożądany SUV klasy premium

  od 236 200 PLN

 • Discovery Sport

  Discovery Sport

  Najbardziej wszechstronny kompaktowy SUV

  od 149 900 PLN

 • Defender

  Defender

  Brytyjska legenda

 • SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

  SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

  Luksus, osiągi i sprawność w terenie wyniesione na nowy poziom, aby stworzyć wyjątkowe pojazdy marki Land Rover.

Range Rover Sport SVR

Ta nowość w ofercie bazuje na możliwościach terenowych Range Rovera Sport, będąc bardziej zaokrąglonym i fascynującym autem z segmentu SUV o wysokich osiągach. Widać to wyraźnie w stylizacji, zaś muskularna, „barczysta” sylwetka pojazdu stanowi idealne dopełnienie jego lepszych osiągów i prowadzenia.

Konfigurator

Range Rovera Sport SVR

Zaprojektowany z wykorzystaniem w pełni aluminiowego szkieletu nadwozia Land Rovera model SVR został oparty na wytrzymałej i sztywnej, a jednocześnie lekkiej konstrukcji, która zapewnia mu lepsze osiągi. Ten pewny i stateczny samochód aż prosi się, by go poprowadzić.

Obejrzyj film

Range Rover SVAutobiography

Niezrównane połączenie luksusu, stylu i zdolności terenowych.

Obejrzyj samochód

Brytyjskie rzemiosło

Wnętrze modelu SVAutobiography stanowi szczyt elegancji i luksusu. Siedzenia pokryto wyłącznie najlepszymi gatunkami perforowanej skóry półanilinowej. Miękkie i delikatne skóry są pozyskiwane z jednej garbarni, która wykorzystuje proces organiczny z użyciem wyciągu z kory jednej z odmian akacji australijskiej. Ekologiczne drewno i okleiny na konsoly centralnej i desce rozdzielczej nadają wnętrzu wytworny charakter rękodzieła. Nasi brytyjscy rzemieślnicy stworzyli wnętrze, które emanuje wyrafinowaniem, finezją i spokojem.

Holland & Holland

Każdy pojazd, dostępny wyłącznie za zaproszeniem od firmy Holland and Holland, łączy precyzję mechaniczną, charakterystyczny design i dziesięciolecia doświadczeń Range Rovera z niepowtarzalnymi cechami Holland and Holland.

Dowiedz się więcej

Holland & Holland

Wszystkie modele, w kolorze specjalnej zieleni Holland and Holland, posiadają ruchomą podłogę zapewniającą dostęp do zamykanego na klucz i wykończonego skórą futerału na broń wykonanego z aluminium i włókna węglowego. We wnętrzu można znaleźć pozyskaną w sposób przyjazny dla środowiska okleinę z orzecha francuskiego, nawiązującą do uchwytów broni z apreturą tłuszczową, z których słyną rzemieślnicy firmy Holland & Holland, wyjątkowy odcień espresso i jasnego brązu z indywidualnym przeszyciem oraz detale Holland and Holland na nakładkach progowych, drzwiach i konsoli centralnej.

OŚRODEK TECHNICZNY SVO

Całkowicie nowa siedziba działu SVO, wybudowana kosztem 20 mln funtów, pozwoli zaoferować pełną personalizację, flagowe modele i specjalny lakier w bogatych wersjach, które prezentują to, co Land Rover ma najlepszego, w tym wersje o wysokich osiągach, produkty superluksusowe i limitowane edycje dla kolekcjonerów.