Nieprawdopodobna fuzja luksusu ze sportowym sznytem. Range Rover Sport.

NAJPIERW MARZYSZ O SAMOCHODZIE SPORTOWYM.
POTEM O LUKSUSOWYM SUV-IE.
A WRESZCIE O NIM.

Nieprawdopodobna fuzja luksusu ze sportowym sznytem. Range Rover Sport. Ekscytujący od pierwszego spojrzenia.
Wyrazisty. Zwinny. O niesamowitych możliwościach. Budzi respekt i wznieca pożądanie.
Weź udział w wyjątkowych jazdach wyjątkowym SUV-em i zachwyć się jego perfekcją.
Nieprawdopodobna fuzja luksusu ze sportowym sznytem. Range Rover Sport.
Nieprawdopodobna fuzja luksusu ze sportowym sznytem. Range Rover Sport.

Poznaj pełnię możliwości Range Rovera Sport

Niesamowicie dynamiczny. Zniewalająco luksusowy. Harmonijnie łączy marzenia z rzeczywistością. Range Rover Sport. Bezkompromisowo definiuje sportowy luksus. Rozpala wyobraźnię i inspiruje do niepohamowanego odkrywania. Przejmij kontrolę nad pragnieniami i doświadcz jego wyjątkowych właściwości jezdnych. Weź udział w wyjątkowych jazdach wyjątkowym autem.

Nieprawdopodobna fuzja luksusu ze sportowym sznytem. Range Rover Sport.

Odkryj Range Rovera Sport podczas wyjątkowych jazd testowych

Wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy, a my skontaktujemy się z Tobą w celu potwierdzenia zapisu na jazdę testową wymarzonym Range Roverem Sport.


Możesz też skontaktować się z nami telefonicznie. Wystarczy, że zadzwonisz pod numer infolinii:


+48 32 210 11 11


Nasi konsultanci są dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00.

Administratorem danych osobowych osób korzystających z niniejszej strony internetowej jest Inchcape JLR Poland sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Łopuszańska 38 B, 02-232 Warszawa.

 

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych dotyczących produktów i usług Jaguar i Land Rover (komunikatów marketingowych oraz informacji dotyczących bezpieczeństwa i komfortu użytkowania pojazdów) przez: Producenta pojazdów, którym jest Jaguar Land Rover Limited z siedzibą w Coventry w Wielkiej Brytanii, ich Generalnego Importera, którym jest Inchcape JLR Poland sp. z o.o. oraz przez Dealerów sieci dealerskiej Jaguar Land Rover w Polsce, na telekomunikacyjne urządzenia końcowe z których korzystam:

Dane osobowe będą przetwarzane przez Inchcape JLR Poland sp. z o. o. w celu marketingu bezpośredniego, na podstawie uzasadnionego interesu spółki Inchcape JLR Poland sp. z o. o., do czasu wyrażenia sprzeciwu lub wycofania zgody na otrzymywanie informacji handlowych. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są w Polityce Prywatności