SPEKTAKULARNA SIŁA PRZCIĄGANIA RANGE ROVERA VELAR

SPEKTAKULARNA SIŁA PRZCIĄGANIA RANGE ROVERA VELAR

Wyrafinowany. Elegancki. Niezrównanie efektowny. Range Rover Velar. Ekskluzywny SUV o niezwykłych właściwościach terenowych.

Fascynuje i zapiera dech minimalistycznym designem oraz awangardowymi rozwiązaniami.

Przyciąga nie tylko doskonałą formą, ale również szczególnie atrakcyjną ofertą dla przedsiębiorców.

SPEKTAKULARNA SIŁA PRZCIĄGANIA RANGE ROVERA VELAR
SPEKTAKULARNA SIŁA PRZCIĄGANIA RANGE ROVERA VELAR

RANGE ROVER VELAR W OSZAŁAMIAJĄCEJ OFERCIE
DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

Wizja nowoczesnego luksusu, na którą możesz sobie pozwolić.

Range Rover Velar w zachwycającej ofercie wynajmu długoterminowego dla przedsiębiorców z atrakcyjną ratą od 2698 zł netto.

Wzbogacona o 5-letnią gwarancję oraz roczne ubezpieczenie pojazdu za 1% jego ceny, a także pakiet wyposażenia Business

i pełną opiekę serwisową przez cały okres użytkowania. Odwiedź salon Land Rovera

i wybierz Range Rovera Velar w spektakularnej ofercie dla przedsiębiorców.

SPEKTAKULARNA SIŁA PRZCIĄGANIA RANGE ROVERA VELAR

Odkryj Range Rovera Velar w wyjątkowej ofercie
dla przedsiębiorców

Wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy, a my skontaktujemy się z Tobą

w celu przedstawienia oferty wynajmu długoterminowego widowiskowego Range Rovera Velar.

Możesz też skontaktować się z nami telefonicznie.

Wystarczy, że zadzwonisz pod numer infolinii:


221678891


Nasi konsultanci są dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00.

Administratorem danych osobowych osób korzystających z niniejszej strony internetowej jest Inchcape JLR Poland sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Łopuszańska 38 B, 02-232 Warszawa.

 

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych dotyczących produktów i usług Jaguar i Land Rover (komunikatów marketingowych oraz informacji dotyczących bezpieczeństwa i komfortu użytkowania pojazdów) przez: Producenta pojazdów, którym jest Jaguar Land Rover Limited z siedzibą w Coventry w Wielkiej Brytanii, ich Generalnego Importera, którym jest Inchcape JLR Poland sp. z o.o. oraz przez Dealerów sieci dealerskiej Jaguar Land Rover w Polsce, na telekomunikacyjne urządzenia końcowe z których korzystam:

Dane osobowe będą przetwarzane przez Inchcape JLR Poland sp. z o. o. w celu marketingu bezpośredniego, na podstawie uzasadnionego interesu spółki Inchcape JLR Poland sp. z o. o., do czasu wyrażenia sprzeciwu lub wycofania zgody na otrzymywanie informacji handlowych. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są w Polityce Prywatności

Kalkulacja promocyjnej oferty leasingu operacyjnego Full Service Leasing Masterlease dotyczy wynajmu długoterminowego z ratą miesięczną 2698 zł netto. Wysokość raty jest stała w całym okresie obowiązywania umowy powiększona o marżę. Opłata wstępna wynosi 10%, okres leasingu 24 miesiące oraz maksymalny roczny przebieg wynoszący 20.000 kilometrów przy finansowaniu przez Prime Car Managment S.A. Rata zawiera obsługę serwisową w limicie 20 tyś. km, auto zastępcze na czas naprawy mechanicznej do 10 dni oraz doposażenie auta w Pakiet Bussines o wartości 13 500 zł za cenę 1 zł.

Kalkulacja promocyjnego ubezpieczenia pakietowego „1%” (koszt polisy ubezpieczeniowej to 1% stawki za pakiet na 1 rok eksploatacji liczonej od ceny pojazdu wskazanej na fakturze) dla samochodu Range Rover Velar S P250 przygotowana została wraz z PZU S.A. oraz Ergo Hestia S.A. i obejmuje swoim zakresem ubezpieczenie: OC, AC, NNW oraz Assistance. Powyższa kalkulacja promocyjnej oferty finansowania i ubezpieczenia dotyczy samochodów Range Rover Velar, zamówionych w okresie od 13 grudnia 2023 r. do 31 stycznia 2024 roku. Wiążąca dla możliwości skorzystania z kalkulacji oferty jest data podpisania umowy sprzedaży (zamówienia) samochodu objętego w/w kalkulacją promocyjnej oferty. Szczegóły finansowania u dealerów Jaguar Land Rover. Kalkulacja nie stanowi oferty i jest adresowana wyłącznie do przedsiębiorców.