SPEKTAKULARNA SIŁA PRZCIĄGANIA RANGE ROVERA VELAR

Wyrafinowany. Elegancki. Niezrównanie efektowny. Range Rover Velar. Ekskluzywny SUV o niezwykłych właściwościach terenowych.

Fascynuje i zapiera dech minimalistycznym designem oraz awangardowymi rozwiązaniami.

Przyciąga nie tylko doskonałą formą, ale również szczególnie atrakcyjną ofertą dla przedsiębiorców.

RANGE ROVER VELAR W OSZAŁAMIAJĄCEJ OFERCIE
DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

Wizja nowoczesnego luksusu, na którą możesz sobie pozwolić.

Range Rover Velar w zachwycającej ofercie wynajmu długoterminowego dla przedsiębiorców z atrakcyjną ratą od 2698 zł netto.

Wzbogacona o 5-letnią gwarancję oraz roczne ubezpieczenie pojazdu za 1% jego ceny, a także pakiet wyposażenia Business

i pełną opiekę serwisową przez cały okres użytkowania. Odwiedź salon Land Rovera

i wybierz Range Rovera Velar w spektakularnej ofercie dla przedsiębiorców.

Odkryj Range Rovera Velar w wyjątkowej ofercie
dla przedsiębiorców

Wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy, a my skontaktujemy się z Tobą

w celu przedstawienia oferty wynajmu długoterminowego widowiskowego Range Rovera Velar.

Możesz też skontaktować się z nami telefonicznie.

Wystarczy, że zadzwonisz pod numer infolinii:


221678891


Nasi konsultanci są dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00.

Administratorem danych osobowych osób korzystających z niniejszej strony internetowej jest Inchcape JLR Poland sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Łopuszańska 38 B, 02-232 Warszawa.

 

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych dotyczących produktów i usług Jaguar i Land Rover (komunikatów marketingowych oraz informacji dotyczących bezpieczeństwa i komfortu użytkowania pojazdów) przez: Producenta pojazdów, którym jest Jaguar Land Rover Limited z siedzibą w Coventry w Wielkiej Brytanii, ich Generalnego Importera, którym jest Inchcape JLR Poland sp. z o.o. oraz przez Dealerów sieci dealerskiej Jaguar Land Rover w Polsce, na telekomunikacyjne urządzenia końcowe z których korzystam:

Dane osobowe będą przetwarzane przez Inchcape JLR Poland sp. z o. o. w celu marketingu bezpośredniego, na podstawie uzasadnionego interesu spółki Inchcape JLR Poland sp. z o. o., do czasu wyrażenia sprzeciwu lub wycofania zgody na otrzymywanie informacji handlowych. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są w Polityce Prywatności

Kalkulacja promocyjnej oferty leasingu operacyjnego Full Service Leasing Masterlease dotyczy wynajmu długoterminowego z ratą miesięczną 2698 zł netto. Wysokość raty jest stała w całym okresie obowiązywania umowy powiększona o marżę. Opłata wstępna wynosi 10%, okres leasingu 24 miesiące oraz maksymalny roczny przebieg wynoszący 20.000 kilometrów przy finansowaniu przez Prime Car Managment S.A. Rata zawiera obsługę serwisową w limicie 20 tyś. km, auto zastępcze na czas naprawy mechanicznej do 10 dni oraz doposażenie auta w Pakiet Bussines o wartości 13 500 zł za cenę 1 zł.

Kalkulacja promocyjnego ubezpieczenia pakietowego „1%” (koszt polisy ubezpieczeniowej to 1% stawki za pakiet na 1 rok eksploatacji liczonej od ceny pojazdu wskazanej na fakturze) dla samochodu Range Rover Velar S P250 przygotowana została wraz z PZU S.A. oraz Ergo Hestia S.A. i obejmuje swoim zakresem ubezpieczenie: OC, AC, NNW oraz Assistance. Powyższa kalkulacja promocyjnej oferty finansowania i ubezpieczenia dotyczy samochodów Range Rover Velar, zamówionych w okresie od 13 grudnia 2023 r. do 31 stycznia 2024 roku. Wiążąca dla możliwości skorzystania z kalkulacji oferty jest data podpisania umowy sprzedaży (zamówienia) samochodu objętego w/w kalkulacją promocyjnej oferty. Szczegóły finansowania u dealerów Jaguar Land Rover. Kalkulacja nie stanowi oferty i jest adresowana wyłącznie do przedsiębiorców.