• Range Rover

  Range Rover

  Kwintesencja elegancji i luksusu

  od 539 500 PLN

 • Range Rover Sport

  Range Rover Sport

  Nowy wyznacznik sportowej elegancji

  od 299 900 PLN

 • Range Rover Evoque

  Range Rover Evoque

  Prawdziwy Range Rover w kompaktowej formie

  od 169 200 PLN

 • Nowy Discovery

  Nowy Discovery

  Wysoce pożądany SUV klasy premium

  od 236 200 PLN

 • Discovery

  Discovery

  Wszechstronny, luksusowy, gotowy na każdą przygodę

 • Nowy Discovery Sport

  Nowy Discovery Sport

  Najbardziej wszechstronny kompaktowy SUV

  od 149 900 PLN

 • Defender

  Defender

  Brytyjska legenda

 • SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

  SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

  Luksus, osiągi i sprawność w terenie wyniesione na nowy poziom, aby stworzyć wyjątkowe pojazdy marki Land Rover.

Modele Land Rover

NOWY DISCOVERY SPORT

Nowy Discovery Sport to nowoczesny, atrakcyjny i fascynujący pojazd, którego nadwozie ma dobre proporcje i jest pełne charakteru. Połączenie jego wyjątkowej sylwetki i pięknie ukształtowanych powierzchni tworzy pojazd, który budzi emocje.
Dzięki innowacyjnym technologiom terenowym, np. systemowi Terrain Response, opcjonalnemu układowi Wade Sensing (system monitorujacy głębokość brodzenia) i dodatkowym elementom wyposażenia, takim jak najnowocześniejszy system audio klasy premium Meridian™ Surround Sound, nowy Discovery Sport spełnia nawet najsurowsze wymagania i czyni jazdę czystą przyjemnością.
Został zaprojektowany i skonstruowany tak, by zaoferować do 1698 litrów przestrzeni ładunkowej oraz opcjonalny układ siedzeń 5+2, co pozwala z łatwością przewieźć pasażerów wraz ich ekwipunkiem.

DISCOVERY

Wyrafinowany i zawsze w swoim żywiole. Land Rovera Discovery to samochód luksusowy o właściwościach terenowych. Da sobie radę w każdym, nawet najtrudniejszym terenie. Jego wnętrze cechuje się spokojem i znakomitym wykończeniem Tradycyjnie dzielona pokrywa bagażnika została zaprojektowana pod kątem jak najlepszego dostępu do bagażnika, ułatwiającemu załadunek każdego towaru. Dzięki typowym dla Land Rovera zdolnościom terenowym system Terrain Response pozwala kierowcy poruszać się pewnie i z łatwością niemal w każdym terenie.
Wykonane z wysoko jakościowych oraz miłych w dotyku materiałów wnętrze Discovery stanowi nowoczesne i pięknie otoczenie. Pakiet wnętrza uzupełniają innowacyjne technologie, np opcjonalne systemy Wade Sensing, InControl Apps czy Terrain Response.
Dzięki wszechstronności i siedmiu pełnowymiarowym siedzeniom dla dorosłych osób Discovery jest zdecydowanym liderem w swojej klasie.

RANGE ROVER EVOQUE

Prawdziwy Range Rover w kompaktowym wydaniu. Dzięki rzucającym się w oczy liniom, muskularnym barkom i zwężającemu się ku górze nadwoziu, Range Rover Evoque wyróżnia się na tle konkurentów a jego sylwetka jest równie dynamiczna i atletyczna, jak sama jazda.
Zdolności terenowe Land Rovera są nieodłączną cechą modelu Range Rover Evoque, który łatwo i komfortowo radzi sobie w każdym terenie dzięki takim technologiom, jak Surround Camera System, Wade Sensing czy Terrain Response.
Wyposażony w 9-biegową skrzynię automatyczną Range Rover Evoque jest zawsze gotowy do działania, zarówno w ukrytych zaułkach miasta, jak i w każdym terenie.
Dzięki mniejszym wymiarom i niższej masie jest to najbardziej ekonomiczny Range Rover w rodzinie.

RANGE ROVER SPORT

Zaprojektowany tak, by przekraczać bariery. Range Rover Sport łączy przełomową dynamikę na drodze z legendarną sprawnością terenową Land Rovera.
Wspaniale wykonany i luksusowy Range Rover Sport to najzwinniejszy, najbardziej dynamiczny i zapewniający najlepsze wyczucie Range Rover w historii. Zapewnia najnowsze technologie m.in: Terrain Response 2, Torque Vectoring, Dynamic Response, elektroniczne zawieszenie pneumatyczne, aktywny tempomat z funkcją Queue Assist, system inteligentnego hamowania awaryjnego oraz aktywne pasy bezpieczeństwa. Wszystkie one zapewniają wyczucie i dynamikę, jakich oczekuje ambitny kierowca.

RANGE ROVER

Range Rover jest niewątpliwie ikoną design, ze swoimi trzema klasycznymi liniami oraz delikatnie zwężającą się ku górze sylwetką a także słupkami w kolorze lśniącej czerni, podkreślającymi „unoszący się” dach. Zestaw zaawansowanych technologii zapewnia niezrównane właściwości terenowe. Aktywny tempomat z funkcją Queue Assist ułatwia jazdę w korku i po autostradzie, natomiast system Adaptive Dynamics sprawia, że kolejne kilometry pokonywane są w sposób niemal niezauważalny dzięki monitorowaniu ruchów pojazdu w celu zapewnienia lepszej kontroli i ograniczenia przechyłów nadwozia. Efektem jest spokojna, niezakłócona jazda.
Wyrafinowanie jest wrodzoną cechą Range Rovera. Został on pięknie zaprojektowany, tak by otulać pasażerów, dając im poczucie spokoju i luksusu. W każdych warunkach, od jazdy w najbardziej wymagającym i trudnym terenie po przedzieranie się w godzinach szczytu przez miejską dżunglę, Range Rover oferuje odprężającą, intuicyjną i przyjemną jazdę. Range Rover to samochód, którego zawsze pożądałeś.