• Range Rover

  Range Rover

  Kwintesencja elegancji i luksusu

  od 499 900 PLN

 • Range Rover Sport

  Range Rover Sport

  Nowy wyznacznik sportowej elegancji

  od 299 900 PLN

 • Nowy Range Rover Velar

  Nowy Range Rover Velar

  Awangardowy Range Rover

  od 239 900 PLN

 • Range Rover Evoque

  Range Rover Evoque

  Prawdziwy Range Rover w kompaktowej formie

  od 159 900 PLN

 • Discovery

  Discovery

  Wysoce pożądany SUV klasy premium

  od 229 900 PLN

 • Discovery Sport

  Discovery Sport

  Najbardziej wszechstronny kompaktowy SUV

  od 149 900 PLN

 • PLUG-IN HYBRID

  PLUG-IN HYBRID

  PHEV - nasz najbardziej zaawansowany układ napędowy

 • SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

  SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

  Luksus, osiągi i sprawność w terenie wyniesione na nowy poziom, aby stworzyć wyjątkowe pojazdy marki Land Rover.

Modele Land Rover

DISCOVERY SPORT

Discovery Sport to nowoczesny, atrakcyjny i fascynujący pojazd, którego nadwozie ma dobre proporcje i jest pełne charakteru. Połączenie jego wyjątkowej sylwetki i pięknie ukształtowanych powierzchni tworzy pojazd, który budzi emocje.
Dzięki innowacyjnym technologiom terenowym, np. systemowi Terrain Response, opcjonalnemu układowi Wade Sensing (system monitorujacy głębokość brodzenia) i dodatkowym elementom wyposażenia, takim jak najnowocześniejszy system audio klasy premium Meridian™ Surround Sound, Discovery Sport spełnia nawet najsurowsze wymagania i czyni jazdę czystą przyjemnością.
Został zaprojektowany i skonstruowany tak, by zaoferować do 1698 litrów przestrzeni ładunkowej oraz opcjonalny układ siedzeń 5+2, co pozwala z łatwością przewieźć pasażerów wraz ich ekwipunkiem.

DISCOVERY

Wyrafinowany i zawsze w swoim żywiole. Land Rover Discovery to samochód luksusowy o właściwościach terenowych. Da sobie radę w każdym, nawet najtrudniejszym terenie. Jego wnętrze cechuje się znakomitym wykończeniem oraz codzienną praktycznością i przestronnością. Dzięki typowym dla Land Rovera zdolnościom terenowym system Terrain Response pozwala kierowcy poruszać się pewnie i z łatwością niemal w każdym terenie. Wykonane z wysoko jakościowych oraz miłych w dotyku materiałów wnętrze Discovery stanowi nowoczesne i pięknie otoczenie. Pakiet wnętrza uzupełniają innowacyjne technologie, np opcjonalne systemy Wade Sensing, InControl Touch Pro czy Terrain Response. Dzięki wszechstronności i siedmiu pełnowymiarowym siedzeniom dla dorosłych osób Discovery jest zdecydowanym liderem w swojej klasie.

RANGE ROVER EVOQUE

Prawdziwy Range Rover w kompaktowym wydaniu. Dzięki rzucającym się w oczy liniom, muskularnym barkom i zwężającemu się ku górze nadwoziu, Range Rover Evoque wyróżnia się na tle konkurentów a jego sylwetka jest równie dynamiczna i atletyczna, jak sama jazda.
Zdolności terenowe Land Rovera są nieodłączną cechą modelu Range Rover Evoque, który łatwo i komfortowo radzi sobie w każdym terenie dzięki takim technologiom, jak Surround Camera System, Wade Sensing czy Terrain Response.
Wyposażony w 9-biegową skrzynię automatyczną Range Rover Evoque jest zawsze gotowy do działania, zarówno w ukrytych zaułkach miasta, jak i w każdym terenie.
Dzięki mniejszym wymiarom i niższej masie jest to najbardziej ekonomiczny Range Rover w rodzinie.

RANGE ROVER SPORT

Zaprojektowany tak, by przekraczać bariery. Range Rover Sport łączy przełomową dynamikę na drodze z legendarną sprawnością terenową Land Rovera.
Wspaniale wykonany i luksusowy Range Rover Sport to najzwinniejszy, najbardziej dynamiczny i zapewniający najlepsze wyczucie Range Rover w historii. Zapewnia najnowsze technologie m.in: Terrain Response 2, Torque Vectoring, Dynamic Response, elektroniczne zawieszenie pneumatyczne, aktywny tempomat z funkcją Queue Assist, system inteligentnego hamowania awaryjnego oraz aktywne pasy bezpieczeństwa. Wszystkie one zapewniają wyczucie i dynamikę, jakich oczekuje ambitny kierowca.

RANGE ROVER

Range Rover jest niewątpliwie ikoną design, ze swoimi trzema klasycznymi liniami oraz delikatnie zwężającą się ku górze sylwetką a także słupkami w kolorze lśniącej czerni, podkreślającymi „unoszący się” dach. Zestaw zaawansowanych technologii zapewnia niezrównane właściwości terenowe. Aktywny tempomat z funkcją Queue Assist ułatwia jazdę w korku i po autostradzie, natomiast system Adaptive Dynamics sprawia, że kolejne kilometry pokonywane są w sposób niemal niezauważalny dzięki monitorowaniu ruchów pojazdu w celu zapewnienia lepszej kontroli i ograniczenia przechyłów nadwozia. Efektem jest spokojna, niezakłócona jazda.
Wyrafinowanie jest wrodzoną cechą Range Rovera. Został on pięknie zaprojektowany, tak by otulać pasażerów, dając im poczucie spokoju i luksusu. W każdych warunkach, od jazdy w najbardziej wymagającym i trudnym terenie po przedzieranie się w godzinach szczytu przez miejską dżunglę, Range Rover oferuje odprężającą, intuicyjną i przyjemną jazdę. Range Rover to samochód, którego zawsze pożądałeś.